Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
1888990919294»

Komentáře

 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  @svoa00
  Tak nakonec opravdu bude druhý Reylo souboj. Spekuluje se o tom, že bojovat budou skrz Force Bond a při souboji se bude měnit scenérie. Nevím, co si o tom mám myslet. Jak jsem říkala, silně pochybuju, že by DLF nechalo svoji hrdinku prohrát, ačkoliv by to dramaticky dávalo větší smysl (Kylo by ji musel nechat jít). Pokud by měla znova vyhrát - z jakého důvodu teda souboj potřebujeme opakovat? Nejrealističtější je asi plichta, ale jaký význam pak ta sekvence bude mít kromě vizuálního spektáklu, to už bude záležet na tom, jestli to obě postavy někam posune.
  No důvod toho druhého souboje by mohl souviset s Palpatinovým návratem

  Palpatine posedne Kylo Rena a to je důvod, proč dojde k druhé bitvě. Ta bitva skrze Force Bond by pak mohla být i o tom, že se Rey pokusí Palpatina vyhnat z Benova těla a tak ho zachránit. Navíc pokud by Palpatine opravdu byl nějak propojený i s Rey, tak by to mohl být velice dobrý klimax ve kterém krásně propojí všechny tři postavy.

  Navíc Adam Driver imitující Císaře by byla pastva pro oči :-D
 • SagartSagart Hold the door ♂♀♂♀♀♂
  @sfik Cynický fanoušek by podotknul že už nemají co zkazit :D
 • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
  @Sagart ja som naopak zvedavy, kde tak moze byt dno ?
 • Sagart napsal(a):

  @sfik Cynický fanoušek by podotknul že už nemají co zkazit :D

  Cyničtější, nebo pesimističtější říká, že vždycky muže být huř.
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  @Aviv A řekni jim, že nikdy nebylo tak hrozně, aby nemohlo být hůř =D
 • SagartSagart Hold the door ♂♀♂♀♀♂
  Co jsem slyšel tak spousta lidí začalo mít po sedmé a osmé epizodě rádo prequely :) Inu, je čas aby dokonce i @Tyrion začal mít rád Abramsovo a Johnsonovo pojetí SW :twisted:
 • @Tyrion Lannister O tomhle leaku jsem taky slyšela a doufám, že je to jeden z těch, které pustili lidi do éteru jako clickbait. Jako... demonické posednutí patří do béčkových hororů, jinak jsem ho jenom párkrát viděla udělané dobře. Podle toho leaku že prý Palpy nemůže posednout Rey, protože ta není poskvrněná temnou stranou Síly - lol, v obou filmech jsme viděli něco jiného. A zabití někoho pro moralistické dobro věci, aby pak byl vrah za tu volbu odměněný, to je jedna z věcí, co do SW nepatří. Ale abych si přihřála polívčičku, fandové budou za tři roky rádi, pokud D a D zůstanou jenom u něčeho takového.
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  upraveno 29. května
  @svoa00
  O tomhle leaku jsem taky slyšela a doufám, že je to jeden z těch, které pustili lidi do éteru jako clickbait. Jako... demonické posednutí patří do béčkových hororů,
  Takže Píseň ledu a ohně je béčkový horor :twisted:
 • upraveno 29. května
  @Tyrion Lannister To myslíš zombíky? :-s Každopádně ta verze z leaku je takové to obyčejné satanistické posednutí, to je... uh.. takové hrozné hororové klišé.
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  @svoa00
  svoa00 napsal(a):

  @Tyrion Lannister To myslíš zombíky? :-s

  Mám na mysli měničství, což v podstatě posednutí v principu je, Varamyr se dokonce pokusil převtělit se do nového těla. Bran se převtělil na chvíli do Hodora.
  Obecně si vůbec nemyslím, že to může být špatný nápad udělat ve Star Wars naoapk líbí se mi to a velmi a nespojoval bych to automaticky s béčkovými filmy.
  Kupříkladu v Malažské knize padlých sága, která je na úrovni ne-li mnohem lepší než Píseň ledu a ohně, tak tam je několikrát případ, kdy bůh posedne jednoho ze smrtelníků a je to velice zajímává cesta, jak posunout charakter boha i smrtelníka, který je posednutý. Automaticky bych to tedy neviděl špatně, pokud to udělají dobře.

 • @Tyrion Lannister Překvapuje mě, že zrovna ty si myslíš, že tohle by udělali dobře :-D Ten leak zmiňuje, že Rey ho musí zabít, ale zároveň že se příhodně neovládá natolik, aby se mohl zabít sám. To je přesně ten druh nuceného dramatu, které mají třeba D a D tak rádi.
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  @svoa00 Tak zase ten souboj by to udělalo zajímavým v tom smyslu, že by Kylo bojoval na plný koule a chtěl Rey opravdu zabít, zatímco ona by mu nechtěla ublížit a držela se zpátky, takže Kylo by ji dával do držky bez toho aniž tvůrci zničili již tak šílený powe-scaling. A spíš jsem myslel, že se bude snažit Palpatina dostat z jeho hlavy, zabíjení ji nepřijde na mysl, jakkoliv Kyla rád nemám tak při takovémhle zapojení Palpatina by mi jeho přežití nevadilo.
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  upraveno 29. května
  .
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.