TV seriál Hra o trůny

TV seriál Hra o trůny

Zemřel Peter Vaughan - Ve věku 93 let dnes zemřel herec Peter Vaughan, který v seriálu Hra o trůny ztvárnil postavu mistra Aemona, bratra Noční hlídky.
Kinomaraton 5. řady Hry o trůny - Letos u příležitosti premiéry šesté řady se bude opět konat tradiční kinomaratón předešlé řady Hry o trůny.
Spoilerová pravidla knihy vs. seriál - Vzhledem k postupu seriálu Hra o trůny, se ukazuje jako nezbytné určit pravidla ohledně spoilerů, náznaků a dalšího prozrazování budoucího děje ohledně knih. Se šestou sérií, která by se měla brzy začít natáčet, to bude ještě naléhavější.
Alcázar 2 Novinky o natáčení 5. řady Hry o trůny - V uplynulém týdnu se v San Diegu konal festival Comic Con a nechyběl ani tradiční panel se seriálem Hra o trůny. Fanoušci se dočkali slušné porce novinek ohledně natáčení páté řady, které vám teď přinášíme v krátkém shrnutí.
Hra o trůny bude pokračovat 5. a 6. řadou - Poprvé v historii Hry o trůny na HBO došlo ke schválení natáčení dvou řad najednou.
15minutová předzvěst 4. řady - HBO vypustilo Foreshadowing, 15minutové promo na 4. řadu, které obsahuje spoustu nových záběrů.
Pohled do zákulisí natáčení 4. řady - Po traileru vydalo HBO i tradiční On the set video...
Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Další souhrn informací z natáčení 4. řady Hry o trůny (cca srpen – polovina října 2013).
VIDEO: Příběh Benjena Starka - Fanouškovské video
20 otázek pro Petera Dinklage - Časopis Playboy položil herci Peteru Dinklageovi 20 lechtivých otázek. A ten na ně odpověděl. (Mládeži přístupno až po 22. hodině…)

×

Komentáře nejsou povoleny.