Co posloucháš???

upraveno 24. října 2012 v Rozličný pokec
Co posloucháš???
«134567120

Komentáře

  • upraveno 17. září 2011
    METAL !!!
  • MIlMIl
    upraveno 17. září 2011
    Ženu !!!!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. září 2011
    Nejčastěji soundtracky.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. září 2011
    Nejčastěji Foo Fighters a v poslední době se "vracím" k Pearl Jam
  • upraveno 17. září 2011
    Dobrou muziku všeho druhu. :)
  • upraveno 17. září 2011
    Ze zásady mechanické vlnění o frekvencích ležících v intervalu 16Hz - 20 000Hz :D
    Jinak převážně Rock a Metal, i když u knížek, aby mě to nerušilo (čímž myslím abych si nezačal pobrukovat oblíbené melodie a knížku nepřestal vnímat) si pouštím internetová jazzová rádia. Převážně Sky.fm
    Jinak co se Rocku a Metalu týče tak z českejch: Landa, Komunál, Harlej, Tři Sestry, Arakain, Synové Výčepu, Wanastovi Vjecy, Kabát apod.
    Zahraniční: Edguy, Avantasia, Shaaman, Europe, Freedom Call, Judas Priest, Iron Maiden, Sirenia, Skid Row, Quiet Riot, Kiss, ACDC, Twisted Sister, Aerosmith, Cradle of Filth, Gamma Ray, Helloween, Scorpions, Nightwish, Black Sabbath, Guns n' Roses, Wasp...
    Stačí? :D
  • upraveno 18. září 2011
    Soundtracky: Poslední samuraj, Barbar Conan, Requiem za sen, Kick ass atd.
    Nohavicu
    Výběr nezáležíc na stylu - mám rád vše od klasiky přes cimbálovku a starý disko po hard rock...
    Momentálně - Dádu Patrasovou (musím kvůli dceři a strašně u toho trpím:-) a Nickelback (ředím tím právě tu Dádu:-)
  • upraveno 18. září 2011
    a mnohem mnohem mnohem víc
  • upraveno 18. září 2011
    Všechno, co mě baví nebo nějakým způsobem zaujme, předem neodsuzuji žádného interpreta ani hudební žánr :) Teď nejvíc poslouchám soundtrack Gladiátora a Foo Fighters.
  • upraveno 18. září 2011
    Soundtracky vedou! Rozšířený LOTR, How to train your dragon, Mononoke hime, Spirited away, Black swan, Avatar, Fountain, Amelie, Braveheart, Cold Mountain, Courious Case of Benjamin Button, Pottři krom prvních dvou dílů...a další a další.
  • upraveno 18. září 2011
    taky nekdy si nejakej soundtrack poslechnu naposled - stargate universe
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 18. září 2011
    Ty jo, tak skupina s názvem Synové výčepu by mě asi odradila už svým názvem :))) Ale možná je to moje chyba, protože mi vadí všelijaké přehusté a převtipné názvy.
  • upraveno 18. září 2011
    kdo má rád rockové balady, rozumí trochu rusky a netrpí předsudky, tomu doporučuji tohle:

    já jsem se k téhle písničce dostala přes trilogii o Hlídkách, kde o ní v jedné knížce autor mluví, ale bez porozumění textu písničky to není ono
  • upraveno 18. září 2011
    převážně moji matku

    a když ne ji, tak metal a filmové soundtracky, viz. http://www.last.fm/user/Vesman17
  • upraveno 18. září 2011
    Metal a rock.
  • upraveno 18. září 2011
    DOBRÝ METAL A DOBRÝ ROCK :-)) FANTASY A METAL SE PŘECE PROLÍNÁ...:-))
    A TEĎ SE MI UŽ DELŠÍ DOBU LÍBÍ DEVIN TOWNSEND NA MNOHO ZPŮSOBŮ, PÁČ ZAZPÍVÁ COKOLIV -
  • upraveno 18. září 2011
    Ty voe Čechy jsou metalový národ:-D... Nějaký metal je docela pěkný ale moc nemusím tu kruto-přísnou stylistiku Metalu .... Já tak poslouchám rock, indie, trip hop ale hlavně Soul, funk a hlavně, hlavně Jazz - Skandinávský a Polský Jazz jsou skvělí (dobřeee i Jazz-hop)... K Písni si pak najdu středověkou dobovou hudbu :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. září 2011
    Žádná deprese nemůže bejt dost hluboká, aby nemohla bejt hlubší. I když se tomu snažim vyhejbat, mojí momentální náladu nejlíp vyjadřuje tohle:
  • upraveno 18. září 2011
    Já si vystačím s http://www.radiorivendell.com/themes/rivendell/functionality/listen.php
    Kdo to má pořád taky stahovat, že? :)
  • upraveno 18. září 2011
    asi stárnu. Z metalovejch a punkovejch skupin se teď dostávam k tomuhle
  • upraveno 18. září 2011
    Thule: To má grády.... Blues jsem zapomněl zmínit...
  • upraveno 18. září 2011
    Amaroun: Já se k tomuhle stylu dostal úplně náhodou přes facebook. Kámoš tam hodil odkaz na tohle a mě to tak chytlo, že sem si sám začal vyhledávat další a další
  • upraveno 19. září 2011
    Poslední roky poslouchám symphonic metal, ale jenom dvě tři kapely. Rammstein, Čechomor a soundtracky oblíbených filmů, seriálů a her.
    Ty voe Čechy jsou metalový národ:-D
    Letos jsem byla i na čistě metalovém fesťáku. :-)
  • upraveno 19. září 2011
    MYSLÍŠ BRUTAL ASSAULT ? NEBO MASTERS OF ROCK (ALE TEN NENÍ ČISTĚ METALOVÝ). A NEBO JINÝ ? :-))
  • upraveno 19. září 2011
    Metalfest v Plzni to byl.
  • upraveno 19. září 2011
    Ben Nevis: a které tři skupiny?
  • upraveno 19. září 2011
    Zdravím všechny, přidám se k metalové většině a konkrétně poslouchám kapely jako Dark Tranquillity, Before the Dawn, Soulfallen z českých pak Arakain a Interitus
  • upraveno 19. září 2011
    A co takhle jazzovou úpravu Smells Like Teen Spirit

    Třeba se někdo chytne...
  • upraveno 19. září 2011
    COPAK MÁŠ S TÍM DŽEZÍKEM ? :-)) JO TAKY SE MI NĚKTERÉ KOUSKY MOC LÍBÍ, ALE VŽDY SE MI VYBAVÍ VTIP : NA JAZZOVÉM KONCERTĚ PO HODINCE PRODUKCE SE OBRÁTÍ PIANISTA KE SVÝM TŘEM SPOLUHRÁČŮM A POVÍDÁ "JÁ HRAJU FIBICHA A VY ?" (NĚKDY MÁM VÁŽNĚ DOJEM, ŽE KAŽDÝ HRAJE NĚCO JINÉHO A DVA CELOU DOBU LADÍ :-D ) A PROPOS - TEN ODKAZ, CO JSEM TU MRSKLA JE METALOVÁ ÚPRAVA JAZZÍKU - SLYŠELS ? :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.