Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
19293959798109

Komentáře

  • JoserJoser persona non grata
    @Sagart Mám to od lidí, kteří aktivně zjišťují produkční informace - neboli mají info zevnitř. Baví mě totiž sledovat dění okolo Star Wars univerza, je to mnohem zajímavější než některé nové filmy. Scény výše se pak reálně natočili, to ale neznamená, že tak se to v konečném sestřihu stane. Pár skutečných překvapení se dočkáme. Z těch střípků se dá docela dobře poskládat většina filmu a ačkoliv spoustu věcí vypadá na papíře dobře, v reálu to bude hodně cheesy a spoustu diváků to zase naštve.
  • Mě hlavně baví to brečení tady :D

    Jediné, co jsme opravdu viděli, je to, že v teasuru jsou za Renem bílí stormtroopeři. Joser tu akorát tak šíří teorie z Redditu nebo Making Star Wars, takže bych znova doporučila nevěnovat mu pozornost.

    Co se týče hračky samotné, tak to souhlasím, že je to vrchol nekreativity.
  • JoserJoser persona non grata
    @svoa00 Solidní cringe :applause:
  • @Joser :roll:

    Jestli chceš vyvrátit, co jsem řekla, tak zdrojuj.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Tohle je krása, trochu sentimentální ale i tak.

    Vader a Obi - wan vzpomínají.

    Trochu dojetí a nostalgie....




  • Jo, ja su za dojetí a nostalgii. Zejména to druhé video... Kto tu sakra kráľa cibuľu?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    =D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Nevada Marně přemýšlím jakou část Obi - wanova života chtějí zachytit, vzhledem k tomu, že všechno podstatné o něm víme.

    Což je o důvod více se toho seriálu bát.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Achileus Což je hlavně důvod proč bych spíš než dojení populárního herce ocenil nějaký přínosný nápad :)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Achileus Těžko říct nabízí se samozřejmě ta dlouhá perioda na Tatoonie mezi trilogieme nebo něco z mladí. Taky se bojím toho seriálu. Jediný materiál který by hypoteticky mohl mít seriálový potenciál, tak nemá v novém kánonu

    @Sagar Tak McŘehoř je schopný utáhnout i seriál o schnoucí zdi, takže v tomhle případě se mi to dojení zamlouá (proto se těším i na Picarda, protože herec tam taky bude stoprocentně stát za t). Co se týče přínosného nápadu, tak oni to mají teď těžký. Riskoat se jim po TLJ už moc nechce, ale jak ukázal Solo na jistotu se taky jít nedá.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    "něco z mladí" s Ewanem McGregorem si nedovedu představit ani v nejdivočejším snu. A to mám představivost velkou a toho herce miluju.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 19. srpna 2019
    @Nevada Tak myslel jsem samozřejmě jen v případě, že by ho mohli trikově omladit. Ale nejenom proto je pravděpodobnější spíš období mezi III-IV
  • upraveno 20. srpna 2019
    Jak může hrát McGregor něco z mládí když už je starej jak AlecGuiness? Nebo to má být animovaný nebo zase CGI?
    Jediný čeho jsou schopní je že vymyslí nějaký story jak na Tatu zachraňoval Luka před temnými silami. A samozřejmě nic nového nepředvedou. Bude to vypadat nějak takto:

    https://youtu.be/qRKepqgDV_0?t=40
  • JoserJoser persona non grata
    Obi- Wan bude obrovské zklamání, na tohle mám ale maximální hajp!

    image
  • JoserJoser persona non grata
    Wow

  • Přijde mi až trapné jak tam hrají na tu nostalgickou notu, potom co původní filmy a hlavně postavy zadupali do země. Teď lepí střepy.. :(
  • @sfik Eh, o tom, že negovali happy end původní trilogie a že ještě nevíme, jestli to vůbec mělo cenu, si můžeš myslet cokoliv, ale to stěžování na postavy je fakt otravné. Chápu to u Lukea, kterého mohli použít víc, ale nevím, na co si lidi stěžují u Leiy a Hana.

    Jinak ty ukázky samozřejmě vypadají hezky, ale nic moc nového neprozrazují až na ten závěr. Říkala jsem, že Rey by měla stejně jako Anakin a Luke čelit nějakému opravdovému pokušení temné strany a vypadá to, že její výbuchy hněvu a černobílé vidění světa adresované budou.
  • @svoa00 Otravné to být může pro tebe, pro mě je otravné to o čem píšu.. každý to hold máme jinak.
    že její výbuchy hněvu a černobílé vidění světa adresované budou.
    Říkám si když už to hodili takhle explicitně do traileru, jestli to nebude vize možné budoucnosti.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Disney měl zůstat u Clone wars a Rebels, první dva díly z nové triologie se ne úplně povedly a Sola radši nechám bez komentáře.
  • Téměr minuta prvních dvou trilogií v dvouminutovém videu, nu, zajímavé. Zato ma nadchol ten posledný záber. Vízia možnej budúcnosti by to byť mohla.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Jdeme do finále. Souhlasím, že je vidět, jak jsou úplně zoufalí, když musejí dávat záběry z původních šesti filmů. Každopádně zatím si mohu dovolit opatrný optimismus. Líbí se mi, že rebelové konečně sehnali pořádnou armádu a závěrečná bitva s Kylem bude mít grády, dost mi to moře připomíná Mustafar moji neoblíbenější bitvu vůbec. Poslední scéna vypadá zajímavě, ale jak kdosi napsal 90% vize 10% klon, pochybuji že to uvidíme víc v akci. A podle plakátu jde očividně soudit, že Palpatine asi bude mít mnohem větší roli než jenom nějaký easter-egg.
    Dám jsem tohle:


    Už se o téhle teorii tady hovořilo několikrát, tenhle chlap rozebral vše, co tomu nasvědčuje.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Tyrion Lannister V Legendách se jeho duch usazoval v klonech.

    Že bychom se dočkali klona se Sidousovým duchem v těle?
  • @sfik souhlas, taky si myslím, že by "temnou" Rey nedávali do traileru, pokud by to nebyla pouhá vize, škoda. Takže se pojede recyklačka Lukova váhání/vizí z IV. a V. epizody.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Dreamer Naneštěstí velice pravděpodobný scénář
  • Po přečtení několika diskuzí k traileru začínám mít nepříjemné tušení ohledně poslední epizody, náznaky tu jsou: naklonované křižníky, temná Rey, vzkříšení císaře...
    bude se cestovat časem, tadááááá :twisted: =D
    Studiovým hlavounům to musí dávat dokonalý smysl, takhle přeci dají lidem vše, co chtějí.
  • @Dreamer to uz jsem zaznamenal taky. S ohledem na jednu nebo dve epizody Rebels, kde uz se tak stalo.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Dreamer Nakonec to skončí tak, že zachrání Anakina před pádem na Temnou stranu a zastřelí Sidiouse předtím než se stane kancléřem.

    Pak budou žít všichni šťastně a spokojeně se budou prohánět Galaxií na růžových jednorožcích.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.