Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
1899091929395»

Komentáře

 • JoserJoser persona non grata
  @Sagart Mám to od lidí, kteří aktivně zjišťují produkční informace - neboli mají info zevnitř. Baví mě totiž sledovat dění okolo Star Wars univerza, je to mnohem zajímavější než některé nové filmy. Scény výše se pak reálně natočili, to ale neznamená, že tak se to v konečném sestřihu stane. Pár skutečných překvapení se dočkáme. Z těch střípků se dá docela dobře poskládat většina filmu a ačkoliv spoustu věcí vypadá na papíře dobře, v reálu to bude hodně cheesy a spoustu diváků to zase naštve.
 • Mě hlavně baví to brečení tady :D

  Jediné, co jsme opravdu viděli, je to, že v teasuru jsou za Renem bílí stormtroopeři. Joser tu akorát tak šíří teorie z Redditu nebo Making Star Wars, takže bych znova doporučila nevěnovat mu pozornost.

  Co se týče hračky samotné, tak to souhlasím, že je to vrchol nekreativity.
 • JoserJoser persona non grata
  @svoa00 Solidní cringe :applause:
 • @Joser :roll:

  Jestli chceš vyvrátit, co jsem řekla, tak zdrojuj.
 • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
  Tohle je krása, trochu sentimentální ale i tak.

  Vader a Obi - wan vzpomínají.

  Trochu dojetí a nostalgie....
 • Jo, ja su za dojetí a nostalgii. Zejména to druhé video... Kto tu sakra kráľa cibuľu?
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

  =D
 • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
  @Nevada Marně přemýšlím jakou část Obi - wanova života chtějí zachytit, vzhledem k tomu, že všechno podstatné o něm víme.

  Což je o důvod více se toho seriálu bát.
 • SagartSagart Amo ergo sum
  @Achileus Což je hlavně důvod proč bych spíš než dojení populárního herce ocenil nějaký přínosný nápad :)
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  @Achileus Těžko říct nabízí se samozřejmě ta dlouhá perioda na Tatoonie mezi trilogieme nebo něco z mladí. Taky se bojím toho seriálu. Jediný materiál který by hypoteticky mohl mít seriálový potenciál, tak nemá v novém kánonu

  @Sagar Tak McŘehoř je schopný utáhnout i seriál o schnoucí zdi, takže v tomhle případě se mi to dojení zamlouá (proto se těším i na Picarda, protože herec tam taky bude stoprocentně stát za t). Co se týče přínosného nápadu, tak oni to mají teď těžký. Riskoat se jim po TLJ už moc nechce, ale jak ukázal Solo na jistotu se taky jít nedá.
 • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  "něco z mladí" s Ewanem McGregorem si nedovedu představit ani v nejdivočejším snu. A to mám představivost velkou a toho herce miluju.
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  upraveno 19. srpna
  @Nevada Tak myslel jsem samozřejmě jen v případě, že by ho mohli trikově omladit. Ale nejenom proto je pravděpodobnější spíš období mezi III-IV
 • upraveno 20. srpna
  Jak může hrát McGregor něco z mládí když už je starej jak AlecGuiness? Nebo to má být animovaný nebo zase CGI?
  Jediný čeho jsou schopní je že vymyslí nějaký story jak na Tatu zachraňoval Luka před temnými silami. A samozřejmě nic nového nepředvedou. Bude to vypadat nějak takto:

  https://youtu.be/qRKepqgDV_0?t=40
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.