Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
1878889909193»

Komentáře

 • JoserJoser persona non grata
  Od prosince i ve vašich kinech...

  image
 • Na amatérske pomery fantastické. :)
 • Klobúk dole. :applause:
 • Možná je Ben až moc agilní, ale celkově moc pěkný!
 • https://starwarsnovinky.cz/novinky/nasledujici-star-wars-film-po-epizode-ix-bude-z-dilny-davida-benioffa-a-d-b-weisse/

  Ze všech chvil, kdy tohle oficiálně oznámit, si Disney vybralo zrovna tuhle dobu? OK, něco mi říká, že tohle nebude fungovat tak dobře, jak si myslí. Bohužel, jediné, co Disney zajímá, je, že čísla sledovanosti seriálu pořád rostou.

  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Game_of_Thrones_episodes#Season_8_(2019)

  OK, jenom by mě zajímalo, jak po nevyhnutelné vlně naštvanosti po konci seriálu chtějí s D a D rozjet jakýkoliv hype? Spoléhají na to, že uplynou tři roky?

  Každopádně - už jsem si tu dělala srandu, jak by vypadala sequelová trilogie v jejich podání. Jenom k tomu dodám, že v jejich podání by v Epizodě IX Rey hráblo a začala masakrovat civilisty a musel by ji zabít Ben Solo, čímž se vykoupí, a bude to tak super, protože těm dvěma to kreativně dávalo smysl a nikdo to nečekal. Hodně štěstí Disney s tímhle materiálem. Kennedyová tvrdila, že si zakládají na tom, že dodržují témata Hvězdných válek, tak vážně nevím, co chce dělat s tímhle materiálem, co si myslí, že příběhová témata jsou pro nooby.
 • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  Zvláště když podle reakcí se zdá, že fanoušci SW na tom po epizodě 8 s naštvaností nejsou o moc lépe :twisted:
 • JoserJoser persona non grata
  Snad budou vybírat něco z Legend. Adaptace materiálu jim jde určitě líp, než něco vlastního.
 • upraveno 14. května
  Nebolo niekde potvrdené že to bude príbeh z doby starej republiky? Či to bola Johnsonova trilógia?

  EDIT: Jop, D&D.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.