Komunita

Komunita

Hodnocení povídek 2. kola - Vítěznou povídkou druhého kola tohoto „klání“ se stala Povídka č. 10 od Ben Nevis. (Téměř) kompletní výsledky s komentáři k vašim povídkám.
Fanouškovská fikce - Vyhlašujeme 3. kolo soutěže o nejlepší povídku s novými tématy.
Hodnocení povídek - Fanouškovská fikce postupuje do další fáze. Všechny povídky najdete na této stránce, pod hodnotícím formulářem. Nyní i ve formátu pro elektronické čtečky. A je tu vyhlášení vítězů!
SIFRP Quickstart – preklad - Preklad Rýchleho štartu (skrátanej verzie plných pravidiel) novej rolovej hry od Green Ronin – A Song of Ice and Fire (Pieseň ľadu a ohňa) na motívy kníh Georgea R. R. Martina
Představení A Game of Thrones CCG - Příjemné a civilní uvedení do principů karetní Hry o trůny od Fafnera.
AGOT BG - Strategická desková hra na motivy Písně ledu a ohně. Král je mrtev a pět urozených rodů si činí nárok na Železný trůn. Staňte se jejich vůdci a veďte své rody do nelítostné hry o trůny.
A Game of Thrones a D20-based Open Gaming RPG - S rozsáhlou rytířskou ságou „Hra o trůny“ vtrhnul do stojatých vod fantasy spisovatel G.R.R. Martin v roce 1996. V Čechách zatím vyšly první tři knihy rozdělené do 6 rozměrných svazků. Čtvrtý díl, „A Feast for Crows“ snad můžeme čekat letos. … celý článek
×

Komentáře nejsou povoleny.