Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
1919293949597»

Komentáře

 • @Denebola Ja sa len teším na tie davy s pochodňou, čo budú vykrikovať že kvôli Star Wars odflákli poslednú sériu GoT, a teraz sa vykašľali ešte aj na tie. :D
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  No budoucnost Lucasfilmu se po epizodě IX profoukla. D&D vycouvali z dohody, po trilogii Riana Johnsona stále nikde ani slechu ani vidu. Bude přinejmenším velice zajímavé další vývoj sledovat.
 • JoserJoser persona non grata
  Tak aspoň tohle při vší té bídě vypadá dobře

 • SagartSagart Amo ergo sum
  @Joser vizuálně ano, některé scény působí dost cool...

  Jinak to ale na mě působí nicneříkajícím dojmem, nikde ani stopy po něčem zajímavém, jen pár náznaků, které spíš ale náznaky nebudou. Nemohu samozřejmě nic hodnotit z pouhého traileru, ale upřímně, žádná z postav mě nijak nezaujala a cítím z nich to samé co z Finna z trailerů (kde byl ale alespoň prozrazen jeho story arc). Tady alespoň nemáme nic a snad je to dobře, protože mě to může jen překvapit...

  Tedy, těším se, SW svět je dostatečně zajímavý na to, abych se dozvěděl víc věcí, jen si nemyslím, že by to mohlo zaujmout nezainteresovaného diváka, který čeká i něco jiného než pár pěkných scén.
 • Zamyšlení nejen nad nedávnými zprávami, ale i nad celou politikou najímání a manažování režisérů Disney / Star Wars.
 • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  Jen pro pobavení. A zavzpomínání na zlatou dobu VHS, kdy si tyhle pikačoviny Lucas ještě nemohl jen tak dovolit.

 • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  Mandalorian - nějak nevím, co si o tom myslet. Ani jsem neměla v plánu na to koukat, ale pak jsem si řekla, že pilot zkusím. Námět není špatný, prostředí dobré, atmosféru by to mělo, hlavní hrdina nebude marný. Ale veškerá akce je podivná. A pak zvláštní nelogičnosti..., sice drobné, ale kazí dojem.
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  No já jsem rád, že už se netočíme jen pořád v tom samém. Galaxie konečně působí jako galaxie různých planet, milionů druhů a nekončného vesmíru místo lidmi přeplněného smětiště někde na sídlišti. Akce docela ušla (kulomet) stejně jako celková westernová atmosféra a kování chrániče.
  A Yoda miminko na konci bylo velice roztomilé :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.