Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
194959799100109

Komentáře

  • @Denebola Ja sa len teším na tie davy s pochodňou, čo budú vykrikovať že kvôli Star Wars odflákli poslednú sériu GoT, a teraz sa vykašľali ešte aj na tie. :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    No budoucnost Lucasfilmu se po epizodě IX profoukla. D&D vycouvali z dohody, po trilogii Riana Johnsona stále nikde ani slechu ani vidu. Bude přinejmenším velice zajímavé další vývoj sledovat.
  • JoserJoser persona non grata
    Tak aspoň tohle při vší té bídě vypadá dobře

  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Joser vizuálně ano, některé scény působí dost cool...

    Jinak to ale na mě působí nicneříkajícím dojmem, nikde ani stopy po něčem zajímavém, jen pár náznaků, které spíš ale náznaky nebudou. Nemohu samozřejmě nic hodnotit z pouhého traileru, ale upřímně, žádná z postav mě nijak nezaujala a cítím z nich to samé co z Finna z trailerů (kde byl ale alespoň prozrazen jeho story arc). Tady alespoň nemáme nic a snad je to dobře, protože mě to může jen překvapit...

    Tedy, těším se, SW svět je dostatečně zajímavý na to, abych se dozvěděl víc věcí, jen si nemyslím, že by to mohlo zaujmout nezainteresovaného diváka, který čeká i něco jiného než pár pěkných scén.
  • Zamyšlení nejen nad nedávnými zprávami, ale i nad celou politikou najímání a manažování režisérů Disney / Star Wars.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jen pro pobavení. A zavzpomínání na zlatou dobu VHS, kdy si tyhle pikačoviny Lucas ještě nemohl jen tak dovolit.

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Mandalorian - nějak nevím, co si o tom myslet. Ani jsem neměla v plánu na to koukat, ale pak jsem si řekla, že pilot zkusím. Námět není špatný, prostředí dobré, atmosféru by to mělo, hlavní hrdina nebude marný. Ale veškerá akce je podivná. A pak zvláštní nelogičnosti..., sice drobné, ale kazí dojem.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    No já jsem rád, že už se netočíme jen pořád v tom samém. Galaxie konečně působí jako galaxie různých planet, milionů druhů a nekončného vesmíru místo lidmi přeplněného smětiště někde na sídlišti. Akce docela ušla (kulomet) stejně jako celková westernová atmosféra a kování chrániče.
    A Yoda miminko na konci bylo velice roztomilé :D
  • upraveno 14. listopadu 2019
    Mandalorian mě bavil, s výjimkou R1 je to jediná věc která mě "z toho nového" bavila. Ale třeba ten ledovej červ na začátku byl asi zbytečný, celkově mám pocit že se snažili ukázat v prvním díle příliš věcí.

    Jinak doufám že seriál bude mít nějaké stabilizované postavy, třeba že bude cestovat s posádkou (jakože team válečník-tank-lotr-mág s tím že si mandalorian vždy vybere team na quest.. ne? ne? :D =D ). Nechci vůbec říct že by Pedro nebavil. Byl super, ale že bych zrovna vydržel čučet několik sezon na něco kde budu sledovat chlápka s kýblem na hlavě jak se utápí ve vlastních depresích...

    Taky doufám že se podíváme na nějaký hezčí místa v galaxii a ne jen do zmrzlých/písečných slumů. Naopak bych rád kouknul na stará známá místa - Naboo, Scarif, Kashiik, Případně na ten psychadelický svět twileků :D

    Jinak se mě moc nelíbil ten impérionácek. Takové zbytečné klišé. Úplně jak Mengele v Argentině..

    @Tyrion Lannister Ano, byl mooc roztomilej :-D a ten E.T. moment na konci :) Doufám že se o jeho rase snad i něco dozvíme a doufám že bude force sensitive a magic a že z něj budou cákat midichloriany :D
  • Po druhom dieli Mandaloriana som presvedčený, že to má niečo do seba. Zatiaľ neviem či absolútne minimum dialógov beriem ako pozitívum alebo negatívum, ale rozhodne je to niečo nové, na čo v tomto žánri nie som zvyknutý. A Mandov zverenec má obrovský potenciál, hoci si nie som istý
    nakoľko jeho prínos môže byť dôležitý, vzhľadom na to že na Yodovu dlhovekosť môžeme očakávať, že aj keby s ním Mando strávil celý život, stal by sa z neho maximálne teenager.
  • Tri obálky a tri generácie. ;-)
    image
    image
    image
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Druhý díl Mandaloriana Chci další trilogii s tím
    miminem
    . TA scéna byla naprosto fantastická a imho se mi líbí, že přivedli zpátky do kánonu fakt, že některé druhy jsou přirozeně nadané v Síle
    Taky menší teorie to mimino umí léčit, alespoň mi přišlo, že to zkoušel, když se Mando sešíval
    Nosorožec z epizody II potěšil stejně jako Jawové celý ten fight hodně se mi líbilo, že jsme se podívali i dovnitř lodi. Dále I have spoken borec je nejlepší BRO. A závěrečná montáž opravovaní byla taky fantastická
  • upraveno 22. listopadu 2019
    @Tyrion Lannister Mandalorian je pěkný, ale opravdu se bojím toho že vliv toho seriálu na celé univerzum bude tak závratně velký jako u rebels nebo clone wars. Čili vata.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 21. listopadu 2019
    @sfik Řeknu byl bych pěkně na*ranej, kdyby ano, i když v případě Star Wars od Disneyho je možné všechno a třeba si nedělám iluze, že toho kluka s koštětem z konce TLJ už nikdy neuvidíme. Já ovšem doufám, že speciálně teďka, když se pomalu ale jist loď otačí správným směrem, tak na sebe jednotlivé Star Wars projekty budou navazovat i něčím jiným než jen podle jména. A Mandalorian sleduje víc lidí než Clone Wars a Rebels dohromady, takže by se s tím podle toho mělo zacházet a být na stejné úrovni jako filmy. Ale znovu je to Disney
    P.S. Co se týče Rebels ještě uvidíme třeba Palpatine udělal Thanose :twisted:
  • @undefined Hmm, musím říct že nástup paragánů byl docela cool.

    Mimochodem, Mandalorian je teda podle flashbacků +/- vrstevník Boby Fetta?
  • @sfik Seriál se odehrává někdy v rozmezí mezi 6. a 7. epizodou, tak je to dost reálné.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Takže ten mrňajev Yoda kterého je plný internet není Yoda?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    MonteKarstark napsal(a):

    Takže ten mrňajev Yoda kterého je plný internet není Yoda?

    Nene.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 25. listopadu 2019
    Ač z Mandaloriana nešílím nadšením jako většina internetu, tak celkově se mi to taky líbí. A musím říct, že až budou venku všechny díly a někdo to spojí do čtyřhodinového filmu, tak to bude nejlepší SW od Disneyů.
    Jen škoda, že se tam hromada postav včetně hlavního hrdiny chová strašně pitomě (no dobře, u Stormtrooperů nic nového). A akce je hodně naivní, místy až škrobená a taky občas nelogická. V tomhle jsem od Favreaua čekala víc.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @MonteKarstark Aby to tedd všichni pochopili je to nějak takhle
    image

    :-D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Třetí epizoda je naprosté žrádlo hlavně konec a ten clone wars flashback byl naprostá lahůdka. Baby Yoda je díl od dílů roztomilejší :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    No já to právě vůbec nesleduji, a díky těm meme jsem se milně domníval, že se to tedy asi odehrává daleko před epizodou 1, když je Yoda ještě takový mrňous. :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 26. listopadu 2019
    btw, taky jsem koukal na let's play SW Fallen Order, což je docela fajn hra. Nejsem v SW moc kovaný tak nevím, ale prý se dost věrně drží kánonu. Tedy jsou tam nějaké odkazy na epizodu 3, 4, Rogue One a dost i na nějaký ten seriál Rivals nebo co. Každopádně BD-1 je nejvíc roztomilej robůtek v tomhle universu a nemá na něj ani BB-8, ani Porg ani nějaký Baby Yoda. Howgh!
  • Asi by mě vůbec nemělo překvapovat, jak lidi milují roztomilého vesmírného gremlina :D Snad zbylých pět dílů přinese něco relevantního o SW univerzu po pádu Impéria, zatím to bylo dost vágní. V podstatě totiž o téhle době mluví jenom knížka Bloodlines. Ale jsem ráda, že jednou za čas přijde něco, co si SW fandom opravdu užívá :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @MonteKarstark Tak nějakej pidiokej chodící popelník není hoden baby Yodovi ani nalévat sunar :-P

    image

    Co se týče Fallen Order, možná příběhové jakž takž, ale hlavní zaporačka je víceméně ženská verze Kylo Rena :twisted:

    image
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @svoa00
    svoa00 napsal(a):

    Asi by mě vůbec nemělo překvapovat, jak lidi milují roztomilého vesmírného gremlina :D Snad zbylých pět dílů přinese něco relevantního o SW univerzu po pádu Impéria, zatím to bylo dost vágní. V podstatě totiž o téhle době mluví jenom knížka Bloodlines. Ale jsem ráda, že jednou za čas přijde něco, co si SW fandom opravdu užívá :D

    Tak přinášet něco relevantního není práce bokového
    seriálu o náejmným vrahovi žijícím na okraji společnosti navíc podle posledního dílu v nějaké díře, kde byla imperiální přítomnost velmi slabá (ostatně se tam zbývající náckové šli schovat, takže bůh ví, zda tenhle zapádakov vůbec byl součástí impéria) A kdo by si tohle neužíval :D

  • Jenom tak pro potěšení :D



    Nejlepší je, jak se baby Yoda vždycky na Manda podívá. "Tati?"
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.