Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
19091939596109

Komentáře

  • JoserJoser persona non grata
    Od prosince i ve vašich kinech...

    image
  • Na amatérske pomery fantastické. :)
  • Klobúk dole. :applause:
  • Možná je Ben až moc agilní, ale celkově moc pěkný!
  • https://starwarsnovinky.cz/novinky/nasledujici-star-wars-film-po-epizode-ix-bude-z-dilny-davida-benioffa-a-d-b-weisse/

    Ze všech chvil, kdy tohle oficiálně oznámit, si Disney vybralo zrovna tuhle dobu? OK, něco mi říká, že tohle nebude fungovat tak dobře, jak si myslí. Bohužel, jediné, co Disney zajímá, je, že čísla sledovanosti seriálu pořád rostou.

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Game_of_Thrones_episodes#Season_8_(2019)

    OK, jenom by mě zajímalo, jak po nevyhnutelné vlně naštvanosti po konci seriálu chtějí s D a D rozjet jakýkoliv hype? Spoléhají na to, že uplynou tři roky?

    Každopádně - už jsem si tu dělala srandu, jak by vypadala sequelová trilogie v jejich podání. Jenom k tomu dodám, že v jejich podání by v Epizodě IX Rey hráblo a začala masakrovat civilisty a musel by ji zabít Ben Solo, čímž se vykoupí, a bude to tak super, protože těm dvěma to kreativně dávalo smysl a nikdo to nečekal. Hodně štěstí Disney s tímhle materiálem. Kennedyová tvrdila, že si zakládají na tom, že dodržují témata Hvězdných válek, tak vážně nevím, co chce dělat s tímhle materiálem, co si myslí, že příběhová témata jsou pro nooby.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Zvláště když podle reakcí se zdá, že fanoušci SW na tom po epizodě 8 s naštvaností nejsou o moc lépe :twisted:
  • JoserJoser persona non grata
    Snad budou vybírat něco z Legend. Adaptace materiálu jim jde určitě líp, než něco vlastního.
  • upraveno 14. května 2019
    Nebolo niekde potvrdené že to bude príbeh z doby starej republiky? Či to bola Johnsonova trilógia?

    EDIT: Jop, D&D.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!


    Prequely mám rád, ale s touhle analýzou naprosto souhlasím. To s tím doktorem Zhivagem slyším prvně :D
  • Já taky. Moc hezky uděláno.
  • upraveno 22. května 2019
    image

    Jenom tak pro potěšení - obrázek z nového Vanity Fair. Myslím, že můžeme bezpečně říct, že Reny uvidíme, teď je jenom otázka, jak velkou roli budou mít, protože rozhodně není čas je všechny představovat a nějak se nezdá, že by jednoho z nich hrál Matt Smith, jak se taky spekulovalo.

    image

    RE Grant jako důstojník v Prvním řádu. Vskutku nečekané :D

    image

    Tohle bude "Mara".

    image

    Tak nakonec opravdu bude druhý Reylo souboj. Spekuluje se o tom, že bojovat budou skrz Force Bond a při souboji se bude měnit scenérie. Nevím, co si o tom mám myslet. Jak jsem říkala, silně pochybuju, že by DLF nechalo svoji hrdinku prohrát, ačkoliv by to dramaticky dávalo větší smysl (Kylo by ji musel nechat jít). Pokud by měla znova vyhrát - z jakého důvodu teda souboj potřebujeme opakovat? Nejrealističtější je asi plichta, ale jaký význam pak ta sekvence bude mít kromě vizuálního spektáklu, to už bude záležet na tom, jestli to obě postavy někam posune.
  • upraveno 22. května 2019
    image

    Luke! Hah, takže se přece jenom ještě vrátíme k té noci, kdy byla zničená jedijská akademie.
  • Za detaily z té noci bych byla ráda.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Jen podotknu že na poslední fotce je starší verze Luka, ne ta podoba, kterou měl, když byla akademie zničena :)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Sagart THE RISE OF SKYWALKER :twisted:
  • upraveno 22. května 2019
    Pokud RJ Luka zabil i když ho Abrams poteboval/chtěl mít naživu, byl bych docela rád, kdyby ho JJ vrátil do hry :D RJ potřebuje aby mu někdo důkladně ukázal prostředník... Ale to je asi větší sci-fi než samotný SW
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik Tak uvidíme vzhledem k tomu, že Yoda mohl ovlivňovat v minulém díle realitu, tak zas tak přitažený za vlasy není. NOBODY IS REALLY EVER GONE :twisted:
  • /facepalm Jo, víme, že Luke ve filmu v nějaké formě bude, ale vážně nechápu, co si někteří diváci pořád představují. Už před několika lety LF řekl, že tohle není příběh ani Lukea, ani Leiy, ani Hana.
  • @svoa00 LF řekl, ale pak zjistil že nově vytvořené postavy jsou všem vlastně úplně jedno..
  • @sfik Heh, říkal jsi, že je ti všechno jedno, tak proč tě najednou zajímá Luke.
  • @svoa00 Děj je mi jedno, chci válku režisérů. A Hamilla mám prostě rád :)
  • Zájem probuzen, prosím, ať to nezvoraj...
  • upraveno 24. května 2019
    @Nevada KOTOR je podle mě nejlepší SW příběh který znám. Jsem zvědav jak přistoupí k tomu shock momentu "Luke, i am your father". Protože každý kdo hrál hry + celé internety budou vědět kdo je Revan ještě před premiérou. Doufám ale že tuhle skutečnost nebudou měnit a doufám že to divák celé bude vědět a budeme sledovat hlavní postavu která tu pravdu bude postupně objevovat.

    Pokud bude příběh následovat hru, tak se nejvíc těším na Ebon Hawk a z postavu postupně na HK-47, Canderouse, Bastilu a Cartha (v tomhle pořadí).
    Protože psychopatický droid je pro mě číslo jedna :D

    image
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak třeba zrovna já nemám páru kdo je Revan (a ne, nechci to vědět) :)
  • @Nevada Proto jsem to nepsal :) U ted mě mrzí že jsem odhalil přítomnost loajálního droidího psychopata :D
  • přineste mi Darth Trayu na plátno prosím. Lepší charakter ve Star Wars není.
  • @Kalam Mekhar Tu babici fakt nemám rád :D ona chtěla zničit sílu jestli se nepletu ne? Akorát nevím na co potřebovala exiled-one. už si to nepamatuju. Vím že KOTOR2 měla o dost zamotanější děj než jednička...
  • @sfik byly tam nějak ty pouta v síle mezi exiled a ní. Už je to nějaký pátek. No, ale rozhodně to je nejméně černobílý chararkter z celého universa. Tak on příběh jedničky je takový docela herní(čti špatný). Dvojka s příběhem pracuje neherně(čti dobře).


  • Petice aby DaD "nezničili i StarWars" nevím jestli na to není pozdě.. just saying...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.