Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
18990929495109

Komentáře

  • Aviv napsal(a):


    Rey, jež shodí vesmírnou lodičku, je něco, co by mi v životě nenapadlo a je to sakramentsky dobrej nápad. Ta polarita, že on ze světla zvolil temnou a ona z temné světlou taky líbí.

    Taky by najednou i Rey musela řešit otázku "Jsem zrůda?" ;-) Bylo by to jenom ku prospěchu té postavy, ale bohužel to, jak o ní Lucas Film mluví a jak je Rey prezentovaná v doprovodných materiálech, nenaznačuje, že by ji viděli jako cokoliv jiného než ve skutečnosti nerealistický škodlivý neemotivní dron, který vydávají za vzor pro malé holky. Pravda ovšem je, že nějaké překvapení pro samotný film existovat musí.
  • Já se zatím naděje nevzdám, jo? Ma tá predstava nahypovala. Chce to fanfiction minimálně, když se ti tajtrlíci nebudou k ničemu mít.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Rey v té scéně se stíhačkou trénuje proti největším nepříteli ze všech, vyzyvatel jaké mu ještě v této trilogii nečelili, nejmocnější bytost v celé galaxii HIGH GROUND
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    Ty concept arty pro Death Star pod vodou jsou zajímavý
  • Tyrion Lannister napsal(a):

    Rey v té scéně se stíhačkou trénuje proti největším nepříteli ze všech, vyzyvatel jaké mu ještě v této trilogii nečelili, nejmocnější bytost v celé galaxii HIGH GROUND

    Už bylo na čase, aby High ground niekto zhodil z piedestálu...

    image
  • Tyrion Lannister napsal(a):

    Rey v té scéně se stíhačkou trénuje proti největším nepříteli ze všech, vyzyvatel jaké mu ještě v této trilogii nečelili, nejmocnější bytost v celé galaxii HIGH GROUND

    No takhle. Ta scéna je z Jordánska, kde se natočelo úplně nejdřív a údajně se nátačelo víceméně chronologicky. Kylo a Rey byli na konci TLJ pořád ještě nepřátelé, takže mi úplně nedává smysl, že by spolu tak brzy trénovali. Takže ta scéna může opravdu být přesně to, čím se zdá na první pohled. Divil ses, proč ji Kylo nestřelil, no, ber to tak, že i pistole selhávají, když to děj vyžaduje :D
  • AvivAviv
    upraveno 15. dubna 2019
    Potápačský koncept art je celkom pekný. Možno by mohla nájsť mapu k Mare a Skywalkerovi Jr. ikdyž celé to pátraní by bylo takové repetitivní. No ale Director wars.
    Inak, nemám nič proti Benovi označovanému za Skywalkera, ale on mal Rise v predchádzajúcom filme, keď ascendoval na Supreme leadera. Kam chce kdo stoupat odtud?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @svoa00
    Takže ta scéna může opravdu být přesně to, čím se zdá na první pohled. Divil ses, proč ji Kylo nestřelil, no, ber to tak, že i pistole selhávají, když to děj vyžaduje
    Takže stejná h*vadina jako zbytek trilogie =D
  • Aviv napsal(a):

    Já se zatím naděje nevzdám, jo? Ma tá predstava nahypovala. Chce to fanfiction minimálně, když se ti tajtrlíci nebudou k ničemu mít.

    Tak já bych to taky chtěla. Všichni samozřejmě čekají, že Palpy bude mít co do činění s Kylovým příběhem, ale tohle je jednoduchý způsob, jak může mít co do činění i s příběhem Rey.
  • Tyrion Lannister napsal(a):

    @svoa00

    Takže ta scéna může opravdu být přesně to, čím se zdá na první pohled. Divil ses, proč ji Kylo nestřelil, no, ber to tak, že i pistole selhávají, když to děj vyžaduje
    Takže stejná h*vadina jako zbytek trilogie =D
    Nebo je v klasickém Kylovském rozpoložení a nechce ji zabít, pouze chytit.
  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 15. dubna 2019
    Tak předně v té stíhačce vůbec nebude Kylo. Záběr je to efektní, spíš ale nahrává té polovině planety, co Rey nenávidí a strašně ráda šermuje v diskuzích prázdnou frází o Mary Sue
  • Joser napsal(a):

    Tak předně v té stíhačce vůbec nebude Kylo. Záběr je to efektní, spíš ale nahrává té polovině planety, co Rey nenávidí a strašně ráda šermuje v diskuzích prázdnou frází o Mary Sue

    A kdo tam podle tebe bude?
  • The Rise of Alternative Endings

    image
    image
    image
  • Keď si už toľko zakladajú na symbolike svetelných mečov, v troskách hviezdy smrti by mohli nájsť ten Vaderov aj s odseknutou rukou.

    Teda za predpokladu, že je to druhá hviezda smrti. Kľudne by to mohol byť Yavin IV a trosky prvej hviezdy smrti.
  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 15. dubna 2019
    @Aviv Na téhle sekvenci je něco hodně zvláštního. Imho právě tady si Abrams, jak je pro něj po celou tvůrčí kariéru typické, hraje s divákem a zrazuje všechna jeho očekáváni. Při bližším pohledu se totiž nejedná o Kylův Silencer z minulého dílu, ale ani řadový Interceptor. Jde tak o jakýsi hybrid a úplně nový typ stíhačky vyvedený v červeno-černé kombinaci. Pilotem tedy bude s největší pravděpodobností Poe, který má navíc později v traileru totožné rukavice, jež jsou vidět v prostřihu a jde tak o jakýsi trénink na snad nějaký heist.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Joser You won internet. Tohle dává největší smysl.
  • :applause:
  • @Joser @Tyrion Lannister @Aviv

    Chtěl jsem sem dát nějaký aplaudující gif ale .. zase ať nezpychne, ne?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    image
    =D
  • Zajímavé a dost dobře možné. Abrams by si mohl gratulovat, že v teaseru na film The Rise of Skywalker je skoro výhradně Rey :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    15 minut zajímavějších než cokoliv, co pravděpodobně uvidíme ve filmu
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Příliš lákavé... =D

  • @flanker.27 Něco mě říká že to musí být inscenovaný, ale pak si uvědomím že SW ultrafans jsou fakt divný :D
  • @sfik Já myslel, že ultrafans naopak novou trilogii hejtěj... :-D
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Magister_Peditum to mas tak su ultrafans starej trilogie a potom ultrafans novej
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @flanker.27 V tomto případě nevím zda je větší utrpení koukat se na ten trailer či na toho pána :-k
  • JoserJoser persona non grata
    Sice mi v určitý chvílích zápal toho pána nepříjemně připomíná jistého vřeštícího autistu z odpadového kanálu Tartarus Cast, ale vlastně si říkám proč ne, jeho člověčenství je v pořádku.
  • upraveno 28. dubna 2019
    Ještě jednou jednou se vrátím k teaseru, protože na mě vyskočil tenhle gif, protože jsem jednu věc kdovíproč napoprvé přehlídla...

    image

    Ehm. Takže Rey má nejen Skywalkerovský meč, má ve stejném záběru i Hanův blaster. Ano, chápeme, Disney, není třeba nám pořád to samé omlacovat o hlavu. Musíte ten dokonalý adopční materiál Rey vnucovat do všeho spjatého s postavami s předchozích trilogií, protože pak ji přece budou diváci milovat. To není přístup odpovídající tvorbě dětského filmu. To je infantilizace.

    Čím víc nad tím přemýšlím, tím víc jsem v Disney zklamaná. Tyhle dědičné věci nejsou samozřejmě nic jiného než nablýskané bubliny, co mají vzbudit nostalgii. Mezitím Disney ignoruje, co George Lucas napsal. První řád pochází z temné strany Síly? Ne, nepochází, je to pohrobek Impéria a Impérium vzniklo z republiky. Jedi zachránil Dartha Vadera? Ne, Vader to udělal pro syna, Lukovo jedijství v tom vůbec nehrálo roli. Nebo si to mám vykládat tak, že v předaleké galaxii taky platí, že dějiny píší vítězové?
  • @svoa00 Tyhle nablýskané ocasoviny nejsou někdy vyloženě špatné. Je to jako se vším, nic se nemá přehánět. Tady u to do nás cpou zeshora zespoda.
  • JoserJoser persona non grata
    Zemřel Peter Mayhew :'(
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.