Deskovka Hra o trůny

upraveno 5. května 2011 v Deskové hry
Bratr nedávno koupil tuto geniální zábavu - tedy deskovku Hry o trůny. máte někdo valstní zkušensoti, hrál jste?
Fandovské rozšíření A Feast for Crows.
«1345678

Komentáře

  • upraveno 28. května 2007
    Nie, ale zahral by som si! Keď sa niekde dotrepeme spoločne, tak jednoznačne doniesť!!!!!!
  • upraveno 28. května 2007
    Kleriker ji vezme na stretko. Já možná taky kdyby byl velký zájem.
  • upraveno 28. května 2007
    Nehrál a neviděl, ale hodně mě lákala a láká. A když říkáte, že je dobrá, tak o ní začínam zas vážně uvažovat. Nebyla by nějaká recenzička, pánové? ;)
  • upraveno 28. května 2007
    Aleku, recenzička možná bude ale další hráči se hoděj vždycky. Join us!
  • upraveno 28. května 2007
    Samozřejmě jsem to nehrál, ale samozřejmě bych to rád zkusil. :-))
  • upraveno 28. května 2007
    Jak řekl Alnag, šel bych do toho taky (pokud to není na moc sezení)
  • upraveno 28. května 2007
    2-3 hodiny hraní...
  • upraveno 28. května 2007
    Tak to je OK.
  • upraveno 28. května 2007
    A je to pro kolik hráčů? Aby nás zas pak nebylo moc, to by bylo nemilé...někde jsem tu míval aj pravidla, ale asi mě opustily s diskem onoho kouřového rána. ;)
  • upraveno 28. května 2007
    3-5 ale 5 je nejlepší
  • upraveno 29. května 2007
    Hoj, hrál jsem jí, vlastním jí. Včetně rozšíření (pár novinek a možnost šestého hráče). Můžu doporučit, pokud máte rádi vyjednávání, zrady a intriky. Je to taková fantasy Diplomacie (známá taky pod názvem Evropská politika 1900) - jednoduchý herní systém, ale netrvá dlouho, protože je přesně dáno, že se odehraje jen 10 tahů (samozřejmně, někdo může vyhrát i dřív). Pro lidi, co to nikdy nehráli počítejte i s vysvětlením pravidel tak 3-3,5 hodiny. Jinak se dá zvládnout rychleji - záleží na tom, jak reálně budete hrát onu "politiku" :-)))
    Jinak - hra je nádherná graficky, pokud někdo zná Martinův svět, užije si jí dvojnásob. Nevýhodou zase je, že se poměrně věrně drží knížky, takže jednotlivé rody jsou trochu nestejně silné (opět tak záleží na obratném jazyku hráče).
    Pokud jste opravdu někdo fanatik, podařilo se mi stáhnout neoficiální rozšíření, implementující do hry až 9 hráčů (docela kvalitní). Není problém předat na CD (Praha) nebo poslat. almi01(@)seznam.cz
  • upraveno 29. května 2007
    Ó, jako Diplomacie... tak to je moje. BTW: Je zajímavé, že Jerson se mnou Diplomacii hrát nechce, ale na tohle se hlásí... hm...
  • upraveno 29. května 2007
    Diplomacie...no to jsem na to zvědav, v DnD jsem ji nikdy moc neoplýval, většinou vyhraje hrubá síla. ;)
    Dalcor: Máš k tomu přeložený pravidla? Já našel jen nějakej neúplněj překlad na Deskovej hrách. Jak je to neúplný?
  • upraveno 29. května 2007
    ano bratr k tomu má česká pravidla
  • upraveno 29. května 2007
    Česká pravidla mám a jsou to ty, které jsou ve hře. Bohužel je zásadní problém v tom, že nemám s kým intrikařit protože jsem zatím hrál jen s Dalcorem, jeho slečnou a mojí slečnou. Ve výsledku, můj bratr je příliš čestný (teda si na to spíš hraje) než aby vyjednával a jeho slečna si pokaždé losla Lannistery (ano jsou nejmocnější ve hře s nestejně silnými rody) a moje slečna v první hře zkoušela pochopit pravidla (což se jí podařilo a vyhrála). Takže mi chybí ono intrikaření.
  • upraveno 29. května 2007
    to jsem samozřejmě napsal já ale odhlásilo mě to!
  • upraveno 29. května 2007
    "TO" je hrozný hajzl nemyslíš? No jo Trio Neferious v čele s Aulimpterem ;)
  • upraveno 29. května 2007
    he?
  • upraveno 29. května 2007
    Jiron: toho si nevšímej, Dalcor má zase vtipnou.. :))

    Pokud máš problémy s aut.zalogováním, sepiš pls podrobnosti (hlavně jaký máš prohlížeč) a pošli to rovnou Maxovi na max@d20.cz Určitě pomůže.
  • upraveno 30. května 2007
    Rytíř: No já jsem reagoval na ono zmíněné trio s Aulimpterem v čele.
  • upraveno 30. května 2007
    "TO" je v tvém příspevku tato stránka, že ;). A kdo stojí za stránkou. Trojice webmasteru a redaktorů Max+Rytíř+Alnag. Trio Nefarious - trio Nycalothů které vedlo armádu, která zničila Myth Drannor ;)
  • upraveno 30. května 2007
    aháááá tak takovéto informace já nemám! A Aulimpter je jako Alnag? Nic dost bolo off topicu
  • upraveno 30. května 2007
    Nejen že OTčkujou, ještě sem tahaj Dragolance či bůhvíco. Ale díky za vysvětlení, fakt jsem se nechytal. ;)
  • upraveno 3. července 2007
    Tak pánové, koukám, že už se začíná podrobnějc plánovat kampaň, ale tohle bych nerad nechal usnout. Tak kdy jí konečně zahrajem? ;) Já jsem teď dost časově flexibilní, takže se podřídim...
  • upraveno 3. července 2007
    to je na bráchovi a Alnagovi...a Lucce ta bude asi chtít hrát taky...
  • upraveno 3. července 2007
    Příští pondělí?
  • upraveno 3. července 2007
    datum myslíš devátého? V kolik?
  • upraveno 3. července 2007
    Čim dřív tím líp, alespoň pro mě. Poslední busy mi jedou kolem 23.00...
  • upraveno 3. července 2007
    No já můžu 17 00 ale potřebuji to vědět nejpozději zítra, abychom si vzali s bratrem krátkou
  • upraveno 3. července 2007
    Alnag je trochu offline pry, tak jsem mu poslal SMS v 17 00 by to taky dal. Brerme to jako zavazny termin a ted vyresit kde?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.