Deskovka Hra o trůny

upraveno 5. května 2011 v Deskové hry
Bratr nedávno koupil tuto geniální zábavu - tedy deskovku Hry o trůny. máte někdo valstní zkušensoti, hrál jste?
Fandovské rozšíření A Feast for Crows.
124678

Komentáře

  • upraveno 12. října 2008
    Na Noční hlídce jsem začal plánovat nějaké to herní setkání, takže ejestli máte zájem, dejte vědět.
  • upraveno 12. února 2009
    tak Hru o trůny už mám doma rok a ještě jsem ji pořádně nehrál :(
  • upraveno 12. února 2009
    Peca: mé srdce krvácí, když to čtu. To já už se rok rozhoupávám ke koupi. Ale pořád jaksi ty finance...
  • upraveno 13. února 2009
    hráváte to někde pravidelně? Se mnou to manželka nechce hrávat :-)
  • upraveno 13. února 2009
    Pravidelně ne, sraz icefire byl zatím jen jednou,já to občas hraju s kámošema a teď plánuju nějaký srazík s dětma, kterejm dělam vedoucího na táboře, pač na táboře je to děsne chytlo a někdy sme hru měli rozhranou několik dní, pač trvala opravdu mnoho hodin :)))
  • upraveno 13. února 2009
    Já myslel, že se to dá hrát od tří lidí. Nebo už od dvou?
  • upraveno 13. února 2009
    Já to hrál asi 8x
  • upraveno 16. února 2009
    tak co kdybychom se nad tim nekde potkali? :-)
  • upraveno 16. února 2009
    zbz: třeba v Pze? :-) Druhé herní setkání by mohlo být. Co ostatní na to? Viděl bych to na nějaký březnový podvečer, případně třeba zas o víkendu.
  • upraveno 16. února 2009
    Jé, to já bych si to chtěl taky zahrát. Dalcor mi to jednou sliboval, ale pak z toho sešlo. :((
  • upraveno 17. února 2009
    Super, tak už jen někoho, kdo hru má. Chrouste? zbz? :-)
  • upraveno 17. února 2009
    25,-26, februar som v prahe, idem na cimrmanovcov!!!! :)

    takže poobede som voľný :)
  • upraveno 19. února 2009
    Určitě by se hodil víkend, protože ta deskovka je na opravdu hodně dlouho. Já se se svoji partou ještě nesetkal. Jinak už mám i rozšíření, takže nás může být 6 + přihlížející s tím,že já klíďo hrát nemusím. Kde si dáme sraz je jedno buď outpost nebo nějaká restaruace, kde nejsou lidi (salónek) a o jednom vím je to vedle Náměstí Míru. Takže spřádejte plány ať se to hejbe.
  • upraveno 21. února 2009
    jj, takhle v tejdnu, jak by moh sarven, to je bohužel naprd :-(



    Tak dobrá, nahodím termín a snad se konečně vyjádří i někdo další, když to bude konkrétní. Co třeba, přesně za měsíc, oslavit svátek rovnodennosti 21.3? Místo? Jak říká Chroust, varianty jsou. :-)
  • upraveno 21. února 2009
    Já příští týden ani v Praze nejsem. Ale ten svátek rovnodennosti považuji za dobrý nápad. Zapálíme oheň a budeme kolem něho poskakovat.
  • upraveno 21. února 2009
    Nebo zapálíme zlovlka jako takové symbolické rozloučení se zimou :-)
  • upraveno 21. února 2009
    Zima se blíží!

    Té se jen tak nezbavíš. :-)

    Ale vidím, že se již počínáš obracet ke správné víře. Opakuj prosím po mně: "Ochraňuj mě, Pane Světla, neboť noc je temná a plná hrůz!"
  • upraveno 21. února 2009
    "Tmy se bojí jen děti."



    Jsem zvědav, jakou vírou se budeš ohánět příště, převlékači kabátů, že by Mnohotvářným? :-)
  • upraveno 21. února 2009
    Hřbitovy jsou plné těch, kteří se nebáli. :-) Neboj se tmy; obávej se však toho, co v ní číhá.



    Ha, Greyjoy mě nazývá převlékačem kabátů! Jakže znělo to přísloví o havranovi a vráně? ;-)

    Například Sandor Clegane nevěří v žádného boha. Já věřím ve všechny. Je na tom něco špatného?



    Mimochodem, kdyby někdo na sraz přinesl kytaru, mohli bychom společně zapět hymnus Noční hlídky "We Rule the Night".
  • upraveno 21. února 2009
    Píše:
    Jakže znělo to přísloví o havranovi a vráně? ;-)


    To nevim, ale od Lannistera to zní obzvlášť pikantně :-)

    Píše:
    Například Sandor Clegane nevěří v žádného boha. Já věřím ve všechny. Je na tom něco špatného?


    Jenže Sandor je zosobněním Cizince. A vůbec, nejsi srovnání s ním hoden...víš co dělaj psi s vlky? :-)))
  • upraveno 22. února 2009
    Alek píše:
    To nevim, ale od Lannistera to zní obzvlášť pikantně :-)


    Pamatuj, že Lannisterové nepřevlékají kabáty! Setrvávají neustále na jedné a téže straně.

    Na své vlastní, pochopitelně. :-)



    Alek píše:
    víš co dělaj psi s vlky?


    Chceš, abych ti popsal, co bych dělal se samicí sibiřského huskiho? ;-)
  • upraveno 22. února 2009
    Píše:
    Pamatuj, že Lannisterové nepřevlékají kabáty! Setrvávají neustále na jedné a téže straně. Na své vlastní, pochopitelně. :-)


    Ještěže je tam ten dovětek, už jsem se bál, že to myslíš vážně, Aerys se skoro obracel v hrobě :-)

    Píše:
    Chceš, abych ti popsal, co bych dělal se samicí sibiřského huskiho? ;-)


    Když to bude po 22 hodině...:-)
  • upraveno 22. února 2009
    Chlapci, chlípné popisy raději přes private messages. :-)
  • upraveno 22. února 2009
    a mě to zrovna začalo zajímat...
  • upraveno 22. února 2009
    Pěkný avatar. Jsi samec nebo samice? :-P
  • upraveno 22. února 2009
    co se tohodle tématu týče, tak čuba =P ale alfa, definitivně alfa.
  • upraveno 22. února 2009
    Já jsem taky alfa. Nesnáším bety. Vlastně je trhám. :-P
  • upraveno 23. února 2009
    Alek: dekoskovku mam (bez rozsireni) , vikendy plne, ale pres tyden bychom se mohli sejit :-)
  • upraveno 24. února 2009
    Mohl bych vyprávět o tom, jak jsem jednou při potulkách za zdí potkal psí spřežení složené ze samých samic huskiho... ale raději ne, vím, že sem chodí i mladší ročníky. :-)



    Já jsem také alfa. Říkají mi >>PACK LEADER<<. Vy mě můžete oslovovat "packo". ;-)



    Co se týče hraní deskovky přes týden, možná bych měl prostor i v pondělí nebo pátek. U těch zbývajících dnů si nejsem jist; ale viděl bych, co by se dalo dělat.
  • upraveno 24. února 2009
    Packo: Pro mě je hratelnej pátek, teda tenhle ne, ale po něm vcelku jo. Stihne se tak jedna hra, to je nevýhoda pracovního týdne...



    Takže to by vycházelo nejblíž na 6. nebo 13.3. Nějaká preference? Řekněte si kdokoli, nevim, kdo by měl v týdnu ještě zájem. Bereme každýho alfáka, i alfačku, sethi ;-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.