Deskovka Hra o trůny

upraveno 5. května 2011 v Deskové hry
Bratr nedávno koupil tuto geniální zábavu - tedy deskovku Hry o trůny. máte někdo valstní zkušensoti, hrál jste?
Fandovské rozšíření A Feast for Crows.
123578

Komentáře

  • upraveno 24. února 2009
    Šestého bych asi mohl. Následující týden asi ne, protože hrajeme co 14 dní D&D. BTW: Pro kolik je to hráčů?
  • upraveno 24. února 2009
    Až 5, myslim, Stark, Baratheon, Tyrell, Greyjoy, Lannister. Rozšíření přidává ještě jednoho, snad Dorny.
  • upraveno 24. února 2009
    Pokud je to pro pět lidí, můžeme hrát i u mně... (tedy pokud to samozřejmě není nějaký problém - jako třeba že je to děsná díra :))
  • upraveno 24. února 2009
    pro mě to není, jednak mi prostředí nic moc neříká, a pak, deskovky nejsou moje silná stránka... nicméně mě jistým zvrhlým způsobem těší, že jste si nechtěli připustit, že mě zaujala jen ta perverzní výměna názorů, ale bohužel vás zklamu - jsem prostě jen úchyl =)



    přesto díky za pozvání ;)
  • upraveno 25. února 2009
    Rozšíření mám, takže počítejte se šesti hráči a ten šestý rod je Martell
  • upraveno 25. února 2009
    Sethi píše:
    nicméně mě jistým zvrhlým způsobem těší, že jste si nechtěli připustit, že mě zaujala jen ta perverzní výměna názorů, ale bohužel vás zklamu - jsem prostě jen úchyl =)


    Ano, snažím se nedat na první dojem :-)

    Píše:
    Rozšíření mám, takže počítejte se šesti hráči a ten šestý rod je Martell


    Super, tak uvidíme, když by nás bylo 5, mohli bysme užít "Alnagovo díry", ve skutečnosti je poměrně útulná, žádnej Harrenov :-)



    Takže 6.3. vyhovuje? Já, Alnag, Léto, zbz a Chroust obstarají hru. Jedno místo do rezervy, třeba se ještě někdo ozve.
  • upraveno 27. února 2009
    BTW: Na jak dlouho tak ta hra je... zrovna mi napsali nějakou poradu na pátek do 14:30, takže doma bych byl tak 15:30. Jestli je to na víc jak 6 hodin, tak nevím, jestli by Alek zase chytil bus domů...
  • upraveno 27. února 2009
    Nejde určit herní dobu. Navíc jestli budeme hrát i datadisk, tak tam je daleko více možností strategie,ale odhaduju to, když to pujde rychle na minimálně 3-4 hodky.
  • upraveno 27. února 2009
    Alek si případně může zařídit nocleh v Pze. ;-) Ale myslim, že když začnem mezi 16-17 hod (což vidím jako reálné), tak jednu hru stihnem bez problémů.



    Jak jste na tom tedy s časem? Zvládnou to všici, dejme tomu, kolem 16.00? Pokud zvolíme variantu Alnagova bytu, jedná se o lokalitu kolem Kačerova, (Alnag jistě upřesní, pokud s tím nikdo nebude mít problém.) Jde mi hlavně o ten čas.
  • upraveno 27. února 2009
    Je to 15 min. busem z Kačerova. K lesu 345/10a, Praha 12 (ta šipka na mapě úplně nesedí, je to ten vetší podlouhlý baráček poněkud jihovýchodněji s číslem 8 ve skutečnosti 8-18).



    Nejběžnější spojení - Kačerov (215, 117), Smíchovské nádraží (198) Na Knížcí (197) vše do zastávky Přírodní. Sraz na zastávce podle toho, kdy se domluvíme.



    Alternativně lze jet z Kačerova i do stanice Cílkova (189, 182), ale tam vás asi nikdo nevyzvedne, takže pak musíte samostatně (což nováčkům nedoporučuji) :))
  • upraveno 2. března 2009
    U mě to padá, stěhuji se a jsem momentálně vyťížen.
  • upraveno 2. března 2009
    Já jsem zas nějakej nachcípanej, počítal jsem, že do pátku to bude ok, ale když Chroust nebude (a ostatní jsou zdá se taky trochu mimo), asi bych to odpískal, resp. přepískal na pozdějc, někdy kolem toho svátku rovnodennosti, ok?
  • upraveno 2. března 2009
    Souhlas. Nechme to na někdy později...
  • upraveno 2. března 2009
    Právě jsem se vrátil z Faerûnu a koukám, že jste to stihli nejen naplánovat, ale zároveň i odpískat, resp. přepískat. Nuže dobrá. Rovnodennost zní přijatelně.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. března 2009
    Až budete hrát místo deskovky kartičky, pozor na tyhle karty: 1, 2, 3.
  • upraveno 6. března 2009
    Já se nebojím!

    Nasadím na něj tyto kousky: 1, 2, 3
  • upraveno 15. března 2009
    Tak jak naplánujeme to herní setkání? Příští víkend se objevila rodinná akce, na které nemohu chybět, ale dalo by se to uspořádat v sobotu 28. března. Co říkáte? Popřípadě v neděli.
  • upraveno 16. března 2009
    Proti sobotě nic nemám. Každou neděli mám zápas. Sraz se uskuteční buď v Outpostu, což asi v sobotu je problém kvůli turnajům, nevím... a nebo v nějaké té hospodě mě navrhovanou u Náměstí Míru - nekuřácký oddělený salónek a velký stůl tam je.
  • upraveno 17. března 2009
    U mě je sobota 28.3 taky ok, tak snad zaujme ještě další, aby nás aspoň 5 bylo.
  • upraveno 17. března 2009
    U mně ovšem sobota 28. 3. nehrozí. Mám od 9 do 17 výcvik v koučování.
  • upraveno 19. března 2009
    A co o týden pozdějc? Tedy 4/4?
  • upraveno 19. března 2009
    To sice budu mít docela drsnou smršť čtvrtek DnD, pátek DnD a sobota AGOT, ale proč ne... :)
  • upraveno 20. března 2009
    4.4. bych mohl, na rozdíl od 28.3. to budu hrát v Chrudimi
  • upraveno 22. března 2009
    Vzhledem k tomu,že jsem teď nemocný a nevím jak to bude příští týden, se tedy i já přikláním spíše k 4.4.
  • upraveno 23. března 2009
    Super, takže 4.4. myslím můžeme konečně potvrdit.
  • upraveno 23. března 2009
    Dobře, holky, přesvědčily jste mě...

    Tak tedy 4.4. :-)
  • upraveno 25. března 2009
    Aj, to je mrzuté - 4.4. nebudu s velkou pravděpodobností moci. Nicméně bych vám tam možná mohl nechat nějaké karty, pokud kromě deskovky plánujete i karetní AGoT.
  • upraveno 25. března 2009
    Andre: to neva, tentokrát jsme měli v plánu asi jen deskovku. Ale dík za nabídku ;-)



    Tak kde to provedem? Jsou asi 3 možnosti; zkusit Outpost, ten Chroustův salonek nebo Alnagovo doupě. Nějaké preference?
  • upraveno 26. března 2009
    Hmph, teď si uvědomuji, že v pátek třetího mám tlamaře, takže budu muset jet domů. Buď se tedy budete muset obejít beze mne, anebo se sejít až 11.4.

    Preferenci nemám, všechny tři možnosti znějí lákavě.
  • upraveno 27. března 2009
    Hmm, 11.4. by zase začalo býti schůdné i pro mou maličkost. Ale nechť je to ponecháno přízni Fortuny :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.