To jsou dvě verze Sněhurky, které byly obě v nedávné době v kinech - Snowwhite and the Huntsman a Miror Mirror. Já viděl jen tu první. Pokus o vážné pojetí pohádky, který podle mého moc nevyšel. Značný podíl na tom má to, že Sněhurka je ošklivá nesympatická kr-Kristen Stewart.
Thorar: Jo, já zas nechápu, že ji někdo považuje za vyloženě ošklivou. Třeba tady http://nd03.jxs.cz/549/228/b49e33b83d_66925948_o2.jpg mi přijde vyloženě krásná. Ale je pravda, že mně se zas většinou nelíbí ti, kteří bávají často označování jako super ideálně krásní, sexy, hot (např. Angelina Jolie, Megan Fox, Taylor Lautner, Leonardo DiCaprio, Vin Diesel, Orlando Bloom a další, které teď zrovna nevymyslím)
Mě totiž přijde jako věčně sjetá, věčně mimo jako by vypadla z jedličkárny. Dobře, určitě neni ošklivá, ale přijde mi jako koukat na chlapa, asi tolik mě přitahuje.
Já nejsem schopná Kristen Stewart objektivně zhodnotit, protože už do smrti budu ovlivněná Twilightem, resp. Bellou. Ta herečka už si u mě nejspíš ani neškrtne. Ale je zvláštní, že proti Pattinsonovi takhle zaujatá nejsem.
Já si jí pamatuji z Úkrytu, kde měla silné astma, takže u mě body plus : D. Twilight jsem viděla, ale skoro nic si z něj nepamatuji (jen diamantovou kůži, boží lezení po stromech a odpudivého Taylora Lautnera), takže ten mě neovlivnil.
Já ji poprvé viděla v Na území žen a už tam mi přišel její výraz divný, ale říkala jsem si, že to je asi součástí té role :-) Nebylo... Bohužel ho má stále a ve všech svých rolích :-( Nebýt toho výrazu, tak by to byla moc hezká holka...
@Krisa: Ovlivněná budu spíš četbou. V knihách je ještě větší trubka než ve filmech :o) Nech Lautnera na pokoji. Tak výbornou komickou postavu dnes málokdo umí - i když to tam vůbec neměl v plánu, a vlastně to ani není vina jeho, ale scénáře :o)) Scéna z druhého dílu kde si bleskově sundá tričko, aby mohl Belle ošetřit malý škrábanec na čele je boží a řehtali jsme se jí ještě několik dní!
Komentáře
Nech Lautnera na pokoji. Tak výbornou komickou postavu dnes málokdo umí - i když to tam vůbec neměl v plánu, a vlastně to ani není vina jeho, ale scénáře :o))
Scéna z druhého dílu kde si bleskově sundá tričko, aby mohl Belle ošetřit malý škrábanec na čele je boží a řehtali jsme se jí ještě několik dní!