Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
18687899192394

Komentáře

  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 18. října 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. října 2012
    Zátah je v rámci žánru pecka :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 18. října 2012
    Zátah by se mi líbil mnohem víc, kdyby se policajti na začátku nechovali tak dementně. Ale to by nebylo o čem točit :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. října 2012
    Směrem k filmovejm studiím, který nafukujou filmový rozpočty do nekonečna, podívejte se, co se dá natočit za 150 dolarů, když jste do toho zažraný :)
  • upraveno 21. října 2012
    Tusim tych 150 dolarov bolo na elektrinu :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. října 2012
    Autor tam někde píše, že má manželku u letecký společnosti, takže přesuny mezi natáčecími lokacemi měl zadarmo :)
  • upraveno 22. října 2012
  • upraveno 22. října 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. října 2012
  • upraveno 22. října 2012
    Ten WoW film aj bude? Počul som že Raimi od toho odstúpil tak sa do toho nechce nikto púšťať.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. října 2012
    Vím jen to, že Blizzard o to měl reálný zájem. Rozhodně počítám, že když by někdo chtěl nalít nějakých 200-300 mil. do herní adaptace, bude to muset být něco s opravdu širokou základnou, zvláště potom, co vyhořel Perskej princ.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. října 2012
    Pokud vím, tak z herních adaptací bude nejdříve Assassin's Creed
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 22. října 2012
    JÁ CHCI WARCRAFT!
  • upraveno 22. října 2012
    Zrovna jsem dodíval Abrahama Lincolna. A - líbilo se mi to!
    Je divný svět kolem mě nebo já? :-)
    Příběh má téměř vše, co od něj požaduji: krkolomné akční scény, vynalézavá kamera, lakonický scénář, neznámí noví herci (aspoň pro mě - Henry, Mary), je tam Abé s cylindrem (vypadající jako Liam Neeson zamlada), poskakující na střeše jedoucího vlaku a máchajícího sekerou se stříbrným ostřím, je tam osudová láska, krev stříkající po obrazovce a podobné pěkné věci. Doporučuju na dlouhé mlhavé podzimní podvečery. Mě to pobavilo.
    Ale jedno varování - ačkoliv se film tváří docela vážně, vy tohle nedělejte, jinak vám zřejmě unikne jeho podstata.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. října 2012
    Nejdřív jsem myslel, že mluvíš o Spielbergově Lincolnovi, ale jak jsem si přečetl "krkolomné akční scény", tak jsem pochopil :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. října 2012
    Přiznám se, že na tomhle jsem byla dokonce v kině :))
    Škoda, že se celý film nedržel stylu první poloviny. Henry (Dominic Cooper) tam byl nejlepší.
  • upraveno 22. října 2012
    Není mi jasné, jak jsi tomu mohla dát ubohé dvě hvězdičky. :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. října 2012
    Já na to chtěl jít s kamarádem, ale on "byl nedávno na nějaký podobný blbině", tak jsme nakonec šli na něco jinýho...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. října 2012
    Protože to byl v konečném zúčtování pěkný maglajz :))
    I když musím přiznat, že jsem se u filmu dost bavila.
    Objektivně bych tomu dala asi o 1 víc, ale nejraději hodnotím hned na základě prvotního dojmu. A taky se mi už docela zajídají snímky, které mají kouzelný vizuál a řídký děj/mizerný scénář. A navíc ještě cpou násilně bojová umění do dob a míst, kam nepatří ;)
  • upraveno 22. října 2012
    Ale mně se to nezdálo až tak "bezduché". Mělo to své světlé momenty. Třeba to s tím cylindrem u branky. :-)
    Ale dost už reklamy na pokleslé žánry.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. října 2012
    S pokleslým žánrem nemám problém. Jen mi to prostě nesedlo tak úplně do noty, ale já mám specifický filmový (ne)vkus :)). Jsem zvědavá na Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic. Očekávám, že to bude podobný styl a obávám se hrozného výsledku. Možná Abrahamovi dodatečně uznám pár procent k dobru :)
    V tomhle směru dám třeba raději přednost Útěku z MS-1, který je regulérním béčkem, vykrádačkou Útěku z New Yorku, ale přitom svižný, zábavný snímek, kde Guy Pearce skvěle hláškuje jak o život. Po dalším sledování pravděpodobně zvýším hodnocení :)


    Včera jsem viděla Loopera. Doporučuju. Sice mi přišla zbytečně komplikovaná zápletka s těmi transporty. A ten malý klučina přehrál Willise i Gordona-Levitta.
  • upraveno 22. října 2012
    Já jsem Útěk z New Yorku viděl poprvé kdysi dávno ještě v polském rychlodabingu :-) , ale tu hudbu si pamatuju dodnes. Kultovní záležitost.
    Já neříkám, že mě tyhle přešlechtěné "super akční cool zpomalené záběry" záležitosti někdy nelezou krkem, ale jednorázově mi to dneska opravdu sedlo.
    Ale tak bylo to trochu podobné na Van Helsinga - ten se ti líbil?
  • upraveno 22. října 2012
    To je ona:
    :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. října 2012
  • upraveno 22. října 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. října 2012
  • upraveno 22. října 2012
    A co takový Walter- zdvořilý komorník, chystající five o'clock tea své bezvědomé paní a kosící ghouly pomocí "nitek". A slečna Helena s přístupem "tolik knih jsem ještě nepřečetla". :)
  • upraveno 22. října 2012
    Nevado! Ty mi snad stojíš u postele a koukáš na monitor!!!!
    Právě jsem dokoukala Útěk z MS-1. :-) Guy Pearce je superman-salámista a na konci se s buchtou nepolíbí! Bomba. :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. října 2012
  • upraveno 22. října 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.