FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1457910149

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 2. května 2011
    flanker.27: Asi jo, a ještě jim poslal na pomoc tohohle klauna :D
  • upraveno 3. května 2011
    tak sme si to prehrali oslabeniami... škoda. :((
  • upraveno 3. května 2011
    jaja, ale remíza v zákl. čase by byla zasloužená...
  • upraveno 3. května 2011
    hm, vstup do tretej tretiny bol slušný, odkrytá bránka a potom brvno. ale potom dole vodou. posledných 5 minút úplna nemohúcnosť...
  • upraveno 4. května 2011
    Je mi Slováků líto. Proti Rusům jsem jim samozřejmě fandil (i mně protékají žilami minimálně tři litry slovenské krve:-)...Navíc, kromě Cháry a Mezsároše tam mají to nejlepší..I když, možná právě větší osobnosti v obraně je to, co jim hodně chybí.Navíc Višnovský musí hrát na půl plynu. Přál bych jim postup do vyřazovaček, ale budou to mít hrozně těžké a moc tomu nevěřím..
  • upraveno 4. května 2011
    O prohrách před domácím publikem bych raději nemluvil vzhledem k našemu "úspěšnému" tažení v roce 2004 v Praze a Ostravě. :)
  • upraveno 4. května 2011
    Expendable: Mně to nějak nevadí já s toho vědu nedělám... Ale co si tak pamatuji.. prohráli jsme jeden zápas? :-)
  • upraveno 4. května 2011
    Ve hře o pohár buďto zvítězíš nebo prohraješ.. není jiné možnosti :-D
    že prohráváj před domácím publikem něco svědčí o jejich hokeji :-)
  • upraveno 4. května 2011
    Škoda,že až dne dneska vyhrajem ;) ... budem muset vyřadit Slováky v osmifinále.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. května 2011
    SVk šanci na postup mají, ale je dost malá. Museli by porazit poraženého z dnešního duelu CZE - FIN s tím, že onen poražený získá v bojích proti RUS a GER maximálně 3 body. Tato situace se ale netýká nás. Protože mi vyhrajeme všechno. A Němci dostanou nálož 5:0
  • upraveno 4. května 2011
    no my musíme nasledujúce tri zápasy neprehrať, a aspoň jeden vyhrať v riadnom čase. ťažké, hlavne kôli vám pochopiteľne. no ale skúsiť to treba.
    na druhu stranu, ak vyhráme nasledujúcich 6 zápasov, tak sme majstri sveta :)
  • upraveno 4. května 2011
    je já měl za to, že pak už je vyzařovací část a oni se vytvoří ještě dvě skupiny
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. května 2011
    Kdo chce bejt mistr, musí umět vyhrát s každým.
  • upraveno 4. května 2011
    Hm. Ako kedy. Pamätáš si minulý rok?
  • upraveno 4. května 2011
    Kdo chce bejt mistr, musí umět vyhrát s každým
    Souhlas se sarvenem. Rozhodně to není podmínka
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. května 2011
    Ve finále (resp. vyřazování) nemůžeš taktizovat. Nemůžeš před turnajem přijít a říct tohohle bych chtěl, toho neho taky, ten plakal a ten se smál... To mě dycky rozčiluje při losování skupin a pod. - "koho byste chtěli do skupiny". Kurňa, když chci postoupit ze skupiny, tak musim hrát i kdyby tam se mnou byla Brazílie, Španělsko a Argentina (já vim, že se nasazuje). Jinak tam nemusim jezdit.

    Že má někdo občas kliku, to se stává, ale tu může mít jenom jeden.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 4. května 2011
    Montezuma3 - LOL, ten byl dobrej!
  • upraveno 4. května 2011
    Flanker: Asi jsi nepochopil, co jsem chtěl říct. Jde o to, že můžete nějaké zápasy prohrát (viz. minulý šampionát) a stejně vyhrajete. Slováci jsou teď na odpis, prohráli dva důležité souboje, ale třebas zaberou a ještě budou šampiony. Samozřejmě že ve vyřazovacích soubojích už vyhrát musíte všechno...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. května 2011
    Však jsem nenapsal "musí vyhrát", ale "musí umět vyhrát"
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. května 2011
    2:0
  • upraveno 4. května 2011
    konečne sa mi podarilo vidieť nejaký zápas mimo našej skupine a treba povedať, že hráte tradične veľmi dobre.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. května 2011
    jehee, finové už to mají za sebou. Škoda že nezůstalo čisté konto. A teď nás čeká Česko-Slovenský duel :)
  • upraveno 4. května 2011
    Teda já bych to nerad zakřik, ale tenhle tým se mi za poslední roky líbí úplně nejvíc. Sešlo se v něm to nejlepší, nehvězdné vedení z loňska a k tomu hvězdy jako Eliáš, který konečně hrajou uvolněně, páč na nich neleží přímo ta tíha. No a Pavelec, to je slušná mucholapka. Těšim se na pátek, to bude velký :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. května 2011
    Škoda, že nevyšlo to čistý konto. Ale krááásnej zápas.
  • upraveno 4. května 2011
    Alek: Nehraje Josef Vašíček :-(
  • upraveno 5. května 2011
    Dánsko - Rusko 2:1 na konci první třetiny. Jen tak dále, zatím hrajou dost dobře. Ten druhý gól byl parádní.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. května 2011
    Expendable: Kde to sleduješ?
    Rusáci už bohužel srovnali, ale Norové taky dobře jedou :-)
  • upraveno 5. května 2011
    Montenzuma3
    Tak bohužel obrat a vypadá to, že už se Dánové složili. Škoda. Sledovat můžeš zde: atdhe.fm
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. května 2011
    Sledovat můžeš zde: atdhe.fm
    díky
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. května 2011
    Takhle to dneska skončí!
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.