FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
12467138

Komentáře

• upraveno 26. dubna 2011
    Nevada: asi jako tenhle? :-))
  • NevadaNevada Nikdy neříkej nikdy.
    upraveno 26. dubna 2011
    No právě... :o))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. dubna 2011
    To mi připomělo gól co dostal Salo v Salt-Lake City
  • upraveno 26. dubna 2011
    Ten vlastny gol to musel byt strasny obrat v hlave. Pamatam este na gympli, ze jeden spoluziak takto doskocil v obrane loptu pod kosom a zavesil. Tiez sa asi sek radoval ;)
  • upraveno 27. dubna 2011
    Tak jak vidíte dnešní EL Clasico ?
    já nesnášim Mourinha, takže Barca musí vyhrát :)
    tiež verím, že Barca krásnym futbalom urobí z Mourinha Special Five, alebo tak :)

aj keď J.M. ako trénera veľmi rešpektujem, a Real som kedysi mal veľmi rád, Barcelona je pre mňa v súčasnosti najčistejším prejavom atraktívneho úspešného futbalu. taká kombinácia sa objavuje zriedkavo (Ajax začiatkom devädesiatych, Arsenal v polovici, Holandska repre v osemdesiatych,...) tak si ju užívam, čo to dá.
  • upraveno 28. dubna 2011
    a hokejová horúčka stúpa. reinkarnovaný paul tipuje naše víťazstvo :)

• Monte KarstarkMonte Karstark The Sun of Winter
    upraveno 28. dubna 2011
    flanker: Ten odkaz nefachá
    upraveno 28. dubna 2011
    upraveno 28. dubna 2011
    nojo Dario G, kvalitka. Mě se líbila i hymna na MS 2010 SA a taky Euro 2004
    upraveno 28. dubna 2011
    Když se tu nedávno probíral ten oficiální song Lajfizagejm, tak jsem si vzpoměl na fotbalový MS 1998 - asi jediná věc podobnýho typu, co se mi líbila (nepočítám samozřejmě Queeny s jejich We Are the Champions):
    Carnaval du Paris
    upraveno 28. dubna 2011
    Montezuma3: Už jo, ale koukám, že Nevada mě zálohovala :)

MS 2010 docela šlo s těma tanečkama, ale ME 2004 je trošku moc o slečně a trochu málo o fotbalu :)
  • upraveno 29. dubna 2011
    Tak jak to dnes vidíte? Porazí bratři z východu bratry z jihovýchodu? Já tipuju 5:0 ve prospěch Slováků.
    upraveno 29. dubna 2011
    Co mne opravdu rozesmálo bylo když jsem se podíval na officiální web MS. Pořádají to Slováci a u zápasu SVK - SLO mají Slovinci slovenskou vlajku a slováci slovenskou ale ve špatných barvách :D
  • upraveno 29. dubna 2011
    Paráda Slovinci! Kdyby Slováčikům nepřipískávali rozhodčí, mohlo to bejt už 3:0... Jinak mě v hledišti naprosto fascinuje ta neskutečná štětka, co je asi manželka svk prezidenta.
    upraveno 29. dubna 2011
    Tak 2:1 + jeden navíc, docela o kozy vietnamské závodnice. A Wehrmacht dobyl Leningrad. To jsou ale věci čéče.
  • upraveno 30. dubna 2011
    Tipoval som 4:1, ale musim povedat ze som rad ze som rad. Musim si zase precitat knihu: doteraz som bol v tom ze jaime prisiel o ruku, ale zda sa ze uder isiel na hlavu...
    Třebas Jaime vidí štětky v každé druhé, neboť podobně jako Tywin trpí Kalibánovým syndromem...-))
    No kritizovat manželku prezidenta, vzhledem k té naší soucasné, to je docela odvaha :-))
    Livie je šťabajzna :-)
    Já včera taky fandil všem outsaidrům. Škoda, vyšlo mi to jen u jednoho, ale za to u toho nejdůležitějšího :-)
    Jiná by si ho taky nevzala :-)
    no to bych netvrdil. Myslím že jich bude dost který by ho chtěly. Dokonce osobně vím o dvou :-)
    upraveno 30. dubna 2011
    Thule: Outsiderům občas fandím, ale Kobře 11 nikdy :)
    upraveno 30. dubna 2011
    Já fandím Lotyšům a Dánům. A jak na potvoru je musíme mít ve skupině :(
  • upraveno 1. května 2011
    Já zase myslím, že víc než neskutečná žena svk prezidenta je už jen sarvenova profilová fotka ;)
    Já zase myslím, že víc než neskutečná žena svk prezidenta je už jen sarvenova profilová fotka ;)
    Možná je to všechno výborný vtip a já nemám smysl pro humor, ale nepřijde mi ani trochu srandovní takhle urážet ženu hlavy státu lidí, kteří tu s námi jsou na jednom fóru. Navíc Sarven si za tu dobu co navštěvujeme stránky icefire vydobyl můj respekt, těžko to můžu napsat o tobě. Nevím, možná jsem zbytečně přecitlivělý. V tom případě sorry všem...
    upraveno 1. května 2011
    Neházej všechny co nejsou Lannister do jednoho pytle, Králokate. Navíc Tvoje odsouzení notně pokulhává, protože sám moc ironie ani sebereflexe nepředvádíš, a místo toho jen sázíš urážky ;)
    To je naprosto v pořádku. Jen nevím, jak si může někdo vydobýt respekt virtuálně na fóru, to je hodně komický, ale budiž. V tom případě pán sarven si u mě vydobyl něco zcela jiného a jest to tedy můj favorit ;) Vtipný je, že třeba Klausový tu v pohodě lidi nadávaj. Jen se ale člověk zmíní o někom ze svk, už se ozvou komplexy. Ne, bratia, který všechno vědí nejlíp, mě fakt neberou.

Jinak si smyslem pro humor u některých lidí na tomto fóru nejsem jist ani trochu. Místo ironie, sebereflexe a schopnisti se povznést nad osobně dotčené skuhrání tu publikujete rasistické vtipy, bravo.
    Ironické urážky ;) ...

jinak máme asi jinej druh humoru, ty rasistický vtipy jsou totiž i tvoje
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.