FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
12357149

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. května 2011
    Neboj, já jsem si vědoma co kde píšu. Každý máme svůj druh humoru, já mám ráda ten hodně černý. I ironie a sarkasmus mi nejsou cizí. Já neodsuzuji ten Tvůj způsob a osobně mi nijak zvlášť nevadí, i když nejsem jeho fanouškem. Jen upozorňuju, že co vyčítáš jiným, to oni nemusí mít rádi na Tobě...
    jak si může někdo vydobýt respekt virtuálně na fóru, to je hodně komický,
    Na to není nic komického. Znám pár lidí, kteří si získali obrovský respekt ve virtuálním světě. Ale je pravda, že to není moc častý jev.
  • upraveno 1. května 2011
    Ok, smysl pro hru (já nejsem JAIME, to je tady avatar ve svý roli, proto na fóru o respektu nelze mluvit) je něco jiného než flákat sem rasistický fórky, a vadí mi přemoudřelost. Až budu velký, bude ze mě sarven.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. května 2011
    Ale tím popíráš něco, co celou dobu tvrdíš. To se pak nesmíš divit ;)
    Tady narážíme na základní problém virtuální komunikace. Zatímco někdo si vytvoří imaginární osobu a tou se prezentuje, jiný je na netu sám sebou (a podle toho chápe i tu první skupinu).
  • upraveno 1. května 2011
    No jasně. Ale to je zřejmý od počátku, že JAIME je jen Lannister a třeba sarven největší žijící filmový kritik, který rozdává moudra bez holedu na to, že píše do zcela okrajového média cca jeden článek za měsíc. Ale je to Majster sveta s neskutečnou fotkou.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. května 2011
    :o))
    Popojedem, ne?
  • upraveno 1. května 2011
    Jistě, nahoď téma. Já jsem arogantní za všech okolností ;)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. května 2011
    Aroganci vyčítají občas i mně. Ale mnohem víc drzost :)

    Téma v tomhle vlákně? Co třeba tip na mistra světa v ledním hokeji? A nebo co si myslíte o nevalném vystoupení některých favoritů v prvních zápasech MS?
  • upraveno 1. května 2011
    Hele mě hokej baví už jen na olympiádě. Maximálně nefandím Slovákům, vždycky fandím nám, Švédům a Kanadě.
  • upraveno 1. května 2011
    Jen nevím, jak si může někdo vydobýt respekt virtuálně na fóru, to je hodně komický, ale budiž
    Velice snadno. Na základě příspěvku. Stejně jako jiní si svými příspěvky vydobudou pověst nafoukaných rádobyvtipálků skrývajících se za avatatarem.

    Nechápu proč i v tuhle chvíli rýpeš do Sarvena...

    Mimochodem. Jaime Lannister nebyl jen arogantní náfuka. Byl to člověk, který měl charisma, odvahu a budil respekt svými schopnostmi. I kdybys ty jeho ostatní vlastnosti a schopnosti měl, těžko to tady předvedeš. Takže tu zůstavá pouze arogance, pichlavost a dejme tomu trochu humoru...Trochu..ne vlastně hodně jsi nám Jaimeho degradoval. To je můj soukromý názor.
  • upraveno 1. května 2011
    Dětem vzali hračku.
  • upraveno 1. května 2011
    Dětem vzali hračku.
    Pravil dospělý člověk s dospělým chováním:-))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. května 2011
    Na první pohled jsem si říkal: Jé Arya a Jaime tu vášnivě rozebírají včerejší hokejové výsledky. A ono prd, hádají se tu, kdo z jich je větší Targaryen :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. května 2011
    (žádná hádka nebyla)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. května 2011
    (žádná hádka nebyla)
    Skáčete si do řeči, řvete tu na sebe jeden přes druhého až mně z toho bolí hlava.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. května 2011
    LOL, když jsem se ptala na výkony, tak jsem netušila, že včera padli i Švédové. Ehm, no nic.. Asi bych měla ty výsledky začít sledovat. Vypadá to, že MS bude celkem zajímavé.
  • upraveno 1. května 2011
    Jaimie, chlapče. Neviem koľko máš rokov a aký máš problém. Bol by som však rád, keby si sa do mňa nenavážal. Fajn že sa ti nepáči moja fotka,asi by si bol obtiažný ctiteľ :)
  • upraveno 1. května 2011
    Jaime rád troluje? :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. května 2011
    Dneska večer fandím Slovákům. Němci jsou zmrdi.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. května 2011
    Aj, Slováci prohrávaj 0:3.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. května 2011
    Tam se dějí věci (3:4)
  • upraveno 1. května 2011
    Sice nechápu, proč jsou Němci zmrdi, ale fandím Slovákům. Nicméně na Němcích obdivuji jejich cílevědomou práci, kterou se dostávají nahoru v hokejovém světě...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. května 2011
    Mě se neptej. Já taky nechápu proč se tak chovaj.
  • upraveno 1. května 2011
    Chmur: šovinismus ? :-D

    Né že by mne hokej nějak extra bavil (sleduju basket a tenis), ale není mistrovství světa každý rok fakt blbost ? :-) Připadá mi to takový nezáživný :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. května 2011
    Není wimbledon každý rok blbost?
  • upraveno 1. května 2011
    To podle mne nejde srovnávat.... Wimbledon patří do ATP.. Mistrovství světa v hokeji jde vyhrát každý rok... Například ve fotbale je jednou za čtyři roky a je to fakt svátek a mnoho hráčů si uvědomuje, že moc šancí zahrát si vůbec na MS mít nebudou... Ta perioda podle mne nastoluje větší atmošku... potom když to přijde... Samozřejmě kouká na to více lidí... Na MS v Hokeji kouká fakt minimum lidí na světě
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. května 2011
    Ale to se stejně můžeš ptát jestli má smysl jezdit každý rok Tour de France, pořádat každý rok mistrovství světa i mistrovství Evropy v krasobruslení (a každé v jiném termínu) či každý rok MS ve sjezdovém lyžování...
  • upraveno 1. května 2011
    no, hrali sme otasne. naivne, platonicky. najvyšší čas zostúpiť dole a poctivo makať.
  • upraveno 1. května 2011
    a btw: dakujem chmur a nevada. nie je to zvyokom na net diskusiach. cením si to.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. května 2011
    MS ve Fotbale je mnohem náročnější na uspořádání, a také mnohem více časově a objemově náročný. Proto se také hraje jen jednou za 4 roky. Stejně jako olympiáda.
  • upraveno 1. května 2011
    Jo jo asi mate pravdu....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.