FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
16791112149

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. května 2011
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. května 2011
    flanker.27: Neeeeee, doufala jsem, že tohle už nikdy neuslyším :)))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. května 2011
    Neklikám!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. května 2011
    To je brutální ta kvalifikace. Všechny zápasy (kromě jednoho) do teď skončili s rozdílem jednoho gólu.

    A bohužel, teď už to bude MS bez Slováků.
  • upraveno 7. května 2011
    Paráda, Slováci venku!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. května 2011
    Škoda toho. Pro případný souboj v play-off by byli lepší než Finové.
    A vždycky je mi líto, když domácí fanoušci přijdou o svůj tým moc brzy. Stejně tak je mi líto těch hráčů. Musí je to mrzet neskutečně.
  • upraveno 7. května 2011
    kdyby radši míň hledali chyby na ostatních a víc na sobě tak mohli postoupit. A dneska si to hlavně prohráli spolíháním na to, že ten 1 gól ubráněj
  • upraveno 7. května 2011
    Smutný koniec slovenského hokeja. Ale ľudská debilita je horšia...
  • upraveno 7. května 2011
    Škoda toho vyrovnávacího gólu, tam to Mišo Handzuš trochu podcenil, takhle podivný gól se jen tak nevidí. Ti domácí jsou vždy na MS snad prokletí v posledních X letech ať už se hraje kdekoliv. Myslím, že kdyby to dnes Slováci vyhráli, s Dánskem by už si poradili a mám takový pocit, že i Rusáci s Ovcí si poradí s Finy, takže Slovensko by mělo čtvrtfinále. Je to škoda, držel jsem jim dneska palce. A je mi líto Hanlona, protože je to kvalitní trenér a rozhodně si nemyslím, že je to jeho vina jak už jsem slyšel z mnoha úst.
  • MIlMIl
    upraveno 7. května 2011
    Myslím, že hlavním problémem Slováků byli obránci. Gólman slušnej, útok slušnej, ale ta obrana. Krom Višňovského nebyl jediný top hráč ať už pro podporu útoku nebo pro bránění. Chápu, že nebylo kde brát, ale s jedním kvalitním bekem to nejde daleko dotáhnout. Kdyby vypadl Boston a přijel Chára, bylo by to podle mě úplně jinak.
  • upraveno 8. května 2011
    Slováci to měli s Finy hrozně těžké. Museli být fyzicky dost vycucaní. Moc jsem jim to přál kvůli jejich fanouškům. Podle mě měli Slováci několik velkých problémů - absence více opravdu kvalitních obránců, stagnující či lépe řečeno ustupující kvalita slovenského hokeje (liga, práce s mládeží atd.), velmi vysoký věkový průměr mužstva, nepříliš dobře zvolená taktika (špatně zvolený trenér) a hlavně slabá psychická odolnost...což je pro slovenské hokejisty dost typické, navíc ve spojení s tím tlakem vyvolaným velkými očekáváními...
  • upraveno 8. května 2011
    Vidim to zhruba ako chmur. Najsmutnejsie je ze nebude ziadny opravny pokus. Najblizsich 15 rokov budeme mat slabsie a slabsie muzstvo
  • upraveno 8. května 2011
    My máme zase velký problém s fotbalem. Velmi špatná kvality ligy ve spojení s korupcí, žádné výrazné osobnosti na poli hráčském a trenérském atd. Nějak nám chybí poctivá koncepční práce. Dost silně a osobně to pociťuji i v nesportovních odvětvích společnosti jako je např. školství nebo vedení města (Liberec)
  • upraveno 8. května 2011
    Ano, ten záznam od Donutila je už skoro legendární, vždycky mě to dostane :-)
  • upraveno 8. května 2011
    Hláška....bodaj by jsme mali aj my takýchto kokotóv (německý sprinter) je fakt luxusní:-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. května 2011
    Tak ještě jednou komentátoři, tentokrát z ČT u Donutila
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. května 2011
    Karol Polák, to je legenda. A že nekomentuje dokonale jen hokej, dosvědčí i toto silvestrovské video (údajně to byla naprostá improvizace)
  • upraveno 9. května 2011
    tak posledný kúsok smútku za nami. priznám sa, mal som slzy v očiach keď som videl demitru plakať. škoda, že to až tak veľmi nevyšlo, ale svojím spôsobom to je typické pre nás. ďakujem chalani za viac-menej krásnych 15 rokov.

    vyzerá to, že v štrvrťfinále sa stretnú dve najsympatickejšie mužstvá česi a nóri. tak do toho!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. května 2011
    Když vyhrají Švýcaři tak ne. Norům docela fandím, takže bych raději čtvrtfinále proti amíkům. Dnes večer ale musíme ještě ukázat němcům, jak se tenhle sport hraje.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. května 2011
    Můžem eště dostat jednoho z našich tradičních čtvrtfinálových soupeřů, záleží, jak budou hrát se Švýcarama (ty občas dovedou překvapit).

    Aha, jsem už druhý, příspěvek se nemá psát dlouho...
  • upraveno 9. května 2011
    Ehm.... proc sarven skoro plakal? A Jakych 15 let?
  • upraveno 9. května 2011
    Zdá se, že je to milník pro slovenskou reprezentaci a vypadá to, že po týhle generaci to nevypadá moc růžově...
  • upraveno 9. května 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. května 2011
    Sakra, zase budeme hrát semifinále se Švédskem.
  • upraveno 9. května 2011
    no semifinále ještě není vůbec jistý, čtvrtfinále s USA může být dost zrádný - viz MS v Praze.
  • upraveno 9. května 2011
    No jestli to pujde timhle tempem, tak na pripadne semifinale neposkladame ani tri petky : /
  • upraveno 11. května 2011
    jedna taková zajímavost z jedoho hokejovýho fóra:
    Hráči z repre.kádrů MS roku 2005, jež reprezentuji na MS i letos v Blave. Myslim, ze to o necem vypovida.

    SVK: Lašák, Višňovský, Štrbák, Graňák, Majeský, Stümpel, Zedník, Marián Hossa, Demitra, Gáborík, Bartečko, Šatan, Handzuš

    SVY: Seger, Bezina, Vauclair, Rüthemann, Ambuhl, Plüss, P. Fischer
    RUS: Kalinin, Zinovjev, Kovalčuk, Afinogenov
    FIN: Kukkonen, Väänänen, N. Kapanen
    CZE: Jágr, Židlický
    SWE: Kronwall
    CAN: Nash
    USA: Stastny (jel jenom aby se podival za babickou)
    perlicka na zaver - GER: Kreutzer
    i v tom bych hledal neúspěch slováků
  • upraveno 11. května 2011
    Mne ani tak nevadí, že sme mali starý tím, chlapi ešte očividne vedia zahrať (dôkazom je vlaňajšia olympiáda), ale tento rok naozaj nehrali nič.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. května 2011
    Tak prouhatý s hvězdičkama už to mají za sebou. ;-)
  • upraveno 12. května 2011
    Tak nějak nevím, komu dneska fandit :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.