Ti gayové jsou samí zdatní válečníci, zatímco baby (Samwell) se koukají po ženských. :-)
svoa00: Martin má silnější a slabší kapitoly, na umístění v knize nezáleží, spíš na POV. Ale říkám si, že kdyby tolik nevatoval, měl by větší šanci ságu dokončit. Psaní zabere nějakou dobu (u mně je to hodina na stránku), takže čím víc slov, tím déle to bude trvat.
Q: Is a certain POV character in ADWD gay? A: "I can't answer without spoiling, but if you're talking about what I think you're talking about, then yes." Nojo Varamyr - to je jasné :-D
A co je na tom divného ? Alexandros Omegas (Alexander Veliký) i Richard Lví srdce byli gayové a výborní válečníci. a to že kluci dávají ženské společnosti přednost může být i tím, že jsou v dívčí společnosti hodně oblíbení - takové taky znám :-)) Především nejsou všichni gayové zženštilí - pouze zhruba polovina těch submisivních. Ti dominantní....
Práveže tá kultúra im hovorí, aby neboli takí. Teraz akonáhle je niekto gay, tak sa dostane do ihc spoločnosti, kde to už s ním ide dole z kopca. Tu boli vychovávaní kao normálni ľudia a tak sa aj správajú. A je to aj vidieť: Brynden, Connington, všekto normálne pôsobiaci ľudia a vôbec mi pri nich ani nevadí, že sú homosexuáli.
Lord Gepeto Illar: Já se pohybuju v prostředí, kde je mnoho gayů, a můžu říct, že sexuální orientace není nijak určující pro povahové rysy. Znám kluky statečné, zbabělé, zženštilé i macho typy, hlupáky, chytré...
Nejvtipnější je, když má někdo syna gaye a chce z něj "udělat chlapa". Takže dosáhne toho, že má doma střelce se zálibou v bojových umění, zálesáka, trampa, který to s hygienou nepřehání...a spí s chlapy :-)
Apparently, he wrote 3 characters that are meant to be the 3 Stooges into the first book! But he wouldn't say who they were, just that they'd died. I'm not entirely sure he wasn't fucking with us. Any ideas?
Tak já asi pocházim z jinejch krajů, páč co jsem poznal hošanů, tak to byli hošani přímo učebnicoví. Ale moc jich pravda nebylo, tak je to vzorek nereprezentativní.
Jarla: A slavné thébský "svatý sbor", vyvražděný u Chairóneie Makedonci, tvořilo 150 párů přátel. Všichni zemřeli na jednom místě, a všichni měli smrtelná zranění zepředu. Na rozdíl od mnoha padlých Athéňanů... Jo, v antice řada válečníků radši pobývalav důvěrné společnosti svých spolubojovníků než svých manželek či profesionálních společnic.
A u řady etnik, kde byla mužská homosexualita společenskou institucí, žádná "děvčata" nebyla.
Komentáře
svoa00: Martin má silnější a slabší kapitoly, na umístění v knize nezáleží, spíš na POV. Ale říkám si, že kdyby tolik nevatoval, měl by větší šanci ságu dokončit. Psaní zabere nějakou dobu (u mně je to hodina na stránku), takže čím víc slov, tím déle to bude trvat.
A: "I can't answer without spoiling, but if you're talking about what I think you're talking about, then yes."
Nojo Varamyr - to je jasné :-D
Nejvtipnější je, když má někdo syna gaye a chce z něj "udělat chlapa". Takže dosáhne toho, že má doma střelce se zálibou v bojových umění, zálesáka, trampa, který to s hygienou nepřehání...a spí s chlapy :-)
WHAT A FUCK????
Možná je zkrátka víc přitahuje mediální prostředí (a ministerstvo dopravy...)
A u řady etnik, kde byla mužská homosexualita společenskou institucí, žádná "děvčata" nebyla.