GRRM řekl...

upraveno 1. září 2010 v George R.R. Martin
17810121320

Komentáře

  • upraveno 4. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. července 2012
  • upraveno 4. července 2012
    A kde se takhle píše o Černé rybě? ;) Starých mládenců je plno na světě...
  • upraveno 4. července 2012
  • upraveno 4. července 2012
    Ti gayové jsou samí zdatní válečníci, zatímco baby (Samwell) se koukají po ženských. :-)

    svoa00: Martin má silnější a slabší kapitoly, na umístění v knize nezáleží, spíš na POV. Ale říkám si, že kdyby tolik nevatoval, měl by větší šanci ságu dokončit. Psaní zabere nějakou dobu (u mně je to hodina na stránku), takže čím víc slov, tím déle to bude trvat.
  • upraveno 4. července 2012
  • upraveno 4. července 2012
    Q: Is a certain POV character in ADWD gay?
    A: "I can't answer without spoiling, but if you're talking about what I think you're talking about, then yes."
    Nojo Varamyr - to je jasné :-D
  • upraveno 4. července 2012
    sveva: JJ, díky. Už jsem si vzpomněla, že mě ta vřelost citů při čtení taky trochu zarazila, ale hned jsem na to zapomněla :)
  • upraveno 4. července 2012
    nechajte zas trochu Martina chodiť hore dole. je to jeho život. a bez toho by tie knihy asi ani neboli také.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. července 2012
    sveva: Zaškrtávám si v kalendáři. :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 4. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 4. července 2012
    Richard Lví srdce? Už viem prečo pri výprave Korunovaných hláv jeden z nich utonul.. Radšej zdrhol .D :D... Ale nie, to bol len taký podšťuch...
  • upraveno 4. července 2012
    A co je na tom divného ? Alexandros Omegas (Alexander Veliký) i Richard Lví srdce byli gayové a výborní válečníci. a to že kluci dávají ženské společnosti přednost může být i tím, že jsou v dívčí společnosti hodně oblíbení - takové taky znám :-)) Především nejsou všichni gayové zženštilí - pouze zhruba polovina těch submisivních. Ti dominantní....
  • upraveno 4. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 4. července 2012
    -
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 4. července 2012
    Nevada čože si nám chcel zdělit, že si to napokon vymazala?
  • upraveno 4. července 2012
    Práveže tá kultúra im hovorí, aby neboli takí. Teraz akonáhle je niekto gay, tak sa dostane do ihc spoločnosti, kde to už s ním ide dole z kopca. Tu boli vychovávaní kao normálni ľudia a tak sa aj správajú. A je to aj vidieť: Brynden, Connington, všekto normálne pôsobiaci ľudia a vôbec mi pri nich ani nevadí, že sú homosexuáli.
  • upraveno 4. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 4. července 2012
    Lord Gepeto Illar: Nic důležitého.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 4. července 2012
    Nevada: Tým som zvedavejší :/
  • upraveno 4. července 2012
    Lord Gepeto Illar: Já se pohybuju v prostředí, kde je mnoho gayů, a můžu říct, že sexuální orientace není nijak určující pro povahové rysy. Znám kluky statečné, zbabělé, zženštilé i macho typy, hlupáky, chytré...

    Nejvtipnější je, když má někdo syna gaye a chce z něj "udělat chlapa". Takže dosáhne toho, že má doma střelce se zálibou v bojových umění, zálesáka, trampa, který to s hygienou nepřehání...a spí s chlapy :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 4. července 2012
    Apparently, he wrote 3 characters that are meant to be the 3 Stooges into the first book! But he wouldn't say who they were, just that they'd died. I'm not entirely sure he wasn't fucking with us. Any ideas?


    WHAT A FUCK????
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. července 2012
    Tak já asi pocházim z jinejch krajů, páč co jsem poznal hošanů, tak to byli hošani přímo učebnicoví. Ale moc jich pravda nebylo, tak je to vzorek nereprezentativní.
  • upraveno 4. července 2012
    flanker.27: Určitě jsi poznal mnohem víc mužů, kteří dávají přednost mužům, jen na těch, kteří nejsou "hošani" jsi to prostě nepoznal :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. července 2012
    Vážně myslim, že se nepohybuju v tý správný společnosti...
  • upraveno 4. července 2012
    Já si od doby, kdy jsem se přestala divit (Cože, tenhle TAKY?) velice vážně myslím, že reálné procento gayů je okolo dvaceti :-)))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. července 2012
    Já zas, že je tak sotva 1...
    Možná je zkrátka víc přitahuje mediální prostředí (a ministerstvo dopravy...)
  • upraveno 4. července 2012
    A spravedlnosti... A umělecká scéna... A vůbec :-)

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 4. července 2012
  • upraveno 5. července 2012
    Jarla: A slavné thébský "svatý sbor", vyvražděný u Chairóneie Makedonci, tvořilo 150 párů přátel. Všichni zemřeli na jednom místě, a všichni měli smrtelná zranění zepředu. Na rozdíl od mnoha padlých Athéňanů... Jo, v antice řada válečníků radši pobývalav důvěrné společnosti svých spolubojovníků než svých manželek či profesionálních společnic.

    A u řady etnik, kde byla mužská homosexualita společenskou institucí, žádná "děvčata" nebyla.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.