Soundtrack Game of Thrones

upraveno 14. června 2011 v Seriál Hra o trůny
12357

Komentáře

  • upraveno 25. května 2012
    Mě se dost líbí Valar Morghulis a Warrior of ligt ,ale nejlepší je House of the Undying ...prostě dokonalá hudba která se tam přesně hodí, dokážu si to hodně dobře sní představit. Jen se obávám ,že se jim ten Dům Neumírajcích moc nepovede a že to upravěj pro seriál a bohužel se nedočkáme nějakých hezkých scén...
  • upraveno 26. května 2012
  • upraveno 27. května 2012
    celej soundtrack je uplně výbornej, lepší než první (přestože ten byl taky super), takovej výraznější... A hodně těžko se vybírá, ale podle mě je možná nejlepší The throne is mine...
  • upraveno 27. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. května 2012
    xD xD
    Predstavujem si takú Vondráčkovú, ako spievá.. d sróóóvn is mááááááj... lajk a katedráááááál :8D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 27. května 2012
  • upraveno 27. května 2012
  • upraveno 27. května 2012
    vynikající nápad :-D Abych parafrázovala Howarda "You know the rules. You watch the series, you must suffer!!!!" Zatímco my se na Silvestra budeme dívat na Oscara se Silvestrem :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. května 2012
  • upraveno 27. května 2012
    Budu z Vás mít noční můry.
  • upraveno 28. května 2012
    kde sa dá kúpiť soundtrack? na itunes to nevidim....
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
    A na Slovákach na Jojke :-D
  • upraveno 28. května 2012
    nerozumiem čo to je, ani prečo to je tu :)
  • upraveno 28. května 2012
    Sarvene - to je zhudebnění děje pro českou a slovenskou televizi na motivy seriálu a proto je to pod soundtrackem - jinak to vysvětlit nedokážu. Gepeto již dodal scénář :-)
  • upraveno 28. května 2012
    Já z toho slyším Fontánu pre Zuzanu, Karla Svobodu a Petra Muka (sorry, Vašku, jeho verze se mi líbí víc) a Zvonky štěstí - víc mi netřeba.
    To bude TRHÁK! :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. května 2012
    heavy_head: Já se obávám, že Petra Muka už tam nezakomponujeme... Jedině, jako UnCat.
  • upraveno 28. května 2012
    Od čeho je playback. ;-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
    V podstatě je mi playback úplně ukradený, chtěl jsem jen pochválit Lorda Gepeta, že si dal tu práci a že se mi to líbí. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
    Jo a ještě mumulend :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. května 2012
    Helena Von Dráček je Velká Jiná???
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. května 2012
    Už to tak vyzerá :D
  • upraveno 28. května 2012
    Tak dost Jiná je :-D a to hodně slušně řečeno :-D
  • upraveno 28. května 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. května 2012
    Tak jsem to profrčel, soundtrack season 2 a nejvíce se mi líbí:
    Winterfell, What Is Dead May Never Die, Mother Of Dragons
  • upraveno 28. května 2012
  • upraveno 28. května 2012
    vďaka
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.