Soundtrack Game of Thrones

upraveno 14. června 2011 v Seriál Hra o trůny
Překvapivě dnes vyšel soundtrack Ramina Djawadiho ke Hře o trůny. Původně to bylo plánováno na dnešek, pak se to ale posunulo na 28. června 2011. A zničehonic došlo k vydání na iTunes.

imageČíst celý článek zde
12357

Komentáře

  • upraveno 25. května 2012
    Mě se dost líbí Valar Morghulis a Warrior of ligt ,ale nejlepší je House of the Undying ...prostě dokonalá hudba která se tam přesně hodí, dokážu si to hodně dobře sní představit. Jen se obávám ,že se jim ten Dům Neumírajcích moc nepovede a že to upravěj pro seriál a bohužel se nedočkáme nějakých hezkých scén...
  • upraveno 26. května 2012
    Uuuuuuuu - three blasts - tak teď už mě zítřejší díl vůbec nezajímá, klidně by ho mohli přeskočit, protože Three blasts !!!
    To bude pecka, to byl prolog třetí knihy, že?! jedna z těch částí, kdy jsem se bál přečíst každý další řádek a říkal jsem si: "To ne, to ne, to přece neni možný - wow, tak to je pecka."
    :-)
    Osobně to pro mě byla "horší" událost než RW ;)
  • upraveno 27. května 2012
    celej soundtrack je uplně výbornej, lepší než první (přestože ten byl taky super), takovej výraznější... A hodně těžko se vybírá, ale podle mě je možná nejlepší The throne is mine...
  • upraveno 27. května 2012
    The throne is mine...
    To zní jak "Teď královnou sem já...."
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. května 2012
    xD xD
    Predstavujem si takú Vondráčkovú, ako spievá.. d sróóóvn is mááááááj... lajk a katedráááááál :8D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 27. května 2012

    xD xD
    Predstavujem si takú Vondráčkovú, ako spievá.. d sróóóvn is mááááááj... lajk a katedráááááál :8D

    Snad myslíš Ilonu Csákovou :)))
  • upraveno 27. května 2012
    Jarla napsal(a):

    The throne is mine...
    To zní jak "Teď královnou sem já...."
    Krisa napsal(a):

    xD xD
    Predstavujem si takú Vondráčkovú, ako spievá.. d sróóóvn is mááááááj... lajk a katedráááááál :8D

    Snad myslíš Ilonu Csákovou :)))
    Zvrhlíci! Jen hodně křičte! Ještě si toho všimne Nova, začne dělat psí oči na HBO a pak nás bude zásobovat dabovanou verzí seriálu v pátek po desáté. A v rámci její supersilvestrovské šou na Václaváku vystoupí jedna z výše jmenovaných dam s výše jmenovaným hitem. (Nebo ještě líp- nazpívají to jako duet.) 8-O
  • upraveno 27. května 2012
    vynikající nápad :-D Abych parafrázovala Howarda "You know the rules. You watch the series, you must suffer!!!!" Zatímco my se na Silvestra budeme dívat na Oscara se Silvestrem :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 27. května 2012
    Krisa napsal(a):

    xD xD
    Predstavujem si takú Vondráčkovú, ako spievá.. d sróóóvn is mááááááj... lajk a katedráááááál :8D

    Snad myslíš Ilonu Csákovou :)))
    Neviem, kto to spieva, ale ja som si vždy predstavoval Vondráčkovú a tá mi aj v tejto scenérií príde vtipnejšia :D
    Miss Utahraptor napsal(a):

    Jarla napsal(a):

    The throne is mine...
    To zní jak "Teď královnou sem já...."
    Krisa napsal(a):

    xD xD
    Predstavujem si takú Vondráčkovú, ako spievá.. d sróóóvn is mááááááj... lajk a katedráááááál :8D

    Snad myslíš Ilonu Csákovou :)))
    Zvrhlíci! Jen hodně křičte! Ještě si toho všimne Nova, začne dělat psí oči na HBO a pak nás bude zásobovat dabovanou verzí seriálu v pátek po desáté. A v rámci její supersilvestrovské šou na Václaváku vystoupí jedna z výše jmenovaných dam s výše jmenovaným hitem. (Nebo ještě líp- nazpívají to jako duet.) 8-O
    :D český dabing.. Som daenerys a teď královnou jsem jáááá :D
  • upraveno 27. května 2012
    Budu z Vás mít noční můry.
  • upraveno 28. května 2012
    kde sa dá kúpiť soundtrack? na itunes to nevidim....
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. května 2012
    Pouze dnes večer na Primě uvidíte první epizodu z fantasy muzikálu Sex, hostiny a vraždy vytvořeného podle ságy Píseň ledu a ohně. Zde je malá ukázka.

    Tyrion: ,,Jsem malej, vole, ale zato šikovnej... If you know what I mean..."

    Eddard: ,,Jsi odsouzen k smrti za zběhnutí."
    Zběh: ,,Né, přísahám, ja jé viděl..."
    Eddard: ,,We will, we will rock you!"

    Jon: ,,Tri slová, obyčajné slová.... Nie si sááááám..."

    Jaime: ,,Poďme spolu lietať."
    Bran: ,,Pozri, ja už letím."
    Cersei: ,,Keď sú dvaja vo veži."
    Jaime: ,,Nechýba im tretí."

    Sansa: ,,Svůj ideááááááál..."

    Arya: ,,Zabíííjaniéééé... Mám zo všetkého najradšej... Zabíííjaniéééé..."

    Joffrey: ,,Koukej co mám se ksichtem, dámo."
    Sansa: ,,To nie ja, to Arya."
    Arya: ,,Spravilo sa to samo."
    Joffrey: ,,A ja to poviem matke."
    Arya: ,,A ja to poviem tiež!"
    Cersei: ,,To je sprostá lež!"

    Catelyn: ,,Já krávo... Bolton stahuje z kůží... Já krávo... Frey po naši smrti touží..."

    Brienne: ,,If I'd were a boy..."

    Samwell: ,,Brána Čierneho hradu, otvoréénááá, bralou mistra Aemona, podopréénááá..."

    Davos: ,,Cuz baby your're a fire priest..."

    Hodor: ,,Hóóóóódor."

    Daenerys: ,,Teď královnou jsem jáááááááá..."

    Každý polovšední den o 26:00 pouze na Primě...
    túdútúdú
  • upraveno 28. května 2012
    A na Slovákach na Jojke :-D
  • upraveno 28. května 2012
    nerozumiem čo to je, ani prečo to je tu :)
  • upraveno 28. května 2012
    Sarvene - to je zhudebnění děje pro českou a slovenskou televizi na motivy seriálu a proto je to pod soundtrackem - jinak to vysvětlit nedokážu. Gepeto již dodal scénář :-)
  • upraveno 28. května 2012
    Já z toho slyším Fontánu pre Zuzanu, Karla Svobodu a Petra Muka (sorry, Vašku, jeho verze se mi líbí víc) a Zvonky štěstí - víc mi netřeba.
    To bude TRHÁK! :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. května 2012
    heavy_head: Já se obávám, že Petra Muka už tam nezakomponujeme... Jedině, jako UnCat.
  • upraveno 28. května 2012
    Od čeho je playback. ;-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. května 2012
    Playback vypadá vždycky blbě - třeba takhle (tentokrát upozorňuju, že to je fakt HáCé, aby to se slabšími povahami neseklo).
  • upraveno 28. května 2012
    V podstatě je mi playback úplně ukradený, chtěl jsem jen pochválit Lorda Gepeta, že si dal tu práci a že se mi to líbí. :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. května 2012
    sarven napsal(a):

    nerozumiem čo to je, ani prečo to je tu :)

    Nadväzuje to na tú debatu predtým o tom, že Jarle čosi pripomínalo ,,Teď královnou jsem jááá..."

    A hlavne som to napísal po tomto: :D
    Thanatos napsal(a):

    Budu z Vás mít noční můry.

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. května 2012
    heavy_head napsal(a):

    V podstatě je mi playback úplně ukradený, chtěl jsem jen pochválit Lorda Gepeta, že si dal tu práci a že se mi to líbí. :-)

    Jeho lordstvo ti ďakuje :)

    Sestra si akurát inak speivala ,,Dlouhá noc..."

    A to mi pripomenulo... Predstavte si armádu Bielych chodcov ako útočia na Westeros a zrazu začnú tancovať a speivať.. ,,Dlouhá noc... Nikto z nás nejde spát" xD xD
  • upraveno 28. května 2012
    Jo a ještě mumulend :-))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. května 2012
    Helena Von Dráček je Velká Jiná???
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 28. května 2012
    Už to tak vyzerá :D
  • upraveno 28. května 2012
    Tak dost Jiná je :-D a to hodně slušně řečeno :-D
  • upraveno 28. května 2012
    Krisa napsal(a):

    Helena Von Dráček je Velká Jiná???

    Tak tohle mě donutilo vyprsknout zmrzlinu na moje skripta, ještě že mi zakrývají noťas. :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. května 2012
    Tak jsem to profrčel, soundtrack season 2 a nejvíce se mi líbí:
    Winterfell, What Is Dead May Never Die, Mother Of Dragons
  • upraveno 28. května 2012
    sarven napsal(a):

    kde sa dá kúpiť soundtrack? na itunes to nevidim....

    bohužel, bylo to jen v US iTunes a ani tam to už ted asi není. Snad zítra by to mělo vyít všude, ale byly ve hře i nějaké další posuny. Zatím to jedu na http://grooveshark.com/album/Game+Of+Thrones+Season+2+Music+From+The+HBO+Series/7897291
  • upraveno 28. května 2012
    vďaka
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.