Soundtrack Game of Thrones

upraveno 14. června 2011 v Seriál Hra o trůny
Překvapivě dnes vyšel soundtrack Ramina Djawadiho ke Hře o trůny. Původně to bylo plánováno na dnešek, pak se to ale posunulo na 28. června 2011. A zničehonic došlo k vydání na iTunes.

imageČíst celý článek zde
«134567

Komentáře

  • upraveno 14. června 2011
    Ty ukázky mi v prohlížeči nešly, v iTunes programu pak v poho. A mám z toho zatím moc dobrý pocit. Velká škoda, že v seriálu nemá hudba takový prostor, páč tohle fakt nezní špatně!
  • upraveno 14. června 2011
    AAAAAA!!! Za chvíľu to môžeme čakať v "nákupných centrách čo majú v názve vojnu"!
  • upraveno 14. června 2011
    Taktéž sem zaregistroval a chtěl to hodit sem do fora. Ale nevědouc kam to vyvěsit, sem toho raděj zanechal ;)
  • upraveno 14. června 2011
    Tak na tohle jsem se hodně těšil! Snad se to brzy dostane do prodeje i k nám. Sice mi jisté vedlejší cesty nejsou cizí, ale všechny věci okolo GoT chci mít originál.
  • upraveno 15. června 2011
    Stále nikde nič.
  • upraveno 15. června 2011
    Jj, jen na youtube asi dva kousky. A to preview finále už se mi docela ohrálo - chci víc, páč ten fragment zní grandiózně!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 15. června 2011
  • upraveno 16. června 2011
    8 bit je výbornej :)
  • upraveno 16. června 2011
    tak už je to venku...
  • upraveno 16. června 2011
    jupí
  • upraveno 16. června 2011
    Hezky se to poslouchá ;)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 16. června 2011
    kde jste to schrastily?
  • upraveno 16. června 2011
    no tak ta finální skladba nakonec byla na ukázce iTunes skoro celá, škoda - moc pěkný motiv.
  • upraveno 16. června 2011
    Celkom fajný soundtrack :)
  • upraveno 16. června 2011
    Wow! Ten soundtrack je úžasný, opravdu mi s tím seriálem sedli do noty skoro po všech směrech a soundtrack není vyjímka. Mě se ta hudba líbila i při sledování seriálu, ale slyšet teď ty melodie samostatně, celé a všechny, to je ještě o 200% lepší, zatím jsem sice slyšel cca jen první půlku ale balzám pro uši. Klobouk dolů pane Djawadi!
  • upraveno 17. června 2011
    V seriáli samotnom bola hudba viac-menej nevýrazná a iba výborne dokresľovala. Na samostatný posluch je to ale skvelý kus muziky. Potvrdilo sa, prečo je Ramin Djawadi môj najobľúbenejší skladateľ.
  • upraveno 17. června 2011
    je to príjemná vec
  • upraveno 17. června 2011
    Chvílemi je to docela dobré, ale na zadek jsem si z toho nesedl. Líbila se mi především úvodní znělka, The King's Arrival a Finale.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. června 2011
    Ty první tři songy, to je paráda. A pak ten poslední "Finale" ten na nás jistě čeká v poslední epizodě :)
  • upraveno 17. června 2011
    Montezuma: Pri počúvaní "Finale" normálne vidím Daenerys, nahú a kľačiacu na horiacej hranici, ako sa jej okolo tela ovíjajú dlhé dračie chvosty a krky :) Dúfam, že to bude stvárnené nejako takto.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. června 2011
    Ale předposlední song se jmenuje "Fire and Blood". Tak jestli spíš není tohle hudba pro tu scénu, střiženou v moment kdy Dany pohlcují plameny a ozývají se praskoty kamene. A "Final" bude nějaký dvou minutový sestřih momentů, kdo kde co zrovna dělá a v jaké situaci ho poslední momenty první série zanechaly. Bez kecání, jen tato hudba a záběry na jednotlivé postavy (Robb stojí s korunou na hlavě a vazalové kolem něho mu provolávají slávu, Jon stojí na Zdi a hledí na sever do dáli,...), A poslední záběr zezadu na Dany, jak nahá, nespálená klečí v popelu a okolo ní poletují jiskry z dohořívajícího ohně. A náhle, v momentě kdy dohraje hudba, se ozve dračí zakvílení a z poza Dany se mihnou křídla a ocásky malých dráčků. A střih! Tma. Naskočí titulky a divák sedí, čumí a říká si: "A do prdele! Chci okamžitě vidět další sérii, uááá!"
  • upraveno 17. června 2011
    To by byla paráda takový finální prostřih na všechny důležité situace, se skvělou hudbou a pak nějaký super finální střih s Dany, wow to by bylo zakončení :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. června 2011
    Takovýhle prostřihy mezi finále jednotlivejch linií jsem tu někde navrhoval někdy před rokem, že by se mi to líbilo jako zakončení, kéž to tak bude.
  • upraveno 18. června 2011
    skvělé písně, některé takové tiché, zdlouhavé ... ale většinu uznávám a tak osm se mi jich opravdu hodně zalíbilo ...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. června 2011
    Musím říci, že soundtrack je vážně skvělý, bohužel to v seriálu ne vždy tolik vynikne. Při posledním tracku mi vždycky leze mráz po zádech. Palec nahoru!!!
  • upraveno 21. června 2011
    Je to výborný OST (i když slyšel jsem řadu lepších), dneska mi to v práci hrálo dokola celý den. Některé skladby jsou naprosto fantastické, jiné jsou takové minimalistické, až to chvílemi zavání i ambientem. Každopádně soundtrack je vyvedený. Škoda, že tu hudbu v seriálu více neprodali. Hudba vlastně byla více slyšet v prvním dílu při příjezdu Krále a pak až v závěrečných dvou epizodách. Jinak šlo spíše o hodně tiché podkreslení, kterého si člověk často ani nevšiml...
  • upraveno 22. června 2011
    Každý track se váže k nějaké scéně a postavě, mohla bych se zeptat, k jaké patří Goodbye brother? Nějak si to nevybavuju.
  • upraveno 22. června 2011
    Loučení Robba a Jona Sněha
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.