FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
12467149

Komentáře

  • upraveno 26. dubna 2011
    Nevada: asi jako tenhle? :-))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 26. dubna 2011
    No právě... :o))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. dubna 2011
    To mi připomělo gól co dostal Salo v Salt-Lake City
  • upraveno 26. dubna 2011
    Ten vlastny gol to musel byt strasny obrat v hlave. Pamatam este na gympli, ze jeden spoluziak takto doskocil v obrane loptu pod kosom a zavesil. Tiez sa asi sek radoval ;)
  • upraveno 27. dubna 2011
    Tak jak vidíte dnešní EL Clasico ?
  • upraveno 27. dubna 2011
    já nesnášim Mourinha, takže Barca musí vyhrát :)
  • upraveno 27. dubna 2011
    tiež verím, že Barca krásnym futbalom urobí z Mourinha Special Five, alebo tak :)

    aj keď J.M. ako trénera veľmi rešpektujem, a Real som kedysi mal veľmi rád, Barcelona je pre mňa v súčasnosti najčistejším prejavom atraktívneho úspešného futbalu. taká kombinácia sa objavuje zriedkavo (Ajax začiatkom devädesiatych, Arsenal v polovici, Holandska repre v osemdesiatych,...) tak si ju užívam, čo to dá.
  • upraveno 28. dubna 2011
    a hokejová horúčka stúpa. reinkarnovaný paul tipuje naše víťazstvo :)


  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. dubna 2011
    flanker: Ten odkaz nefachá
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 28. dubna 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. dubna 2011
    nojo Dario G, kvalitka. Mě se líbila i hymna na MS 2010 SA a taky Euro 2004
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. dubna 2011
    Když se tu nedávno probíral ten oficiální song Lajfizagejm, tak jsem si vzpoměl na fotbalový MS 1998 - asi jediná věc podobnýho typu, co se mi líbila (nepočítám samozřejmě Queeny s jejich We Are the Champions):
    Carnaval du Paris
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. dubna 2011
    Montezuma3: Už jo, ale koukám, že Nevada mě zálohovala :)

    MS 2010 docela šlo s těma tanečkama, ale ME 2004 je trošku moc o slečně a trochu málo o fotbalu :)
  • upraveno 29. dubna 2011
    Tak jak to dnes vidíte? Porazí bratři z východu bratry z jihovýchodu? Já tipuju 5:0 ve prospěch Slováků.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. dubna 2011
    Co mne opravdu rozesmálo bylo když jsem se podíval na officiální web MS. Pořádají to Slováci a u zápasu SVK - SLO mají Slovinci slovenskou vlajku a slováci slovenskou ale ve špatných barvách :D
  • upraveno 29. dubna 2011
    Paráda Slovinci! Kdyby Slováčikům nepřipískávali rozhodčí, mohlo to bejt už 3:0... Jinak mě v hledišti naprosto fascinuje ta neskutečná štětka, co je asi manželka svk prezidenta.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. dubna 2011
    Tak 2:1 + jeden navíc, docela o kozy vietnamské závodnice. A Wehrmacht dobyl Leningrad. To jsou ale věci čéče.
  • upraveno 30. dubna 2011
    Tipoval som 4:1, ale musim povedat ze som rad ze som rad. Musim si zase precitat knihu: doteraz som bol v tom ze jaime prisiel o ruku, ale zda sa ze uder isiel na hlavu...
  • upraveno 30. dubna 2011
    Třebas Jaime vidí štětky v každé druhé, neboť podobně jako Tywin trpí Kalibánovým syndromem...-))
  • upraveno 30. dubna 2011
    No kritizovat manželku prezidenta, vzhledem k té naší soucasné, to je docela odvaha :-))
  • upraveno 30. dubna 2011
    Livie je šťabajzna :-)
    Já včera taky fandil všem outsaidrům. Škoda, vyšlo mi to jen u jednoho, ale za to u toho nejdůležitějšího :-)
  • upraveno 30. dubna 2011
    Jiná by si ho taky nevzala :-)
  • upraveno 30. dubna 2011
    no to bych netvrdil. Myslím že jich bude dost který by ho chtěly. Dokonce osobně vím o dvou :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 30. dubna 2011
    Thule: Outsiderům občas fandím, ale Kobře 11 nikdy :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 30. dubna 2011
    Já fandím Lotyšům a Dánům. A jak na potvoru je musíme mít ve skupině :(
  • upraveno 1. května 2011
    Já zase myslím, že víc než neskutečná žena svk prezidenta je už jen sarvenova profilová fotka ;)
  • upraveno 1. května 2011
    Já zase myslím, že víc než neskutečná žena svk prezidenta je už jen sarvenova profilová fotka ;)
    Možná je to všechno výborný vtip a já nemám smysl pro humor, ale nepřijde mi ani trochu srandovní takhle urážet ženu hlavy státu lidí, kteří tu s námi jsou na jednom fóru. Navíc Sarven si za tu dobu co navštěvujeme stránky icefire vydobyl můj respekt, těžko to můžu napsat o tobě. Nevím, možná jsem zbytečně přecitlivělý. V tom případě sorry všem...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. května 2011
    Neházej všechny co nejsou Lannister do jednoho pytle, Králokate. Navíc Tvoje odsouzení notně pokulhává, protože sám moc ironie ani sebereflexe nepředvádíš, a místo toho jen sázíš urážky ;)
  • upraveno 1. května 2011
    To je naprosto v pořádku. Jen nevím, jak si může někdo vydobýt respekt virtuálně na fóru, to je hodně komický, ale budiž. V tom případě pán sarven si u mě vydobyl něco zcela jiného a jest to tedy můj favorit ;) Vtipný je, že třeba Klausový tu v pohodě lidi nadávaj. Jen se ale člověk zmíní o někom ze svk, už se ozvou komplexy. Ne, bratia, který všechno vědí nejlíp, mě fakt neberou.

    Jinak si smyslem pro humor u některých lidí na tomto fóru nejsem jist ani trochu. Místo ironie, sebereflexe a schopnisti se povznést nad osobně dotčené skuhrání tu publikujete rasistické vtipy, bravo.
  • upraveno 1. května 2011
    Ironické urážky ;) ...

    jinak máme asi jinej druh humoru, ty rasistický vtipy jsou totiž i tvoje
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.