Marvel >> vše sem

upraveno 28. dubna 2018 v Film a televize
Bude rozumné když tento kolos bude mít samostatné vlákno, stejně jako StarWars (a ne, DC si samostatné vlákno nezaslouží)

Nějakou dobu po premiérách, prosím, používejte spoilery, přeci jen se tu diskutuje o celé sérii ;)
na druhou stranu pokud si tu přečtete něco co jste nechtěli, tak neskuhrejte :D
189101113

Komentáře

  • JoserJoser persona non grata
    Nejnovější dávka Marvel zábavy

    - nejhorší Joker všech dob Jared Leto změnil studio a univerzum a nyní se tedy představuje jako upír Morbius



    - Maisie Williams jako vlčice v Nových Mutantech. Poslední sbohem studia Fox a po všech přetáčkách, jejichž cílem bylo do komorního superhrdinského hororu přidat akci, konečně míří do kin. Já jsem zvědavý na výsledek a možná pro některé bude zajímavá informace, že jak Morbius (kde prý bude i Spidey) i New Mutants oficiálně patří do MCU.

  • JoserJoser persona non grata
    Falcon ok, Loki mě míjí, nejvíc mě potěšila WandaVision, comicsová předloha Toma Kinga (The Vision) má neuvěřitelný potenciál a pokud vše dobře dopadne, tak můžu říct, že něco tak originálního tady už dlouho nebylo
  • JoserJoser persona non grata
    Nepotvrzená zvěst- Henry Cavill is reportedly in talks with Marvel Studios to play Wolverine. OK, ale snad to znamená, že se přestane mračit v kostýmu Supermana..
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak zas úplně ve všem by snad hrát nemusel. Přitom to podstatné - Bond - se mu vyhýbá :( Supermana ať vezmou Jiní...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Eh, WTF?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Nevada Podle očekávání Wandě začalo hrabat. :twisted:
  • JoserJoser persona non grata
    Trailer super, mne už do budoucna zajímají jenom střípky z Marvelu, takže ani nemusím říkat, jak moc se těším. Vypadá to na premiéru do konce roku, takže do té doby si dám opáčko tohohle a vlastně nejen toho.
    image
  • Na konci každého z "Avenger" filmů je vždy nějaký bonus, teaser na další film. Prozradí mi někdo, kdo je ten kačer, co konverzoval se Sběratelem na konci Strážců galaxie 1? Jsem líná to hledat :-).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. září 2020
    @Lady Ašara
    Opeřenec popíjející zelený drink se jmenuje Howard a pochází z alternativního vesmíru, kde se inteligence lidského typu vyvinula u vodního ptactva.
    https://filmozrouti.cz/clanek/2017120401-marvel-vysvetlime-7-matoucich-potitulkovych-scen-a-taky-camea-stana-leeho/

    Strážci mě moc nebrali, tak jsem úplně zapomněla, že tam Kačer Howard byl.
  • @Nevada Díky :-). Howard jde tedy zcela mimo mne a s ohledem na jeho 63 % ho do promítání doma asi nezařadíme :-))).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já to kdysi pradávno viděla, mám pocit, že mě to tenkrát bavilo. Ale bylo mi asi 13 :))
  • Shlédli jsme všechny (no, skoro) filmy a tentokrát Infinity War i Endgame dávaly větší smysl.
    Jen ten Loki, ten Loki...
    Ještě jsem neviděla druhého Spidermana, ale hodnocení nic moc, dám to asi hlavně kvůli tomu, že se to natáčelo u nás.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Shodou okolností jsem na druhého Spidermana viděla minulý týden. Je to jedna z nejslabších marvelovek. Takový neuspořádaný mix teen komedie a akčního filmu, který si hraje na velké drama.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!


    Příhodné vzhledem k těm časovým směsicím v Endgame. :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Who cares? :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ale vážně. Kolik z vás je fakt ještě na té vlně zájmu o další filmy jako u předchozí série? Musím říct, po konci fáze 3 mě další filmy moc neberou. S výjimkou Black Widow a Doctora Strange, mě Marvel už v podstatě nezajímá. Ani Loki jako seriál. Snad - možná - zkusím Howkeye. Ale seriály jsem vlastně z velké části ignorovala i předtím.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Nevada
    Nevada napsal(a):

    Who cares? :)

    Well I don´t know judging by video itself at least 137 973 people somewhat care :-)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Nevada
    Nevada napsal(a):

    Ale vážně. Kolik z vás je fakt ještě na té vlně zájmu o další filmy jako u předchozí série? Musím říct, po konci fáze 3 mě další filmy moc neberou. S výjimkou Black Widow a Doctora Strange, mě Marvel už v podstatě nezajímá. Ani Loki jako seriál. Snad - možná - zkusím Howkeye. Ale seriály jsem vlastně z velké části ignorovala i předtím.

    Tak je mi jasné, že na tady na fóru budu vyjímkou, ale jako ještě spousta lidí relativně dost. Multiverzum má prostě velkou (ne)výhodu, že v podstatě neexistují následky k čemukoliv. Což ostatně už předtím nikdy pořádně nebylo. Já v tom ovšem vidím potenciál právě v té komixovosti, která je součástí legrace. Bez následku znamená, že můžou udělat cokoliv, takže nějaké zlé verze postav, které už známe nebo post-apokalyptické časové linie jsou pro mne dostatečným důvodem k natěšení ostatně WandaVision a Loki něco takového už naznačily. On rozdíl mezi fillerovými sériali jako Agent of Shields a těmi současnými je, že v nových seriálech budou důležité postavy takže předpokládám mnohem větší propojení. Navíc za těch 60 let existence Marvel komixů vznikla a spousta s*aček, ale i spousta dobrých příběhů a imho filmy nepokryly ani špičku celého ledovce. A ačkoliv americké komixy nečtu, tak některé koncepty jako Secret Wars mne lákají, aby další věci skončily na filmovém plátně.
  • Loki má mít seriál?? O bože, jdu se pomazlit se svým nejoblíbenějším plyšákem, abych to strávila :-D.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Nevada napsal(a):

    Ou jé, je naprosto jasné, na co budu letos koukat!
  • Tak jsem v pátém dílu WandaVision a stává se z toho docela zajímavý psycho. Věřím Wandě, že všechno ve městě neovládá. Kdo myslíte že je záporák?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik
    sfik napsal(a):

    Tak jsem v pátém dílu WandaVision a stává se z toho docela zajímavý psycho. Věřím Wandě, že všechno ve městě neovládá. Kdo myslíte že je záporák?

    Možností je několik ze zákulisních informací se hodně mluví o Mephistovi aka Marvelovské verzi samotného ďábal, který možná je a není ten ředitel SWORDU, co tuhle epizodu příliš tlačil na to, aby Wandu odstřelili. U něj je ještě možný, že by to mohl být Grim Reaper, Dormamu či člen Hydry.

    Taky se dost hovořilo o tom, že Agnes je možná skutečná čarodějnice, která má nějaké úmysly s Wandinými schopnostma. Koneckonců v téhle epizodě podezřele zbystřila, když dvojčata zmínili, že Wanda oživila VIsiona. Možná chce Wandu použit k oživení někoho jí blízkého? Čas ukáže
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    A já se rád vyjádřím k WandaVision po pěti dílech naprostá fantazie. Jedna z nejoriginálnějších věcí nejen od Marvelu, ale vůbec v televizi. Nejdříve ze všeho Olsenová a Bettany dokázali předvést mnohem větší herecký rozsah než normálně. Vrcholem zatím zůstává hádka Visiona a Wandy z posledního dílu. A vidět Visiona poprvé za historie frančízy, takhle psychicky zdeptaného byla láhůdka (I DONT KNOW WHO I AM AND I AM SCARED)
    Další vynikající aspekt je, že celý tenhle seriál je zlatým dolem pro fanouškovské teorie se spoustu překvapení, celá ta atmosféra tajemství, kdy na povrchu máme šťastný sitcom, ale v pozadí číhá něco zlověstného a strašlivého. Ta tajemství jsou prostě skvělá a člověka to nutí být investován jak se říká. :D A navíc se láme čtvrtá stěna, když SWORD a spol spekulují nad tím, co se děje stejně jako fanoušci. Oceňuji více prostoru pro vedlejší postavy jako agent Woo a Darcy, kteří ve filmu jsou jenom tak mimochodem, ale v seriálu nabírají na důležitosti.
    Taky symbolismus je fantastický zejména, co se týče reklam, která poukazují na nejtraumatičtější okamžiky Wandina života aka reklama na Stark toastovač = smrt Wandiných rodičů, hodinky od Hydry = experimenty na ní a jejím bratrovi no a posledně reklama na útěrky se spoustou červené tekutiny = krev lidí, které Wanda prolila a snaží se na to zapomenout? Jsem zvědavý jestli reklama na taneční luskání bude symbolismem pro Thanose a jeho lusknutí. :twisted:
    Miluji ukazuje, že zvrácení lusknutí bylo úplně stejně strašné jako lusknutí samotné ten chaos, kdy se lidi zničehonic po 5 letech vrací ten jsem si vychutnal. A písničky a introa sitcomů od 50 až po 70. léta no to prostě nemá chybu.
    Finále bude epické slibuje se hodně doufám, že dr. Strange bude mít ve WandaVIsion podobnou scénu jako Luke Skywalker v Mandalorianovi
    image

    Jinak dnešní oficiální propojení X-Menů s Avengers potěšilo i pobavilo a líbí se mi taky některé nenápadné poznámky jako "My husband and his indestructible head" :twisted:
  • @Tyrion Lannister Agnes mě napadla taky. Ona má vůbec podivný reakce. Ale nepřijde mi že by mohla být záporák. Ta čarodějnice z předlohy je hodná či zlá? Třeba je tam chycená stejně jako ostatní a snaží se dostat ven..
    Počkej ve WV bude doktor? :-o
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik
    Agnes mě napadla taky. Ona má vůbec podivný reakce. Ale nepřijde mi že by mohla být záporák. Ta čarodějnice z předlohy je hodná či zlá?
    V komiksech je to komplikované dost často ale vystupuje s Mephistem, proti němuž bojuje, ale zároveň má i sobecké zájmy, co jsem tka pochopil.
    Agnes je divná, protože vypadá, že si uvědomuje mnohem situaci mnohem více než ostatní a navíc se očividně snažila manipulovat Wandiny děti v tomhle díle. A Vision zmínil, že je vždy podezeřele po ruce.
    Počkej ve WV bude doktor?
    WandaVisio je v podstatě prequel k Doctor Strange 2: Multiverse of Madness. Tudíž Strange se velmi pravděpodobně objeví, protože Wanda má být v tom filmu s ním (možná jako jedna z hlavních hrozeb?) A i bez toho Strange nakonec pravděpodobně budou muset zavolat, až se ten bordel nevyhnutelně vymkne kontrole. A v tuhle chvíli kdy Wanda je OP jako prase jediný Avenger by byl schopný ji zastavit je právě Strange. A říkali, že bude epické finále, takže doufám v pořádnou kulervoucí magickou bitku na konci.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 7. února 2021
    .
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.