Marvel >> vše sem

upraveno 28. dubna 2018 v Film a televize
Bude rozumné když tento kolos bude mít samostatné vlákno, stejně jako StarWars (a ne, DC si samostatné vlákno nezaslouží)

Nějakou dobu po premiérách, prosím, používejte spoilery, přeci jen se tu diskutuje o celé sérii ;)
na druhou stranu pokud si tu přečtete něco co jste nechtěli, tak neskuhrejte :D
167891012»

Komentáře

• JoserJoser persona non grata
    @Tyrion Lannister Hele nechci ti do teorie, kdo bude dalším Thanosem házet vidle, ale hádám, že v epičnosti se mu vyrovná maximálně požírač světů Galactus http://www.postavy.cz/galactus/ a Marvel bude určitě chtít sám sebe překonat na vrcholu další fáze nebo trilogie, nebo jak to mají. Komiksy Fantastické čtyřky, kam Galactus patří, jsou cheesy old- school, proto jsou automatickým kandidátem na zfilmování z toho Foxovského balíčku (FF vážně není X- Men a zároveň je to důvod, proč se jejich adaptace dosud nepovedla) Ostatně už jsem narazil na teorie, že Thanos svým vymazáním poloviny všeho živého chtěl zastavit právě Galactuse. Ale nemusí to být jenom on, Marvel se prý snaží ukecat McConaugheyho do role Normana Osborna a příběhem Dark Avengers rozjet adaptaci eventu Secret Invasion, případně vytěžit nákup Foxu a další fáze postavit na příběhu Avengers vs X- Men. Těžko říct, mě tyhle vesmírná dobrodružství zvlášť v podání Marvelu nebaví.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 6. května
    @Joser Uvidíme mne se Kang dobyvatel teorie líbí, protože má zajímavou motivaci, to jest zachrána svojí budoucnosti. Galactus se samozřejmě nabízí, ale potvora co žere planety, protože má hlad asi těžko topne Thanose. Každopádně těžko říct, co bude teď, taky jsem slyšel názor, že nějakou dobu velký big bad nebude a zatím budou točit jenom soĺóvky.
    upraveno 8. května
    http://georgerrmartin.com/notablog/2019/05/04/stuff-and-nonsense-3/
    Just a few jots about various things going on these days, in my life and in the world at large.

Saw the new Avengers movie last night. ENDGAME is amazing. Kudos to the writers and director. I cannot believe they got all those characters into one film, and still managed to do them all justice. The final battle was epic, exciting, thrilling, full of twists and turns… and strangely beautiful. But the character scenes earlier in the film really made it for me. The opening with Hawkeye, the Ant-Man scenes, Tony Stark’s moments communing with his helm… so many more. There’s plenty of action here, but this is not just A Big Dumb Action movie, of which there are far too many these days. Stan Lee would have been proud. Could he ever have dreamed that all those characters he and Jack Kirby and Steve Ditko and the rest of the Marvel team created in the early 60s would one day come to dominate global culture? There’s an amazing story for you.

Oh… and yay for the rat. The unsung hero. They should make him an honorary Avenger.
    Vše bylo odhaleno je to jasné dámy a pánové, knihy jsme neviděli, protože Martin celých deset let čumí na MCU včetně seriálů VŠE JE ODHALENO.
  • "I cannot believe they got all those characters into one film, and still managed to do them all justice."

Toaky myslíte, že zrovna nad tímhle si láme hlavu ve svém univerzu?

Upřímně řečeno tohle srovnání mne napadlo už v kině.

A Wisecrack znovu

Thanosův pohřeb je luxus a NOBODY IS REALLY EVER GONE mne zabilo to jsme fakte nečekal.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.