Marvel >> vše sem

upraveno 28. dubna 2018 v Film a televize
Bude rozumné když tento kolos bude mít samostatné vlákno, stejně jako StarWars (a ne, DC si samostatné vlákno nezaslouží)

Nějakou dobu po premiérách, prosím, používejte spoilery, přeci jen se tu diskutuje o celé sérii ;)
na druhou stranu pokud si tu přečtete něco co jste nechtěli, tak neskuhrejte :D
1789101113»

Komentáře

• JoserJoser persona non grata
    Nejnovější dávka Marvel zábavy

- nejhorší Joker všech dob Jared Leto změnil studio a univerzum a nyní se tedy představuje jako upír Morbius

- Maisie Williams jako vlčice v Nových Mutantech. Poslední sbohem studia Fox a po všech přetáčkách, jejichž cílem bylo do komorního superhrdinského hororu přidat akci, konečně míří do kin. Já jsem zvědavý na výsledek a možná pro některé bude zajímavá informace, že jak Morbius (kde prý bude i Spidey) i New Mutants oficiálně patří do MCU.

• NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Falcon ok, Loki mě míjí, nejvíc mě potěšila WandaVision, comicsová předloha Toma Kinga (The Vision) má neuvěřitelný potenciál a pokud vše dobře dopadne, tak můžu říct, že něco tak originálního tady už dlouho nebylo
    Nepotvrzená zvěst- Henry Cavill is reportedly in talks with Marvel Studios to play Wolverine. OK, ale snad to znamená, že se přestane mračit v kostýmu Supermana..
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak zas úplně ve všem by snad hrát nemusel. Přitom to podstatné - Bond - se mu vyhýbá :( Supermana ať vezmou Jiní...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.