Marvel >> vše sem

upraveno 28. dubna 2018 v Film a televize
Bude rozumné když tento kolos bude mít samostatné vlákno, stejně jako StarWars (a ne, DC si samostatné vlákno nezaslouží)

Nějakou dobu po premiérách, prosím, používejte spoilery, přeci jen se tu diskutuje o celé sérii ;)
na druhou stranu pokud si tu přečtete něco co jste nechtěli, tak neskuhrejte :D
12345679»

Komentáře

• SagartSagart Hold the door ♂♀♂♀♀♂
    @svoa00 Nestraš :D zatím jsem se celkem těšil
    Že hlavní hrdinka vypadá nesympaticky jsem si stačil všimnout, ale to o Tennantovi mne mrzí. Snad mne to zaujme
  • JoserJoser persona non grata
    Tak jsem konečně dohnal Punishera a je to za mě lehké zklamání, nejlepší pro mě pořád zůstávají první řady Daredevila, Luka Cage a Jessicy Jones (Krysten Ritter není babochlap, co si tohle probůh může myslet za člověka), ale aspoň to není vyloženě špatné po všech stránkách jako Iron Fist, to je snad jedna z nejhorších věcí, co jsem kdy viděl. Jsem fanda kreslené předlohy, ale tenhle Punisher byl takový mdlý, nedotažený, bez chuti, prostě příliš liberální, jatka sice dobrá, ale to pro mě není hodnotící kritérium. Příběh jakžtakž funkční, ale to zrcadlení traumt z války šlo mimo mě, prostě mě nijak nezajímá traumatizovaný veterán, aniž by bylo řečeno to nejpodstatnější. Na druhé řadě podle mě není co podělat a snad se konečně dočkám Punishera pohrdajícího systémem, bojujícímu proti němu a učty si vyřizujícímu ve stylu oko za oko

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.