Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize

Včera jsem shlédl Zlatý kompas a musím povedať, že sa mi to páčilo.

Dobrá kvalita obrazu.

Zajímaví herci (Eva Green! s dětským hlasem) a jejich výrazné výkony.

Efektní vizuální podívaná.

Četl jsem i knihu (jen první díl) a s filmovou adaptací jsem velmi spokojen.

Kdybyste žili v tom světě, jakého byste asi měli daemona? :wink:

1360361363365366394

Komentáře

  • JoserJoser persona non grata
    @flanker.27 Jo! Sice to byl '' absolutně nemultikulturní'' film, takže jste přes sněhově bílou barvu kůže všech herců měl čarokrásný výhled na plátno, ale co ta ženština v hlavní roli, jasný to příznak politicky korektní společnosti? Nejen že nám Ilumináti svojí propagandou chtějí namluvit, že se ženštiny mohou vzdalovat od ploten, ale teď už i nemilosrdně zabíjejí naše dětství! Další z filmů, co nikdy neuvidím!
  • Je to nutné?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. září 2018
    @Aviv Když to oserovi dělá dobře číst mé komentáře a nasírat se u nich, co bych pro něj neudělal. Spíš mě fascinuje ta jeho představa, že ty jeho plky jsou k věci a mají kýženou odezvu =D
  • JoserJoser persona non grata
    Aviv napsal(a):

    Je to nutné?

    :-k
    Flanker je už v podstatě živoucí meme.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Za prvně nevim co to je, ale za druhý mě to neuráží :-D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Joser napsal(a):

    Aviv napsal(a):

    Je to nutné?

    :-k
    Flanker je už v podstatě živoucí meme.
    Není to už trapné urážet se navzájem.
    Jakkoliv to může být myšleno s vtipem, nebo jestli to má být bráno vážně, to je jedno. Už je to otravné :wall:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Sagart napsal(a):

    Není to už trapné urážet se navzájem.
    Jakkoliv to může být myšleno s vtipem, nebo jestli to má být bráno vážně, to je jedno. Už je to otravné :wall:

    Souhlasím. Já už vlastně tyhle příspěvky přeskakuju, i když to může být škoda, protože mohou obsahovat zajímavou informaci.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. září 2018
    Tak mám za sebou Volyň. No, asi si půjdu dát nějaký horor na relaxaci, tohle je podobně jako třeba Jdi a dívej se naprosto syrová ukázka toho nejhoršího, čeho je člověk schopen. Na pár minut jsem to musel i přerušit, abych to trochu rozdýchal.

    @DanielSvatoš Mně se to překvapivě líbilo skoro víc než první díl.
  • takže na Volyň jeden rum
    ok
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @DanielSvatoš Možná dva až tři, a chvíli na vydýchání...
  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 24. září 2018




  • JoserJoser persona non grata




  • Slyšela jsem v tom traileru jméno Nagini? Každopádně chuť vidět to roste.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Aviv Taky jsem na to chtěl upozornit :D ano, je tam.
    Trailer je super. Ale Naginiho tam dávat nemuseli. Nejde přece jen o to propojit to co nejvíc to jde.
  • AvivAviv
    upraveno 25. září 2018
    Ale třeba to bude funkční propojení. Ozaj, nebyla to TA Nagini?
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Byla :D
    Ale nevím jestli se toho český překlad vždy držel :)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 25. září 2018
    @Sagart @Aviv Tak hlavně Voldemort se narodil ve stejném roce, kdy se odherává jednička, takže vzhledem k tomu, že ve dvojce bude dost Brumbála a Bradavic, tak i ten se tam mihne.
  • Já taky myslela, že by mohl, ale tohle se neodohráva 11 let od jedničky, nebo jo?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Aviv Celá pětice filmů má pokrýt 19 letj, půjdeme li podle to, že HP díly byly rok od sebe, tak dvojka se odehrává necelé čtyři roky po jedničce, takže pravda na Voldyho jea si ještě moc brzy.
  • @Tyrion Lannister
    pětice
    oooff, Warneři jsou asi hodně zoufalí že to takhle ždímou...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik Tak buďme upřímní, nejsou jediní a DC nikoho nezajímá :D
  • @Tyrion Lannister Jenomže Marvel má cestu vydlážděnou nekonečnou předlohou, tohle je ždímání ničeho z ničeho.

    Ještě že teď dávají na PrimaMAX Ramba a já se náramně bavím :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    Joaquin Phoenix je pan herec a jako Joker má potenciál být lepší než Ledger s Nicholsonem dohormady. Po dlouhé době film z DC stáje, který mne zaujal.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    upraveno 25. září 2018
    @sfik
    Jenomže Marvel má cestu vydlážděnou nekonečnou předlohou, tohle je ždímání ničeho z ničeho.
    Jenže jakou má ta předloha úroveň. Marvel má možná stovky komiksových sešitů pro inspiraci, většina z nich jsou ale rádoby cool stupidity v universu, které se stále ještě snaží zachovat vážnou tvář. Filmy sice přehnanost komiksů redukují, stále ale doplácí na jejím inspiračním zdroji.
    Za ždímání ničeho to označit nejde. Stále jde o universum, které má právo růst a rozvíjet se. Proč tedy nevymýšlet nové věci? Radši to nazvat ždímáním a tím to hasne?

    @Tyrion Lannister Taky se těším :)
  • Nemohu moc říct o Marvel komixech, ale ten jeden, co jsem četla, mi nepřišel stupidní. Jinak souhlasím se Sagartem.
  • Jo, na Phoenixova Jokera se už nějakú dobu těším.
  • @Sagart Protože podle mého názoru FZ nic moc nového nepřinášejí. Přijde mi to pouze čerpání z odkazu HP, těch berliček je tam až moc.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @sfik Souhlasím s tím, že berliček je tam až nechutně moc. To je ale spíš fan servis, než nějaké ždímání původního díla.
    Ovšem látka, kterou se snaží adaptovat je zajímavá.
    Třebaže ano, pět filmů je skutečně moc, ovšem pokud jsou schopni toto tvrdit, nějakou vizi mít musejí. Minimálně Rowlingová...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Aj, tak po Hudsonovi to má za sebou i seržant Apone...
    https://www.novinky.cz/kultura/484299-zemrel-serzant-z-vetrelcu-al-matthews.html
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.