Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Jinak servilitu tam vidím spíš ze strany vlád evropských zemí. Británie, stejně jako ve všech obdobných případech neposkytla nikomu žádná relevantní data, pouze své vlastní závěry. Kdyby prohlásili, že dotyčné někdo podříznul a hodil to Temže, mělo by to asi stejnou informační hodnotu.
Já bych to spíš viděl, že je všem jasné odkud vítr vane... Nakonec Rusko v tomhle už má docela dobrou praxi.
Ano politické gesto, které ČR ztrapní... S tím souhlasím.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/467456-rakousko-nevyhosti-ruske-diplomaty-ani-v-pripade-viny-tvrdi-ministryne-kneisslova.html
A pozor, to netvrdím ani vzdáleně, že to Rusové neudělali, pouze mi k tomu schází za prvé skutečný důkaz/argument, za druhé logika takového počínání, když jde o člověka, který v Rusku 4 roky seděl za zradu, pak byl zařazen do výměny a po deseti letech si na něj najednou někdo vzpomněl. Ale uznávám, že tyto špionážní akce se ubírají docela jinými cestami, než těmi, které za logické považují já takže na straně Ruska klidně může existovat motiv, který nechápu.
P. S. Pikantní je, že pro změnu západní (španělský) agent, který zase Rusku napráskal, že je pan Skřípal zradil, a mimo to prozradil totožnost dalších agentů, tak když byl odhalen, Španělé to komentovali slovy: "zničil nám sedm let práce proti Rusku" nebo tak nějak. Čili jen aby bylo jasno, tahle hra má dva hráče, kteří hrají proti sobě, ne jednoho, který hraje proti druhému.
P. S. Nemohu nevzpomenout na jeden díl Jistě, pane premiére, kde sir Humphery poradí premiérovi, aby odvrátil pozornost od svých neúspěchů vyhoštěním (tam tuším 76) ruských diplomatů :)
Toť vše, co lze dle mého názoru zcela zodpovědně k celé věci říci.
A kdybych se jako právník a ba i občan rozhodoval na základě pocitů a sympatií, to by to vypadalo... =D
co by se asi stalo kdyby...já nevím...zabili ruského velvyslance na území NATO :D
kbyby někomu nesloužila pamět:
https://zpravy.idnes.cz/v-ankare-postrelili-ruskeho-velvyslance-ffh-/zahranicni.aspx?c=A161219_172856_zahranicni_aha
Hmm to není moc relevantní :roll:
@Aviv Třeba?
Ale nějak se to za těch pár dní srovnalo, dneska už hodinám věřím. Vlastně bych si už mohla přetočit i ty na mobilu...
@Benji http://www.hymna2018.cz/
http://www.n2yo.com/?s=37820
Proč nepadá nad Evropou? Chci vidět na obloze rudé znamení jako Dany když se vydala na východ.