@Tyrion Lannister Tyrione, na to, žes sám říkal, že jsi Reylo taky viděl už v prvním díle, bys člověku nedopřál žádnou srandu :D Jinak Kylo a Hux (říkají tomu Huxlo) je tu už taky dva roky. Dej dvěma postavám pár prohozených vět a znuděným lidem dost času a spárují ti i R2D2 s porgem. Tohle je ještě takové vkusné :D
Já myslím, že je párujou z duvodu rivality. Ti dva dobře že si neskočí po krku. No a ve fantazii je od rvání hrdel moc blízko k líbání. A taky Rule 34.
Tyrione ty to máš nějaké popletené. Rey je herecky úplně ale úplně mimo. Ta holka jenom mrká očima, je zcela dřevěná, naopak Mark a Adam jsou taháci filmu a hraji špičkově. Adam to má samozřejmě ještě těžší, jelikož hraje postavu jakou hraje.
Sry ale hate na Haydena už není cool, Hayden hraje milionkrát složitější postavu než Rey, Anakin ve trojce je totálně rozpolcený a já mu to věřil. Rey nevěřím vůbec nic, možná bych ji věřil nějakou porno scénu. Daisy je herecky mimo, koukni se na Orient Express, zase prkenný výraz a poulení očí.
@Kalam Mekhar Asi je mi úplně jedno co sneseš a co ne. Stejně tak jsou mi ukradené i důvody tvé nadřazenosti vůči ostatním i tvůj životní příběh který toto způsobil.
Komentáře
A taky Rule 34.
Daisy je fajn. Jak herecky, tak opticky :) Celkově mi u castu nejnovější trilogie velmi vyhovuje že tam nejsou žádný modeloidní herci.
Papouškovaní a hate na Haydena je už fakt trošku za zenitem, opakovaní mouder kritiků vedou k tomu, že tu máme SW VIII.
BTW tobě se poslední díl líbil, jen abych věděl s kým debatuji :)