Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
13233353738109

Komentáře

  • Na to bych se ráda koukla.
  • upraveno 8. ledna 2018
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 8. ledna 2018
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • @Tyrion Lannister Tyrione, na to, žes sám říkal, že jsi Reylo taky viděl už v prvním díle, bys člověku nedopřál žádnou srandu :D Jinak Kylo a Hux (říkají tomu Huxlo) je tu už taky dva roky. Dej dvěma postavám pár prohozených vět a znuděným lidem dost času a spárují ti i R2D2 s porgem. Tohle je ještě takové vkusné :D
  • Já myslím, že je párujou z duvodu rivality. Ti dva dobře že si neskočí po krku. No a ve fantazii je od rvání hrdel moc blízko k líbání.
    A taky Rule 34.
  • upraveno 8. ledna 2018
  • @svoa00 Star Wars: Game of Thrones Edition by bola keby Rey mala byť dcérou Luka a Leiy.
  • @Arutha To je teorie, kterou jsem ještě neslyšela. Tvůj názor si poznamenávám a uděluji bod :twisted:
  • upraveno 8. ledna 2018
    @Aviv od rvaní hrdel blízko k líbání? To mi evokuje úplně jiný žánr =D
  • Tyrione ty to máš nějaké popletené. Rey je herecky úplně ale úplně mimo. Ta holka jenom mrká očima, je zcela dřevěná, naopak Mark a Adam jsou taháci filmu a hraji špičkově. Adam to má samozřejmě ještě těžší, jelikož hraje postavu jakou hraje.
  • Všichni tři hrali fajn. Ale hoši nejspíš o kousek líp.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • upraveno 8. ledna 2018
    Sry ale hate na Haydena už není cool, Hayden hraje milionkrát složitější postavu než Rey, Anakin ve trojce je totálně rozpolcený a já mu to věřil. Rey nevěřím vůbec nic, možná bych ji věřil nějakou porno scénu. Daisy je herecky mimo, koukni se na Orient Express, zase prkenný výraz a poulení očí.
  • Jo jasně, Hayden není kretén, můžou za to midichloriany :P

    Daisy je fajn. Jak herecky, tak opticky :) Celkově mi u castu nejnovější trilogie velmi vyhovuje že tam nejsou žádný modeloidní herci.
  • upraveno 8. ledna 2018
    tak třeba se tu dočkám i teze, že scénář poslední Řady o Trůny je vlastně ve finále brilantní, když už tu chválíme výkon Daisy Ridley :D

    Papouškovaní a hate na Haydena je už fakt trošku za zenitem, opakovaní mouder kritiků vedou k tomu, že tu máme SW VIII.
  • Aby ses nedočkal teze o tvé maličkosti ;)
  • @sfik od člověka, co považuje výkon Daisy Ridley za ok, snesu cokoliv :)
  • @Kalam Mekhar Asi je mi úplně jedno co sneseš a co ne. Stejně tak jsou mi ukradené i důvody tvé nadřazenosti vůči ostatním i tvůj životní příběh který toto způsobil.
  • AvivAviv
    upraveno 8. ledna 2018
    Bych řekla, že v III Christensen hrál líp, než v II a to trocha komplikuje hodnocení.
  • upraveno 8. ledna 2018
    @sfik jsem jenom narcistický hovado, z toho si nic nedělej, ale kdo mě pozná, ten mě většinou miluje :)

    BTW tobě se poslední díl líbil, jen abych věděl s kým debatuji :)
  • upraveno 8. ledna 2018
  • upraveno 8. ledna 2018
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.