Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
11617192122109

Komentáře

  • upraveno 23. ledna 2017
    Spíš si myslím že je to příběh Rey kterak šla nalézt toho posledního Jedie ... Ten termín Jedi je tak silnej že ho rozhodně Disney nevymydlí za Vzdálený Okraj

    Mimochodem ten screen na tom telefonu nevypadal tak velkej jako je teď na PC :D :D
  • Další mimochodem, jak psali na gorille... Má vůbec slovo "jedi" množné číslo "jedies" ? Nemůžou to tedy být "Poslední Jediové"?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 10. března 2017

    Ten nápad, že Rey je klon vytvořený Palpatinem z Lukeovy ruky se mi hodně líbí (proto ten meč, taky tak reagoval) A Galius Rax jako Snoke to zní též hodně dobře.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    http://starwars.wikia.com/wiki/Gallius_Rax
    "This is how it must be. The Empire became this...ugly, inelegant machine. Crude and inefficient. We needed to be broken into pieces. We needed to get rid of those who want to see that old machine churning ineluctably forward. It's time for something better. Something new. An Empire worthy of the galaxy it will rule."
    ―Gallius Rax, to Rae Sloane

    Že by reference na First Order? :D Myslím si, že Snoke je jistý
  • @Tyrion Lannister Rey je Kenobi a už o tom nechci slyšet ani slovo :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @undefined Kdyby to tak bylo tak v té bedně najde jeho meč a ne Lukeův :D, protože když někdo může meč vytáhnout z nitra plynné planety, tak někdo další určitě můž vytáhnout Obiho meč z vybouchlé Death Star. A tihle borci http://starwars.wikia.com/wiki/Acolytes_of_the_Beyond zase někde splašili meč lorda Vadera =D Tyhle artefakty začínají být častější než sněhové srážky na planetě Hoth.
  • To s tou rukou by bola celkom chytrá cesta okolo tej mrzutosti s celibátom a dobrý základ pre vývoj charakteru, pretože skús sa vyrovnať s tým, že si zo skúmavky zloducha takého kalibru a plánov.
  • Mne sa páčila teória že Rey je klon Palpatina, a Solovci s Lukom ju zachránili pred Prvým rádom. Bola by krásna irónia keby z ultimátneho zla galaxie vznikla spása. :)
  • Mimochodom, tvorcovia Rogue One hovoria o alternatívnych koncoch. screenrant.com/rogue-one-alternate-endings-coruscant-carbonite/
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 25. května 2017

    Star Wars novinky a moje nové teorie pro rozproudění diskuze

    image
    image

    a) Kylo Ren je syn Luka Lei a proto je tak retardovaný
    b) Rey je dcerou Lukea a Leii a proto je tak mocná v Síle, protože její oba rodiče jsou force sensitive
    (až teď jsem si uvědomil, že George Lucas nám doručil incest mezi dvojčaty mnohem dříve než GRRM :D)

    Tuto mou teorii podporuje fakt, že nová epizoda má být podle jednoho zdroje Game of Thrones křížený s Clone Wars a také se natačí v Dubronvíku

    BTW: DJ je zkratkou Darth Jar Jar and youre in big doo doo this time
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Pro preuqel hatery:


  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 25. května 2017
    Nový Darth Vader komiks zasazený krátce po epizodě III
    image
    image
    image
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Letošní filmová sezóna se nějak veze ve znamení mrtvých otců, což mne vede k předpokladu, že Luke umře v následující epizodě. Napadají mne dvě možnosti za a) natáhne bačkory jako Yoda za b) zabije ho Kylo Ren. Navíc to i sedí, že budou chtít uzavřít dějové linky starých postav, aby pochodeň už kompletně převzala nová generace. Předtím se pravděpodoboně dočkáme odhalení, že Luke je něčí něco
  • A co takhle obrat - "Nejsem tvuj příbuzný." - ?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Zas Kylo Ren nemusí byť ultimátny záporák a nemusí všetkých povraždiť.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Gepeto Nepovraždí všetkých. Zastánci teorie Kylova obratu v dobro přišli se zcela novou nervy drásajícími fakty, které se týkají změny Kylovi jizvy a jeho možné dobré karmě. Pokud nejsi momentálně v hluboké psychické depresi a chceš se do ní ponořit s vědomím, že konečným řešením lidské otázky je dobře směrovaný asteroid, přečti si tady tento zcela smysl dávající článek, který jsem dnes ke své smůle objevil na Edně: edna.cz/star-wars/novinky/proc-bude-mit-kylo-ren-upravenou-jizvu/ Třebaže tomu režisérovu prohlášení bych i věřil, ne však té teorii.
  • Mě by vůbec nevadilo (a bylo by to i originálnější v porovnání s předchozími filmy) aby Luke přežil a dělal zkušeného vůdce jediů nebo těch jiných jestli nějaký takový budou (ano myslím šediváky nebo tak něco). Pokud jich bude málo měl by tam zůstat alespoň jeden zkušený. Fakt že celá původní trilogie stála jen na Lukovi by se nemusel opakovat.. I když v VII neprojevili moc invence..
  • upraveno 29. května 2017
    Obávám se, že Disney bude mít pocit, že musí sázet na jistotu, jak je dnes u filmových studií zvykem, tím pádem z toho logicky musí vyjít další recyklace starých epizod, to je totiž ta pravá finanční jistota :-( a u velkých značek to bohužel celkem funguje...
  • Jak se mi Epizoda VII. poprvé docela líbila, po druhém shlédnutí asi půjdu s hodnocením dolů, napodruhé to totiž byla trošku nuda a nostalgie už nefungovala...obvzlášť s přetrvávající hořkostí nad zmršeným a neuvěřitelně hloupým Rogue One.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Aviv napsal(a):

    A co takhle obrat - "Nejsem tvuj příbuzný." - ?

    Leia: ,,Kylo. Ja nie som tvoja matka. Je ňou Rei!"
    Kylo: ,,Nie... Niéééé... To je nemožné!"
    Leia: ,,Wibly wobly timey wimey..."
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 30. května 2017
    @Gepeto Ne Kylo Ren je plodem incestu mezi Leiou a Lukem a potom, co mu to Luke odhalí tak ho Kylo vzteky zabije, za to že posledně zbytečně zavraždil špatného člověka :twisted:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Dreamer Se sedmičkou souhlasím, ale Rogue One bych dal šanci, neboť už z vlastní zkušenosti vím že zraje jako víno

    A hlavně u Rogue One je prostě nejlepší závěrečná, která je lepší než celá epizoda VII

    Tato scéna je sama o sobě hodna ceny za lístek a navíc dala vzniknout novému vtipu, proč vetřelci používají na lodích k přesunu větrací šachty? Aby se schovali před Darthem Vaderem.
  • upraveno 30. května 2017
    Nedovedu si představit, co zraje na bandě nesympatický looserů, kteří mi byli celý film všichni do jednoho ukradení a celkem jsem držela palce Impériu, aby je co nejdřív zlikvidovalo. Navíc je mi nesympatická už samotná podstata filmu, který se snaží "lepit" logické díry v půdních filmech (tradá.... máme větrací šachtu a máme pro to důvod), pokud hodlají univerzum rozšiřovat tímhle stylem, je to cesta do pekel. Stejně jako mě vůbec nezajímá origin Hana Sola (=Harrison Ford a tečka) a vedlejších postav ze starých filmů....ale aspoň se líp budou prodávat hračky.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Dreamer Možná máš pravdu, z jistého úhlu pohledu :-P
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 30. května 2017

    Konečně nějaký nový stroj, jestli se tahle nová verze AT-AT potvrdí, tak budu nadšený, s těma nohama to vypadá, že by to mohlo umět skákat, což bych teda uvítal.

    A tohle video naznačuje, že Snoke bude
    Snoke
    :D

    Avšak nesmím se nechat navnadit, ale zachovat kritický postoj a pak být mile překvapen, neboť to vypadá, že Luke si moc nezašermuje

    Bude to remake impéria

    And myn other bullshits, ale alespoň konečně dobré zprávy

    A jeden rozhovor, který mi na tváři vykouzlil nesmírnou radost

    Musíš se vráti Obi-wane Kenobi, v záplavě maskovaných remaků jsi jediná naděje
    Ach, ano miloval bych vidět McGregora se světelným mečem ještě jednou
    https://vignette2.wikia.nocookie.net/starwars/images/f/ff/Duel_on_Tatooine_(Imperial_era).JPG/revision/latest?cb=20080814041547
    Navíc by to bylo perfektní intro pro záporaka pro epizodu Ex
    http://starwars.wikia.com/wiki/Darth_Krayt
    Obiwan a šest přeživších jediů brání Skywalkerovu farmu proti nájezdu písečných lidí pod vedením Darth Krayta. Bude se to jmenovat sedm Jediů :D
    image
  • http://www.edna.cz/star-wars/novinky/mark-hamill-nelibi-se-mi-co-tvurci-udelali-s-postavou-lukea-skywalkera/

    Tak to vypadá že nám asi zkazí Luka. Já jsem si vždycky myslel že Luk se bude pokoušet obnovit řád Jedi a ne ho ukončit ale,scenáristé mají zřejmě jinou představu
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Mistr Kápě To bohužel není nic nového

    Celkově základní problém bude v tom, že Mark Hamill bude pěkně navážno (podle toho traileru), což je škoda, je mu by spíš s tím, jaký má smysl pro humor slušel víc šílený dědek alá Yoda

    Zase chápu, že po tom čím si vším Luke prošel, asi těžko může mít smysl pro humor na druhou stranu, pokud se bude epizoda VIII brát moc vážně (zvlášť, když půjde skutečně o remake Impéria), tak to bude jen stejná chujovina jako VII
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Epizodu IX bude psát i režírovat opět J.J. Abrams...
  • Tak čo? Boli ste už? :)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 13. prosince 2017
    @Arutha Jen četl spoilery (po sedmičce to jinak nešlo) a návštěvu kina jsem si po tom rozmyslel. Každopádně obdivovatelům Kylo Rena to roznodně můžú doporučit :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.