Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
11415171920109

Komentáře

  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @HoneyBunny Je to jedna z možností, ale kde je to řečeno v tom videu, uniklo mi něco, teď jsem si to pouštěl znovu a nikde to tam přímo řečeno není :-k
  • @Tyrion Lannister V tom videu to myslím není, ale existuje spousta jiných. Já osobně si nemyslím, že by byla Skywalkerová. Z Luka by to dělalo hrozného hajzla, nechat svoji dceru na takové díře jako je Jakku. A trapně by se opakovalo "To JÁ jsem tvůj otec!". A příběh nepotřebuje dalšího Skywalkera - Ben Solo je náš Skywalker téhle trilogie.
  • PaxterRedwynePaxterRedwyne Ripe for victory
    Rey je vnučkou Obi-Wana. Jinak prostě nechápu, proč ještě nebyl oznámen jeho "a Star Wars story" film :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Paxter Redwyne napsal(a):

    Rey je vnučkou Obi-Wana. Jinak prostě nechápu, proč ještě nebyl oznámen jeho "a Star Wars story" film :D

    A proč musí být ve Star Wars všichni příbuzní? Už se to zajídá ;)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Jsem tuhle čučel na ten nový trailer z Old republic a říkal jsem si, že by bylo možná lepší, kdyby natočili něco takového, než aby vykrádali starou trilogii.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    flanker.27 napsal(a):

    Tyrion Lannister napsal(a):

    No tisíc lidí, tisíc chutí :D Zajímavý postřeh, kterého jsem si všiml, že ti co nesnáší Rogue One milují Force Awakens a naopak

    A pak jsou tu ještě tací, co je jim to všechno srdečně jedno :twisted:
    Ještě že ses nám nezapomněl svěřit. Jak nám tohle mohlo uniknout...
    Paxter Redwyne napsal(a):

    Rey je vnučkou Obi-Wana. Jinak prostě nechápu, proč ještě nebyl oznámen jeho "a Star Wars story" film :D

    Jen to ne. Z Obi-Wana by to dělalo pěkného pokrytce.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Nevada Jedna jediná poznámka za rok a jak dokáže netýkavky pozlobit :twisted:
  • @Monte Karstark Poslední SW TOR trailery mě moc neberou .. teda hlavně spíš těmi kostými a designem... Tenhle a pak ten s těmi dvojčaty. Mám rád ty kde hupská Satele Shan či ten kde sithové rozmlátí chrám jediů :)
    Ale jinak téma TOR mě bere moc :)
  • upraveno 10. ledna 2017
    @Monte Karstark jop, tenhle trailer se mi dost líbil, taková dívčí verze Anakina :)

    P.S. škoda, že Anakin nemá otce, bylo by zajímavé sledovat ty příbuzenské vztahy do minulosti, ale Lucas z toho zřejmě chtěl mít uzavřený celek.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @sfik Ja jsem o ty hry nikdy ani nezavadil, tak tu story neznám. Jen mě zaujalo, že jsou tam nějaký maníci se žlutými klacky co řežou sithy i jedie.
  • @Monte Karstark
    Tak tady máš 20 minut galaktického námrdu :) pardon, ale v podstatě na mě tyhle trailery působí líp než oba animované SW seriály dohromady :)
  • @sfik taky jeden trailer stojí asi jako všechny série Clone Wars :)
  • Proč jsou ti záporáci často tak strašlivě zmrzačení, že to vyžaduje nošení nějaké hrůzostrašné masky? Že by jim karma už v počátcích kariéry zloducha něco naznačovala? :-k
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Dreamer Tak to že jsou zmrzačení, bych nepovažoval za tak divné, když tak často bojují, těma maskami se to snaží zakrýt. A ano karma is bi*ch
  • upraveno 10. ledna 2017
    @Dreamer fetiš... A jinak každý období SW chce mít svého Vadera...
  • SagartSagart Amo ergo sum
    sfik napsal(a):

    @Dreamer fetiš... A jinak každý období SW chce mít svého Vadera...

    Však i dobrá strana síly nosí masky :D
  • Dreamer napsal(a):

    P.S. škoda, že Anakin nemá otce, bylo by zajímavé sledovat ty příbuzenské vztahy do minulosti, ale Lucas z toho zřejmě chtěl mít uzavřený celek.

    Anakin je pohrobek svého otce nebo se jeho matka styděla, že se tak brzy po ovdovění s někým spustila. Maximálně připouštím, že měla silný úpal, když tvrdila, že Anakin otce nemá. A už o tom nechci slyšet ani slovo :D
  • @Dreamer @Sagart Temná strana všechno skrývá... Nemožné je vidět budoucnost... :P :D
  • upraveno 11. ledna 2017
    @svoa00 Nene, je to neposkvrněné početí, zrozen z midichloraianů :-#
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 11. ledna 2017
    @svoa00 @Dreamer Technicky vzato Anakin má otce - Darth Plagueis :twisted: Plagueis se snažil svými experimenty s midichloriany vychýlit rovnováhu Síly těžce ve prospěch temná strany. Síla si to nenechala líbit a vrátila úder ve formě Anakina. Je to sice z nekánonické knihy Dart Plagueis, která byla ale částečně znovu kanonizována knihou o Tarkinovi :D (lépe řečeno některé její prvky)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    flanker.27 napsal(a):

    Nevada Jedna jediná poznámka za rok a jak dokáže netýkavky pozlobit :twisted:

    Zase se zbytečně nepřeceňuj.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Přeceňoval bych se, kdybych si myslel, že jednou natočí film ze SW světa podle mého přání. To je třeba o střeleckém výcviku stormtrooperů :-D
  • @Nevada jsem zvědavá jestli ji přeobsadí nebo úplně vyškrtnou postavu, Leia prý měla mít v dalších dílech poměrně důležitou roli a těšila jsem se na konfrontaci se synem.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Dreamer V ep.8 bude, ta už je natočená. Tipuju, že scénář 9. upraví a jen na začátku bude zmínka, že princezna zemřela.
  • AvivAviv
    upraveno 14. ledna 2017
    Som zvedavá aký odchod vymyslia pre ňu. Nejaké tipy?
  • No, já bych to vyjádření nepřeceňovala. Pokud se jim Leia bude v ep. 9 hodit, tak si ji prostě CGI udělají aspoň z důvodu scény se smrtí. Očekávala jsem, že na konci ep. 9 umře daleko spíš Luke a že Leiu se chystali nechat přežít. Trochu by mě mrzelo, kdyby Leia umřela off screen, jak píše Nevada. Je to důležitá postava a zasloužila by si aspoň umřít v bitvě na plátně. Nikdo ale ještě neříká, že pro Leiu už smrt neměli přichystanou v ep. 8. Tragickým příběhům se Hvězdné války nikdy nevyhýbali. Pro Luka by to mohl být další důvod, aby vmlátil Benu Solovi trochu rozumu do hlavy, když to bude jediná rodina, která mu zbyla.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Bolo by dobré, keby niekam letela, a tá loď bola zostrelená. Možno by Resistencia začala uvažovať aj nad nejakým alternatívnym plánom než sledovať, ako niekto buduje Starkiller a ničí planéty okolo :-k
  • upraveno 15. ledna 2017
    Mňa zaujalo z rozhovorov s hercami z Rogue One že pre veľa dôležitých zvratov mali natočených niekoľko verzií toho čo sa stalo, a showrunneri si potom vybrali tie ktoré sa im páčili do konečného filmu. Teda neprekvapilo by ma keby mali natočených niekoľko verzií epizódy 8, vrátane takej, kde to Leia neprežije.

    SOURCE: http://screenrant.com/star-wars-rogue-one-different-versinos-ben-mendelsohn/
  • http://www.edna.cz/star-wars/novinky/uvod-epizody-viii-nebude-zacinat-priletajicimi-titulky/
    Fakt by ma zaujímalo, čo si sľubujú od toho, že z tých filmov odstraňujú najikonickejšie elementy.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.