Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!!

upraveno 21. prosince 2015 v Film a televize
Deset let poté, co se Sithové pomstili se znovu probudila Síla a vzhledem k tomu, že tu máme spoustu fanoušků slavné vesmírné série, rozhodl jsem se založit nový topic, pro ty, kdo už novou epizodu viděli. Nemusím snad zdůrazňovat (opakování matka moudrosti), že tady budou i spoilery z posledního dílu!!!!

Je potvrzeno obsazení Benicia del Tora (držitel Oscara za roli v Traffica: Nadvláda Gangů a sběratel v Marvel Universu) v zatím nespecifikované, ale pravděpodobně záporácké roli :D. Osmičku bude režírovat Rian Johnson režisér filmu Looper.

Tak, co jak se Vám nová epizoda líbila a co očekáváte od nových dílů?
1131415161719»

Komentáře

 • upraveno 23. ledna
  Spíš si myslím že je to příběh Rey kterak šla nalézt toho posledního Jedie ... Ten termín Jedi je tak silnej že ho rozhodně Disney nevymydlí za Vzdálený Okraj

  Mimochodem ten screen na tom telefonu nevypadal tak velkej jako je teď na PC :D :D
 • Další mimochodem, jak psali na gorille... Má vůbec slovo "jedi" množné číslo "jedies" ? Nemůžou to tedy být "Poslední Jediové"?
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  upraveno 10. března

  Ten nápad, že Rey je klon vytvořený Palpatinem z Lukeovy ruky se mi hodně líbí (proto ten meč, taky tak reagoval) A Galius Rax jako Snoke to zní též hodně dobře.
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  http://starwars.wikia.com/wiki/Gallius_Rax
  "This is how it must be. The Empire became this...ugly, inelegant machine. Crude and inefficient. We needed to be broken into pieces. We needed to get rid of those who want to see that old machine churning ineluctably forward. It's time for something better. Something new. An Empire worthy of the galaxy it will rule."
  ―Gallius Rax, to Rae Sloane

  Že by reference na First Order? :D Myslím si, že Snoke je jistý
 • @Tyrion Lannister Rey je Kenobi a už o tom nechci slyšet ani slovo :D
 • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  @undefined Kdyby to tak bylo tak v té bedně najde jeho meč a ne Lukeův :D, protože když někdo může meč vytáhnout z nitra plynné planety, tak někdo další určitě můž vytáhnout Obiho meč z vybouchlé Death Star. A tihle borci http://starwars.wikia.com/wiki/Acolytes_of_the_Beyond zase někde splašili meč lorda Vadera =D Tyhle artefakty začínají být častější než sněhové srážky na planetě Hoth.
 • To s tou rukou by bola celkom chytrá cesta okolo tej mrzutosti s celibátom a dobrý základ pre vývoj charakteru, pretože skús sa vyrovnať s tým, že si zo skúmavky zloducha takého kalibru a plánov.
 • Mne sa páčila teória že Rey je klon Palpatina, a Solovci s Lukom ju zachránili pred Prvým rádom. Bola by krásna irónia keby z ultimátneho zla galaxie vznikla spása. :)
 • Mimochodom, tvorcovia Rogue One hovoria o alternatívnych koncoch. screenrant.com/rogue-one-alternate-endings-coruscant-carbonite/
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.