FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1132133135137138149

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. srpna 2016
    Mohly, ale nejsou a o to jde. Pokud to není v pravidlech, nevidím jediný důvod, proč by nemohla startovat s dlouhými rukávy a nohávy.
    Pravidla pro dresy neznám, ale platí obecná pravidla zakazující propagaci hnutí potlačujících práva a svobody. A "vo tom to je".
    Nevím, proč by se někdo měl přizpůsobovat nám na celosvětové sportovní akci.
    Třeba že i celosvětová sportovní akce se řídí pravidly jako to uvedené výše?
    V jakém? (Nerýpu, fakt se ptám, protože tohle pravidlo neznám a zajímá mě to.)
    Tak například pravidla zákazu propagace a reklamy (jako nesmí být na dresech). Viz třeba zde: http://www.ibtimes.co.uk/rio-2016-athletes-sporting-tattoos-unlikely-be-barred-tougher-rules-paralympians-following-1558776
    (Zajímavé, že paralympionici, jak tam píšou, mají pravidla tvrdší, nesmí mít viditelné tetování vůbec). Takže reklama na jogurt je špatně, zatímco reklama na produkty pana Mohammeda je ok... :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    flanker.27 napsal(a):

    platí obecná pravidla zakazující propagaci hnutí potlačujících práva a svobody. A "vo tom to je".

    Vo tom to právě není - dlouhé rukávy jsou jedním z typů povolených dresů, samotné nepropagují vůbec nic. Kdyby na nich bylo "Alláh je veliký" nebo "Smrt bezvěrcům", tak to propaguje hnutí potlačující práva a svobody. (Na druhou stranu je otázka do jaké míry to propagují vlajky států, které potlačují práva a svobodu, ale to sem nepatří, to mě jen teď napadlo.)
    Dlouhé rukávy si může vzít kdokoli, nemusí to být jen muslimka. O tomhle mluvím já.
    flanker.27 napsal(a):

    Třeba že i celosvětová sportovní akce se řídí pravidly jako to uvedené výše?

    To se řídí, ale furt v tom není to, že se někdo má přizpůsobovat nám (a proč jsme my zrovna ti "my"?). Každý se má přizpůsobovat těm daným pravidlům.
    flanker.27 napsal(a):

    Tak například pravidla zákazu propagace a reklamy (jako nesmí být na dresech). Viz třeba zde: http://www.ibtimes.co.uk/rio-2016-athletes-sporting-tattoos-unlikely-be-barred-tougher-rules-paralympians-following-1558776
    (Zajímavé, že paralympionici, jak tam píšou, mají pravidla tvrdší, nesmí mít viditelné tetování vůbec). Takže reklama na jogurt je špatně, zatímco reklama na produkty pana Mohammeda je ok... :)

    To ale nesmí být reklama obecně, to není úplně o tetování. Docela by mě to zajímalo víc, protože tenhle článek mou zvědavost neukojil :).
    A těmi produkty pana Mohammeda myslíš dlouhé rukávy? Ty přece nejsou jeho produktem, takže nejsou jeho reklamou. (Chápu, že to byl vtip.)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. srpna 2016
    dlouhé rukávy jsou jedním z typů povolených dresů, samotné nepropagují vůbec nic
    Já přece nemluvím o dlouhých rukávech. Mluvím o úborech jasně ovlivněných idiotským náboženským dogmatismem. Ty se fakt zaměnit nedají. Co se týče vlajek, ty symbolizují stát jako takový, myšlenka samostatného státu jako takového prozatím ještě není proti svobodě (i když kdo ví, co s tím udělá EU, která už začala do svých propagačních materiálů počítat medaile v Riu jako společné úspěchy EU, ne jednotlivých států).
    To se řídí, ale furt v tom není to, že se někdo má přizpůsobovat nám (a proč jsme my zrovna ti "my"?). Každý se má přizpůsobovat těm daným pravidlům.
    Nerad to říkám, ale to "my" tam patří, je to stále pozůstatek evropské civilizace a kultury (kdo chce, může si přihodit euroamerickou), na čem byly OH (a ostatně většina sportovních klání) postavené. Inspirovaly se v nějakém Buranistánu nebo Řecku? Byly obnoveny v Evropě nebo jinde? Bez výslovně evropských myšlenek osvícenství, sekularismu, mírových sportovních klání atd. by nikdy nic takového nebylo. Ano, jsou to ti burani, co se mají přizpůsobit nám, ne my jim. Ať si jsem kulturní šovinista :)
    protože tenhle článek mou zvědavost neukojil
    Ženy nejsou nikdy spokojené... :)
    Ty přece nejsou jeho produktem
    Patří k firemní politice, třeba právě ohledně dress codu. A mimochodem náboženství vždycky bylo velký byznys.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    flanker.27 napsal(a):

    Mluvím o úborech jasně ovlivněných idiotským náboženským dogmatismem.

    Jenže dokud bude na OH svoboda vyznání a dlouhé úbory v pravidlech, bude si je moci nosit kdo chce (ať už by jim třeba král bramborových lidí nakázal běžet s jedním rukávem dlouhým, druhým krátkým a s jednou nohavicí po kotník a druhou do půlky stehna).
    flanker.27 napsal(a):

    Ženy nejsou nikdy spokojené... :)

    Neříkej, že by ten článek ukojil tvou zvědavost o pravidlech tetování :P
  • Hej nechte toho už, ani jeden z vás evidentně nechce nemít poslední slovo..

    https://sport.aktualne.cz/olympijske-hry/medailovy-rozbor-loh-2016/r~2a8ab78e693b11e69966002590604f2e/

    Koukněte na ten přehled.. Indie vtipná, ba co víc, Portugalci taky celkem tragédie.. Co se týče Azerbajdžánu, to mi připadá jako přesně ta země, kde se budou ještě v následujících letech medaile brát..
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    sfik napsal(a):

    Koukněte na ten přehled.. Indie vtipná, ba co víc, Portugalci taky celkem tragédie.. Co se týče Azerbajdžánu, to mi připadá jako přesně ta země, kde se budou ještě v následujících letech medaile brát..

    To jo, protože třeba rychlostní kanoisty si koupili z Ukrajiny (např. Osypenko-Rodomskou).
  • To je další humus. Turci se ostatně předvedli jako největší byznysmeni ze všech :/
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    To není jenom Turecko, to je i Katar (ti s tím začali už pár let předem). Akorát teda u toho Turecka je zvláštní, že tam někteří atleti nežijí a za 2 měsíce jsou Turci jak poleno. Jo a taky jeden z nich nedávno přišel o juniorský světový rekord, když se přišlo na to, že při změně občanství a jména, si změnil i datum narození :wall:
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    upraveno 29. srpna 2016
    http://hokej.idnes.cz/sp-2016-kapitan-plekanec-hokej-krejci-hertl-ffw-/sp-2016.aspx?c=A160829_112145_sp-2016_cig
    Nároďák je před nejdůležitější akcí roku v problémech, pokud nepojedou Krejčí a Hertl, tak budou mít v Kanadě velký problém, ještě by se mohl zranit Polák a Mrázek a bude to kompletní
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    S Kanadou se to po....o v 1. třetině, ale nic moc jiného se čekat nedalo, Kanada v plné sestavě je v podstatě neporazitelná. Uvidíme co přinese zápas s Evropou a USA
  • Včera večer jsem dořídil z Itálie, tak už nebyla síla na něco koukat. Jaké to bylo? Bez náboje, nebo světlé chvilky našich? Rozhodně to není nic hrozného, Kanada je zkrátka jinde.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Mellien 1. třetina byla katastrofální, většinu zápasu byl na hřišti jeden tým. Plně se ukázalo jak moc chybí Krejčí a Hertl
  • @Achileus Tak uvidíme, jak se poperou s výběrem Evropy.
  • Ačkoliv šílené nervy, nejlepší samiččí komando OPĚT vyhrálo FedCup. Neskutečná podívaná a to co zvládly Plíšková a Strýcová! Jsem zralej na panáka :)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    https://www.sport.cz/hokej/reprezentace/clanek/839191-fantazie-ceska-dvacitka-po-vybornem-vykonu-sokovala-na-ms-obhajce-titulu.html#hp-sez

    Tak tohle asi nikdo nečekal, moc dobrý úvod, snad to potvrdí proti Švýcarsku a Dánsku
  • @Achileus Já jsem klukům věřil a díval jsem se v noci. Se Švýcary to bude těžké, ale snad to vyjde i dnes.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @StandazPorubhradu Proti Švýcarsku to bude asi paradoxně těžší, ale pokud předvedou výkon jako proti Finsku, tak se není čeho bát.
  • Gábina Koukalová dneska krásně zlatá ve sprintu na MS v biatlonu... Všem ruským fanouškům, kteří jí na sociálních sítích vyhrožovali likvidací a kydajících hnůj je to krásně vystrčený prostředník :)
  • Bohužel jsem viděla až úplný závěr závodu,ale je super,že to Gabča dala a určitě ještě něco přidá.
  • Tak asi je prudí, že Gábina nejenom že ty jejich nadopované šampiónky poráží, ale navíc při tom vypadá takhle:

    image

    Představte si, že se na tom obrázku dívá na ruské soupeřky a hned po vyfocení na ně mrkne :twisted:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @svoa00 Já si spíš představuju, jak při závodu plive a tečou jí nudle (to totiž ke sportu patří víc jak rtěnka :P ).
  • @Krisa Po tom kulervoucím sprintu jí tekla jenom taková mini slinka.. Pak vstala vypadala že neběžela žádnej sprint.. Žádnej Bjoerndalen s půl kýblem hlenu :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik A co těch 7,5km před tím? :P
    Jako je mi jasný, že to je hlavně PR tah, ale mně to přehnané líčení u sportovkyně fakt není sympatické (jako lehké ještě jakž takž).
  • @Krisa taky mi ten make-up přijde celkem ostrý, ale tohle asi vydrží ty podmínky a je to vidět na kameře :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer To je, vidí to i satelity :D
  • upraveno 11. února 2017
    Co já asi nikdy nepochopím a v čem jsme opravdu jediní na svete je to popisování vlajky aby každý věděl odkud je. Nevim jak vam ale mi to neskutečné vadí nejen ze je to nelegální protože je to poškození vlajky (Zákon zakazuje umisťování obrázků či symbolů do vlajky) ale opravdu to nikdo nez Češi nedělá
  • @Mistr Kápě Tak mě to nevadí.. Německý vlajky jsou (konkrétně u biatlonu) zase popsaný Laura Laura :) a pokud by mi to vadilo asi bych nejprve svůj hněv soustředil vůči náckům a podobným individuum které státní symboly zatěžují na úplně jiným levelu...

    Připomíná mi to můj nedávný incident s nacíčky v baru, kdy jeden měl vytetovaný malý státní znak se lvem na ruce.. Tak jsem se ho zeptal odkud se ten lev vůbec na tom znaku vzal no.. A pak jsem málem dostal :D
  • @Krisa Je to evidentně dobrý PR tah... Zatímco Gábina dělá reklamu na marmeládu a paštiku, třeba taková Martina Sáblíková dělá reklamu... eh.. vlastně asi nedělá. To je velký rozdíl přitom bych řekl že Sábla je daleko lepší a stabilnější sportovkyně. Komu není shůry dáno..

    Celý biatlon je ale skvělej sestavený PR, pohádka o jedné velké rodině (ty vztahy jim tam ale věřím), práce se facebookem apod. O tom že celebrity nejsou jenom sporťáci, ale i trenéři, jejich masérka a jejich kouzelníci s mazáním... A pak jejich zásadovost ohledně toho že jdou spolu s ostatními (a moc jich není) dost ostře proti dopingu a že nenechají IBU aby to celý ututlalo..
  • Tak na českých náckach je nejsrandovnější že kdyby to tenkrát jejich milovanému vůdci vyšlo tak žádní Češi tu dneska nejsou protože po židech by přišly na řadu Slované které nesnášel úplně stejně
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.