FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1129130132134135149

Komentáře

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Tak máme první medaili. Jiří Prskavec vybojoval bronz
  • V té utopené medaili prsty nemám, já se už na tv nedívám, internet sleduju se zpožděním. Ale odpo jsem poslouchala v rádiu přímý přenos Krpálka s tím Portugalskem a bylo to o vous. Ach jo.
  • Zrovna jsem se tě chtěla zeptat
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @brbr Které? :(
  • upraveno 11. srpna 2016
    Prvé zlato pre Slovensko, zásluhou bratrancov Škantárovcov :dance:
  • Gratulujeme sousedům!

    Ale ten tenis je nabušenej,co!!!
  • @Jitka ďakujeme :-D
  • @Krisa V žádné, tentokrát fakt za nic nemůžu. Ale té deblkánoe je mi vážně líto, obzvlášť když je chtějí vyškrtnout z programu OH (jsem si přečetla na nějaké diskuzi).
  • judista Martin Krpálek je ve finále
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Lukáš
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 11. srpna 2016
    Mně udělaly radost tenistky. Ve čtyřhře je minimálně jedna medaile jistá. Hlaváčková s Hradeckou odvracely 3 mečboly a přesto postoupily. Jsem zvědavá, jestli si nevybraly všechno štěstí a jak se jim bude dařit proti Švýcarkám.
  • bídná pamět
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    A je zlatý.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Krpálek skvělý výkon, snad se ještě nějaká zlatá povede
  • Sice tomu vubec nerozumim, ale jak s nim hodil o podlahu tak mi to bylo jasny! Ted jeste vydrzet na ceremonial. Nastesti nam rezie nabizi dostatek dvanactiletych cinskych gymnastek a muzeme premyslet jak se vncine padelaji rodny listy.. :)


    Kazdopadne jsem na Krpálka pysny!
  • Nevada napsal(a):

    Mně udělaly radost tenistky. Ve čtyřhře je minimálně jedna medaile jistá. Hlaváčková s Hradeckou odvracely 3 mečboly a přesto postoupily. Jsem zvědavá, jestli si nevybraly všechno štěstí a jak se jim bude dařit proti Švýcarkám.

    Nechci to ani vyslovit, ale to by bylo finale!

  • upraveno 12. srpna 2016
    No teda. Zlatá dneska přiletěla z místa, kde to asi málokdo čekal, zatímco našim kánojím se nedařilo. Jinak gratuluju Slovákům, ale kdyby se naši na poslední chvíli neotočili, tak máte jinou, kluci ušatí :D BTW by mi přišlo jako blbost deblkánoje z olympiády vyškrtnout, když už tam plánují přidat třeba lezení po zdi.

    A věřím, že tenisové holky něco taky přivezou, tipnu si, že to bude Kvitová, působí dost nabušeně.
  • @svoa00 Tak deblistky určitě přivezou teď už, záleží co a kolik :D
  • Skoda plazaku, ten me bavil. A tenis perfektni.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    brbr napsal(a):

    Ale té deblkánoe je mi vážně líto, obzvlášť když je chtějí vyškrtnout z programu OH (jsem si přečetla na nějaké diskuzi).

    To víš, musí být genderová vyrovnanost, takže se zruší chlapská C2 a přidá se ženská C1 :roll: (bohužel i v rychlosti skrouhnou chlapy a přidaj C1W)
    svoa00 napsal(a):

    Zlatá dneska přiletěla z místa, kde to asi málokdo čekal

    Krpálek je mistr světa 2014, takže zas až tak nečekané to být nemohlo (jako ne, že by bylo jasné, že bude mít medaili, ale že na ni má).
    svoa00 napsal(a):

    našim kánojím

    KÁNOI a KAJAKU :evil:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Zdá se mi to, nebo Hradecká hraje ve 21:30 ženskou 4hru a ve 23:30 mix?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Možná nezdá, včera taky měla hrát chvilku po sobě, kdyby to Španělé nezrušili.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    image
  • @Krisa Jo, v tom přenosu to pak zmiňovali, že Krpálek je docela eso, ale víc lidí má prostě v povědomí vodní slalomáře, no. A řekla bych, že by bylo férovější přidat ženskou C2 než tu mužskou vyškrtávat. Byla by tam možná menší konkurence než u chlapů, ale neřekla bych, že by slalomářek by tak extrémní nedostatek. Navíc by díky tomu mohlo na olympiádu přijet víc slalomářek.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @svoa00 Ne ženská C2, ale C1. No ono je v tom trochu problém, že to zaprvé na C1 ženský zatím neuměj a zadruhý na to nemaj sílu, takže když to bylo na MS poprvé, tak to vypadalo spíš jak boj o přežití, než jako závody.
  • @Krisa Tak ale o to větší smysl by mělo, kdyby ženské jezdily C2 a byly na ten proud dvě, ne?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @svoa00 Nevím, třeba na rychlostní kanoi je C2 daleko těžší na uřízení než C1.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    svoa00 napsal(a):

    No teda. Zlatá dneska přiletěla z místa, kde to asi málokdo čekal, zatímco našim kánojím se nedařilo.

    Krpálkovi se hodně věřilo už dlouho předem.
    svoa00 napsal(a):

    A věřím, že tenisové holky něco taky přivezou, tipnu si, že to bude Kvitová, působí dost nabušeně.

    Já tipuju spíš Šafářovou se Strýcovou do finále (a tam pravděpodobně stříbro). Hradecká a Hlaváčková tipuju, že budou mít bronz.
    Kvitová umí neskutečným způsobem selhat i v prakticky vyhraném utkání a i kdyby se dostala do finále, tak tam bude hrát pravděpodobně proti Kerberové, což by bylo hodně těžké.
  • https://www.sport.cz/loh/tenis/clanek/801353-semifinale-zrozene-v-bizarnich-kulisach-chybeli-kameramani-fandilo-11-divaku.html#hp-sez

    Tak úplně souhlasím, že je to jediná dobrá tenisová zpráva ze včerejška, a další důkaz o divné organizaci (to opravdu neměli další den ráno nebo dopoledne volný kurt, že to tak zazdili?)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.