FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1135136138140141149

Komentáře

  • Když už zrovna nema real největšího herce Pepeho tak to za něj vezme Ramos opravdový hnus a to by to měl být nejlepší fotbal. Jdu blejt velebnosti
  • je potřeba video a vysoké tresty za herecké výkony ono je to pak přejde
  • Vysoký trest bych si představoval aspoň 5 zápasu stop protože finančním trestům se jen vysmějí
  • však já mám na mysli stopky na zápasy :) a taky už je potřeba ta kamera
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Něco pro fanoušky Benyho Cristó. Ale je fakt dobrej, jestli do toho půjde a zkusí se na kajaku dál učit (pro dospělýho to fakt není sranda).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Musím si tu trošku přihřát kanoistickou polívčičku. Minulý týden jsem trávila v Račicích na MS v rychlostní kanoistice a bylo to skvělý! Narvaný tribuny tak, že vibrovala asfaltka kolem kanálu a řev byl i ve věži, kde jsem v 1. patře seděla (strategické místo s klimatizací, ledničkou a záchodem :D ). Níže dávám dvě videa, která jsou fakt boží.

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Protože naše čutání nestojí ani za zlámaný měďák, musím fandit někomu jinému.
    Jestli dneska islanďané porazí Kosovo. Tak jdou na MS z prvního místa v tabulce XD
    image
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Zemřela Jana Novotná :(
  • @Nevada Wimbledon ´98 si pamatuju i dneska i když mi bylo nějakých deset let :(
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. února 2018
    Na ČT sport dávají záznam finále zápasu ze skupiny z Nagana. To je nostalgie! Vidět tyhle hráče, slyšet jejich jména... A to navíc tenkrát Záruba ještě neřval na celé kolo pokaždé, když naši nešťastnou náhodou zakopli o puk :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Hehe, upoutávka na krasobruslení na olympiádě. tak trochu akčněji pojatá,a le hlavně mě pobavilo to "the best in the world compete for the throne". Tak to tématicky k fóru sedí :)

  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    upraveno 7. února 2018
    @flanker.27 jako krasobruslení moc nemusím, ale tahle upoutávka je fakt cool! :-)
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    tak takhle se to má dělat, můj absolutní nezájem o krasobruslení se změnil v mírný zájem
    epičtější než některý filmový trailery :applause:
  • Tak jak jsem trošku pochybovala, že biatlon bude silná stránka české výpravy, tak klobouk dolů - a v obou případech se jedná o sportovce, od kterých by to člověk prvoplánově nečekal :dance:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Hej jako dobrý. Dvě placky v prvních dvou dnech jsem nečekal. Když už tak jednu od Sáblíkové. Oto víc zamrzí brambora a na bedně ty tři tulipány.
    Potěšil mě však výsledek Davidové. Ta holka bude jednou dobrá náhrada za Koukalovou. Sakra, asi se na tu štafetu zase začínám těšit. I když ty němky vypadají nebezpečně, safra.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Huhu, Rusáci se nechají porazit od Slováků, gratulace za řeku Moravu. K tomu Američani, i když ne tak hvězdní, to v prodloužení schytají od Slovinska. Co nás asi čeká s Koreou :-k :twisted:
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @flanker.27 no skoro si to představídal, vybruslili sme z toho jen tak tak :onfire:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tak zas na většině turnajů, kde jsme něčeho dosáhli, jsme se na začátku trápili. Snad je to rozehřeje.
  • Tak Sáblíková sice zlatá není, ale placku si odveze a aspoň zase pomohla narušit tulipánovou hegemonii :applause:
  • @svoa00 A pomohla dvojitě! ještě když díky ní se hecla ta holka z Olympijské republiky a třetí Holanďance zbyly jen oči pro pláč a bramborová medaile :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Teď jsem to viděl. Ta Holanďanka tam v publiku chudák brečí, až je jí člověku líto.
  • @flanker.27 Ano, a já vlastně píšu že bronzová, ona vlastně byla do té doby stříbrná.. a skončila s bramborou ;)
    Je ale fascinující že Holanďani dokáží generovat tolik generací výborných rychlobruslařů. Nechápu to.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Každej národ má "svoje" sporty, ve kterých patří na špičku, popularita toho konkrétního sportu, tradice a tréningový kapacity v tom hrajou velkou roli.
  • @flanker.27 Samozřejmě máš pravdu, ale velikost konkrétně Holandska a až taková nadvláda nejde na rozum. I když o to víc pak vynést vzhůru Popelku Sáblíků, která trénovala a začínala někde na rybníku ve Žďáru.. Ale to je pořád dokola :)

    K tomu Holandsku, asi nejde jen o rychlobruslení ale i o to, že tam jsou příbuzné sporty i letní - cyklistika, dráhová, cyklokros,... Ostatně i Sábla to zkusila na kole..
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Kdo má hory, postaví děcka na lyže. Kdo hory nemá, postaví je na brusle. A když nemají dřevo na hokejky, musí si vystačit s bruslením v kruhu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 17. února 2018
    No a máme zlato, překvapení pro všechny včetně vítězky :)
  • upraveno 17. února 2018
    A tak tu máme letošní příběh českých olympioniků a nečekanou medaili aneb jak Ester Ledecká vytrolovala favoritky a vyhrála přesně tak, jak by to mělo být - o setinu vteřiny :twisted: :applause:
  • Teď jsem koukala na tu jízdu a musím říct, že Ledecká rozhodně nezapře svého trenéra, protože jela přesně jako Ondřej Bank na hranici rizika. Udělala několik chyb a na konci málem spadla, ale napálila tam takovou rychlost, že to nevadilo.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.