FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
24567149

Komentáře

  • upraveno 25. března 2011
    Tenhle dnešní fotbal se mi líbí. Španíci tvořej hru a my vyhráváme. Začínám litovat, že jsem si nevsadil. Udělal někdo líp? :-)
  • upraveno 25. března 2011
    Líp? Teď dostanem tři kusy minimálně.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. března 2011
    Buď rád že jsi si nevsadil :D
  • upraveno 25. března 2011
    to jo, ta penalta by mrzela dvojnásob :-)
  • upraveno 26. března 2011
    Věřit že Češi vyhrají je jako vsadit si na Tyriona, že v souboji na meče porazí Horu:-)))
  • upraveno 26. března 2011
    no včera se kluci hodně snažili a zas tak nerealný to nebylo ,díky tý jedný střele na bránu... jen škoda že Bílek dřív nestřídal .Bylo vidět jak Rezek už nestíhal od 60 minuty a místo něj mohl střídat Morávek to mu se docela daří letos. No a Pudila taky mohl vystřídat o něco dřív za Hlouška . Celkově se mi zdá že Bílek u repre má problém se střídáním hráčů :( . Jak se říká po bitvě je každý generál :-D Jinak ja včera před zápasem doufal ve vydřenou remízu 0:0
  • upraveno 26. března 2011
    Tak samozřejmě to reálné bylo. I jiná mužstva dokázala Španěly porazit např. Švýcarsko, ale přiznejme si, že byli o hodně lepší. Navíc jejich hra je oslava fotbalu. Prostě hrají pro fanouška atraktivně.
  • upraveno 26. března 2011
    jo to já neříkám...ale kdyby jsme proti nim hráli otevřenou hru tak nemáme šanci. Takhle ta šance aspoň nějaká byla.
  • upraveno 24. dubna 2011
    blížia sa MS a v jednej rozhlasovej súťaži keď som vypisoval pavúka šampionátu, tak mi vyšlo, že sa stretneme vo finále. to by celkom šlo, nie?
    aj keď mám trochu obavy, či vôbec prejdeme do play.-off :(
    no veď uvidíme...
  • upraveno 24. dubna 2011
    Já myslím, že jsi sarvene velký optimista:-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2011
    Chmur: Co se týče nás, co se týče Slováků, nebo co se týče obou?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. dubna 2011
    Já letos tipuji finalisty: Lotyšsko - Dánsko ;-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2011
    A o třetí místo Norsko-Slovinsko :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. dubna 2011
    Ano, ano. Finále bojů o záchranu bude opravdu nabyté.
    Ale nezapomínejme, že na turnaji bude i ta méně zajímavá část. Boj o zlato a mistra světa. Zde tipuji že vyhrají Švédi nebo Rusové.
  • upraveno 24. dubna 2011
    @sarven: Nič v zlom, ale myslím, že tento rok máme asi historicky najslabšiu zostavu. :(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2011
    Zlato, k čemu to.
    Nicméně Rusové si teď podle mě moc věřej, a to pro ně stejně jako pro nás není dobře. Spíš vyhrajou, když se to nečeká.
  • upraveno 24. dubna 2011
    tento rok máme naposledy zostavu, ktorá môže zabojovať o medaily. to je na tom najsmutnejšie. naposledy, pretože ak to títo starí páni ešte raz nedajú, tak už nikto. osemnástka práve vypadla z áčka....
    slovenskí hokej sa vracia do obdobia, keď budeme sledovať dvoch - troch hráčov v nhl :(
    škoda...
  • upraveno 24. dubna 2011
    Nicméně Rusové si teď podle mě moc věřej, a to pro ně stejně jako pro nás není dobře. Spíš vyhrajou, když se to nečeká.
    jj, jen aby se ten náš včerejší výprask neobrátil proti nám. Nemám z tý výhry dobrý pocit :-)

    Finále SK-CZ by bylo krásný...
  • upraveno 24. dubna 2011
    Ani veľmi nie, keďže by to bol náš koniec. :P
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2011
    Alek:
    jj, jen aby se ten náš včerejší výprask neobrátil proti nám. Nemám z tý výhry dobrý pocit :-)
    To je přesně to, čeho se bojím. :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 24. dubna 2011
    Finále Česko Slovensko si asi nejvíce přejí pořadatelé. V takovém případě by byl vyprodán i šedesáti litrový kotel. Ale po zápase by se přetrhali všechny přátelské mosty mezi námi a začala by studená válka. Z čehož by samozřejmě nejvíce těžil rod Polský. A Kdyby se nedej bože Maďaři a Němci spojili proti nám. Tak budeme nemilosrdně rozdrceni.
  • upraveno 24. dubna 2011
    Ale po zápase by se přetrhali všechny přátelské mosty mezi námi a začala by studená válka.
    Ale prosimtě, vždyť někdy kolem roku 2000 jsme se už ve finále potkali, ne? A přežili jsme to. Zákaz čtení následující pasáže všem vztahovačným, kteří by snad nepochopili vtip a jemné škádlení. Oni už bráškové z východu dospěli a naučili se s náma prohrávat :-D
  • upraveno 24. dubna 2011
    Alek: To je fakt, ale v posledných rokoch sme sa napriek prehrám s vami naučili posúvať ďalej. Viď vlaňajšia olympiáda. :P
  • upraveno 24. dubna 2011
    jj, a o fotbalu bych raději taktně pomlčel :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 24. dubna 2011
    Oni už bráškové z východu dospěli a naučili se s náma prohrávat :-D
    Jenom jestli se nenaučili s náma vyhrávat :)
  • upraveno 24. dubna 2011
    Chmur: Co se týče nás, co se týče Slováků, nebo co se týče obou?
    Já bohužel myslím, že i poslední zbytky naší zlaté generace pomalu ale neúprosně končí. Podobně jako u Slováků, ale tam to vidím ještě mnohem hůř. Takže společné finále nás asi nečeká, i když myslím, že naši mají tým na to se tam dostat. Slovákům nevěřím (nic ve zlém). Favoriti jsou podle mě Kanada, Rusko, Švédsko a naši....za nimi potom Fini a Slováci...
  • upraveno 24. dubna 2011
    nuž tak veru. obvávam sa, že v prípade spoločného finále by bol dobrý tip 7:1 :(

    aj my aj vy idete v hokeji dole vodou, my sme na tom však naozaj o generáciu horšie. prajem chalanom okolo demitru ešte jednu medailu, škoda, že to nebola ta olympijska. predsa len má omnoho väčšiu hodnotu.
  • upraveno 24. dubna 2011
    Musím říct, že v návaznosti na naši diskuzi jsem se díval na statistiky NHL a nejúspěšnějším (bodově) slovenským hráčem byl v let. roč. obránce Višňovský...
  • upraveno 24. dubna 2011
    Favoriti jsou podle mě Kanada, Rusko, Švédsko a naši....za nimi potom Fini a Slováci...
    no před slováky by se určitě dostali švýcaři a možná i bělorusové
    nevim jak bodově, ale jako o nejlepším slovákovi v NHL se letos mluvilo hodně o Chárovi
  • upraveno 24. dubna 2011
    Tento rok boli vyborni obaja: chara naj v nhl +|-, visna najprodukt obranca. Hossa a gaby boli aj zraneni aj mimo formy...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.