Happy end

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace

Neda se prehlednout, ze vsichni spekulujete ze saga skonci tak, ze se Jon ozeni s Dany. Jenze ktera prace GRRM koncila happyendem nebo stastne? Behem cteni Pisne mi pripada, ze vsichni Starkovic se stanou nastroji k ukonceni valky ale panovniky ne, Jediny panovnik ze Starku me napada malicky Rickon. Protoze vsichni maji svou ulohu, Bran - magie, Sansa - politika, Arya - assasinsky stin, Robb byl valecnik a na Jonovi bude braneni Severu (mozna diky tomu ze je Targanyen mu pomuze brani i Dany). Ale Rickon je jeste maly, jeho cas teprve prijde a co na nej bude zbyvat kdyz mu sourozenci vycisti pole? Myslim, ze vladnuti.

2456720

Komentáře

  • upraveno 17. února 2008

    a v sluchátkach mp3 prehrávača jej bude hrať duo Bíla - hulka :D

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. března 2011
    Ehm, k předchozímu:
    Proroctvím (viz Cersei) přikládáte moc velkou váhu. Kdy se naposledy vyplnila tak, jak si ho dotyčná osoba vyložila? Že bláznivou lvici skolí jiná královna ještě neznamená, že to bude zároveň nová královna Západozemí. Tady tipuji taky Sansu. Navzdory tomu, že Daenerys se nabízí víc - právě je to moc okaté.
    A když už jsme u Sansy, tak si myslím, že nakonec opravdu zmalíčkovatí. Jenže nebude dost chytrá a to ji nakonec i zahubí. Přehnanou inteligencí opravdu neoplývá, v tomhle je taky Tullyjka.
    P.S. Hoster Tully na mě ze vzpomínek Catelyn naopak působil velmi moudře.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. března 2011
    Kdo ve 13-14 oplývá přehnanou inteligencí, je pošuk :)

    Někteří jiní v tom věku pravda oplývají přehnanou ohnivostí...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. března 2011
    :o)))

    Ale Sansa i po několika nepěkných zkušenostech zůstala tak moc naivní. Už jsem to psala i někde jinde - má poměrně slušnou šanci stát se novou Cersei.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. března 2011
    Zatím jsem u ní neviděl jediný náznak sklonů ke krutosti nebo vůbec zlobě či násilí.
  • upraveno 9. března 2011
    Ale Sansa i po několika nepěkných zkušenostech zůstala tak moc naivní. Už jsem to psala i někde jinde - má poměrně slušnou šanci stát se novou Cersei.
    Co to je za fake...:-)) Sansa má k Cersei daleko asi jako Loras ke Gregorovi:-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. března 2011
    Jste zaslepení a nechcete vidět co se rýsuje na obzoru :o))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. března 2011
    Jsi zaslepena nenávistí k Sanse.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. března 2011
    To ne. Pořád je to vlčí krev. Jen jí už moc nevěřím. Ze Starkovy smečky je to nejslabší článek. Nenávidím Daenerys a Melisandru. Nesnáším Cersei.
  • upraveno 9. března 2011
    Jestli je Martin machr, tak zařve Bran. Ale bojím se, že už moc vyměk.
  • upraveno 9. března 2011
    Jestli je Martin machr tak zařve Bran, ale před tím Jaimeho porazí v souboji a poručí Hodorovy aby ho shodil s hooodně vysokého místa....
  • upraveno 9. března 2011
    Ach jo, vy mě pokoušíte s tou Sansou... svrběj mě prsty, připadam si jak feťák, co už si dlouho nešlehnul... uuuuuuuu! :-)
  • upraveno 9. března 2011
    ja myslím, že najlepšie bude, keď nakoniec zavládne ríši trio Dany-Sansa-Arya. konečne sa fankluby zmieria :)
  • upraveno 9. března 2011
    fandím triu Jaime - Cersei - Tyrion.. oni tu nenávist jen hrajou
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. března 2011
    Dost přesvědčivě. Všechna čest.
  • upraveno 9. března 2011
    "Jelene, jelene, parohy máš zelené..," jak pravili zelenověštci.
  • upraveno 9. března 2011
    Tak oni Lannisterové se hlavně nenávidí mezi sebou, takže ostatním už toho tolik nezbude
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. března 2011
    S Branovou smrtí tak nějak počítám. A tipuju ho i na třetí hlavu draka (ale to už jsem tady taky někde psala).

    A zelenověštci mi připomněli jednu myšlenku. Pokud by se Arya nějakým zázrakem měla vrátit k normálnímu životu, tak Jojen Reed by pro ni byl skvělý partner. Oba určitým způsobem poznamenaní, oba zvláštní.
  • upraveno 9. března 2011
    Zvláštní jako Amélie z Montmartru. Taky se zabouchla do podivína ze sexšopu.
  • upraveno 9. března 2011
    nevada by to kilovala vo veľkom. jon, bran...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. března 2011
    Asi by si představovala finále ve stylu Tajemství hradu v Karpatech. Jestli si vzpomínáte, Augustýna Kubána tam Hrušínskej probodnul chellem.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. března 2011
    Co já. To Martin! Já si jen zvykla na jeho styl...

    P.S. Starky mám fakt ráda. Branovu případnou smrt asi obrečím.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. března 2011
    Asi mi něco uniklo. Kde se najednou bere tolik spekulací o Branově smrti? Vždyť ještě nenašel tříokou vránu.
  • upraveno 9. března 2011
    Já třeba v Branovu smrt vůbec nevěřím. Jestli u někoho, tak právě u něj, to už spíš Dany či Jon.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. března 2011
    Já doufám, že to skončí jako Hamlet. Všichni budou zaneprázdněni vražděním se navzájem až je nakonec zaplaví jiní. V lepším případě je válka proti společnému nepříteli všechny stmelí dohromady.
  • upraveno 9. března 2011
    Alek: Bran je jak stvořenej pro tragickou roli :-D
  • upraveno 9. března 2011
    Přežití Starků vidím docela špatně. Stojí/ budou stát v první linii a to tam, kde se nejvíc umírá. Nepřežije ani Jon ani Brandon, ale jejich děti ano (v případě jona proto, že jako jediný plodný Targaryen musí zajistit pokračování rodu, aby byl schopný brátiz západozemí a svět i při třetí Dlouhé zimě; Brandon si vezme manželku z Dětí lesa). Ze stejného důvodu nepřežije Daenerys. Tyrion a Sansa ano; Sansa jako paní Hory a údolí a fakticky jedna ze tří nejmocnějších žen v Sedmi královstvích, Tyrion jako vládce Skály a královnin pobočník. Ze zlovlků nebude žádný zabit z "malicherných" důvodů; Šedý vítr seobjeví společně j Robbem (jsou spolu spoutáni osudem), Lady bude doprovázet jako přízrak Sansu (a ta se možná stane jakýmsi podivným měničem). Ale samozřejmě nepřežijí smrt svých lidských druhů (mohli by být spolu s nimi pohřbeni).

    Další jsou jen (zbožná) přání:
    Přežije i Davos (jako admirál královské flotily a velké zvíře v loďstvu). U Aryi nevím. Z principou by měla nějak zapůsobit na Muže bez tváře (proto se k nim dostala; proto je Robb mrtvý (aby mohl přivést na pomoc mrtvé), proto je Bran za Zdí (aby se stal zelenověštcem), proto je Jon na Zdi (protože se kvůli tomu narodil), proto je Sansa na Východě (aby zajistila jeho moc pro nadcházející válku)). Jedním z řešení by bylo, kdyby sama zahynula - a během pobytu v Nymeriině těle ji Thoros nejenom oživil, ale současně i vrátil zrak, aby následněsvé mistry přesvědčila, že na ní spočívá zvláštní přízeň Jediného spravedlivého a že se mají věnovat Západozemí a Jiným. Hnusárnou by bylo, kdyby se oživování tak úplně nepovedlo (Její bába zmatčiny strany pocházela z nejspíše prokletého rodu - Starkové jsou jediní, kdo pokračují v pokrevní linii Whentů) a Arya ke svému normálnějšímu fungování potřebovala životní energii druhých. A dál nerostla. Teoreticky by se pak mohla stát Tyrionovou manželkou, členkou Malé rady a společně se svou sestrou a Sestřenicí královnou Myou Baratheon jednou ze tří nejmocnějších žen kontinentu. Ale to už je hodně odvážná spekulace.
  • upraveno 9. března 2011
    2 Chrochta: človeče, viacero tvojích očakávaní mi príde ako z úplne inej ságy. vrátane hromadného oživovania mŕtvych.
    každopádne tragédia má mnoho podôb, smrť je len jedna z nich. skôr sa bojím, že Arya prežije, ale zostane sama nevideteľná pre svet a rodinu v klane zabijákov. mám takú predstavu, že jehlu položí niekam, aby jon aspoň tušil, že žije...
  • upraveno 9. března 2011
    To je fakt pěkný jak každý má jinou ideální kombinaci a že jich už je těch variant :-)
  • upraveno 9. března 2011
    Já jsem psal jen o jednom DALŠÍM oživlém mrtvém. A co se bude dít za Velké války, to si teprve počteme. Zatím mrtvé - nemrtvé má jen druhá strana. Ale já se už několikrát seknul v tom, co se bude odehrávat (např. střet Renly x Stannis jsem viděl úplně jinak, než se nakonec stal).
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.