Happy end

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace

Neda se prehlednout, ze vsichni spekulujete ze saga skonci tak, ze se Jon ozeni s Dany. Jenze ktera prace GRRM koncila happyendem nebo stastne? Behem cteni Pisne mi pripada, ze vsichni Starkovic se stanou nastroji k ukonceni valky ale panovniky ne, Jediny panovnik ze Starku me napada malicky Rickon. Protoze vsichni maji svou ulohu, Bran - magie, Sansa - politika, Arya - assasinsky stin, Robb byl valecnik a na Jonovi bude braneni Severu (mozna diky tomu ze je Targanyen mu pomuze brani i Dany). Ale Rickon je jeste maly, jeho cas teprve prijde a co na nej bude zbyvat kdyz mu sourozenci vycisti pole? Myslim, ze vladnuti.

1356720

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. března 2011
    Bezejmenní bohové severu! Oživování mrtvých už ne, prosím. Jedna rozkládající se šílená semetrika bohatě stačí.
  • upraveno 28. dubna 2011
    neviem či to bude happy end, ale pozeraním na Zeď v druhom diely seriálu som získal neochvejný pocit/predtuchu že Jaimie Lannister skončí príbeh ako Lord veliteľ Nočnej hliadky.
    tam sa bude môcť striasť plášťa kráľovraha, brata Ceresei a ostatných nálepiek.

    možno ten rozhovor s Jonom dostane ďalší význam...
  • upraveno 28. dubna 2011
    Ale nevypadalo to, že by ho služba u Hlídky nějak lákala. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 28. dubna 2011
    Velitelem Noční hlídky se stane Jorah Mormont. Strašně tím nasere Janose Slynta, kterému to zase nevyjde.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. dubna 2011
    A co chudák Jon, má porušit přísahu?
  • upraveno 28. dubna 2011
    Taky by mě zajímalo, proč tady všichni uvažujou, jako by už Lordem velitelem nebyl... :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 28. dubna 2011
    Protože umře. Hrdinně (jako správný Stark) a ve velkém stylu (jako správný Targaryen).
  • upraveno 28. dubna 2011
    Za takovou kacířskou myšlenku (že Jon umře - resp. ne sešlostí věkem) bys měla být pranýřována (v kontextu středověku)! :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. dubna 2011
    Protože umře. Hrdinně (jako správný Stark) a ve velkém stylu (jako správný Targaryen).
    Bude popraven (jako správný Stark)
  • upraveno 28. dubna 2011
    Olorin: Jon umře sešlostí věkem - Toť taky kacířská myšlenka :-D

    Jona zachrání Ciri, kterou už to nebavilo na Kamelotu a najde si další dimenzi....

    Jaime skončí nabodnutý na meč Brana :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 28. dubna 2011
    Vy si snad nemyslíte, že to Martin před závěrem pořádně "vyčistí"?

    Montezuma3 - To se nevylučuje :o))

    Jinak, když vidím kolik prostoru dává HBO u propagačních předmětů Greyjoyům, tak mě napadá, že happy end nejen že nebude, ale skončí to pořádným hororem...
  • upraveno 28. dubna 2011
    Will House Greyjoy rule the world?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. dubna 2011
    Nevada: Jak nevylučuje? Poprava je hrdinská smrt?
  • upraveno 28. dubna 2011
    Čím dříve skoná Bran, tím lépe :) Když si představím, že ho budu muset snášet ještě (doufejme) tři díly, tak je to hrozivá představa :) Ještě lepší by bylo, kdyby už trvale a nezvratně umřela i Cat a upgradovaný Gregor a byl bych maximálně šťastný. :) Každopádně taková Arya to vydrží až do úplného závěru si myslím, sám George někde řekl, že kvůli seriálu a tím jak ho ovlivnili jednotlivý herci a herečky chtě nechtě ovlivnil či ovlivní i své psaní. (Ačkoliv původně tvrdil, že to nikdy neudělá)
  • upraveno 28. dubna 2011
    Expendable: Bran začne být v Tanci podle mne velmi zajímavá postava.. Jak já mám rád seriálovou Aryu ( roztomilá holčička), tak v knize jí moc nemusim :-)
  • upraveno 28. dubna 2011
    Amaroun: Bran vlastně na konci hostiny narazil na tu mystickou postavu, že? (Toho udajného Benjena :D ) Já už si všechno detailně nepamatuju. Nebo to byl Sam, kterého ta postava zachránila a pak zmizela? Teď jsem zmátl sám sebe. :-D
  • upraveno 28. dubna 2011
    Ja som hlavne zvedavý na toho reinkarnovaného Darth Gregora.

    Inak všimli ste si v texte hostiny pre vrany, keď v tom kláštore, cez ktorý Brienne prechádzala, si všimla hrobníka, ktorý mal ramená širšie ako ona? A čírou náhodou zrovna pán majster vedúci toho kláštora bol posledným človekom, ktorý sprevádzal Ohaře :)). Žeby Sandor začal výcvik za Jediho, či Paladina? :?
  • upraveno 29. dubna 2011
    Darth Gregora ? Uniklo mi něco? :-)
    Trošku by mne i možná mrzelo kdyby byli na scéně stejné postavy ... Připadal bych si jak v telenovele... Ještě by se mohl vrátit Ned Stark a objasnit jak přežil popravu....

    Expendable : Pomalu taky zapomínám :-) Ale jo Sama zachránil mystický jezdec a ten samý pak se potká s Branem
  • upraveno 29. dubna 2011
    Jsem zvědavej, co všechno scénáristům Martin prozradil o konci ságy. Myslím, že toho nebylo málo...
  • upraveno 29. dubna 2011
    Jaime zemře hrdinnou smrtí v souboji s (Velkým) Jiným. Něco jako "utíkejte, já ho zdržím!". Toť má vize. A Jon usedne na trůn spolu s Daenerys :-(.
  • upraveno 29. dubna 2011
    To zní věrohodně, ale moc kýčovitě. To by mě tlusťoch nasral.
  • upraveno 29. dubna 2011
    jaimie bude lordom veliteľom na Zdi. vsaďte na to (jeho) ruku. _)
  • upraveno 29. dubna 2011
    No, já doufám, že Jaime zemře hrdinskou smrtí. Snad ne třeba pádem ze z(Z)di, nebo umrznutím :-). A taky doufám, že Malíček nezemře se Sansinou dýkou v zádech - i když to tak nejspíš bude...
  • upraveno 29. dubna 2011
    Už jenom to, že vlastně může za to, že se Ned vydal na Jih hledat pravdu o Arrynově smrti (a taky tam nalezl smrt), asi brzo Sansu konečně trkne. :-)
  • upraveno 29. dubna 2011
    Sansa se podle mě dlouhého života nedočká :)
    Nymeria musela prchnout = Arya prchla.
    Mrtvý zlovlk s parožím v tlamě a rovněž mrtvý majitel onoho paroží = Mrtvý Ned na královském dvoře, mrtvý Robert.
    Mrtvá Lady = brzy mrtvá Sansa? :-D
  • upraveno 29. dubna 2011
    Jen aby to náhodou nebyla jedna z mála postav, která se živá dočká konce ságy - byl by to docela zajímavý paradox, postava nejméně vhodná pro přežití v hře o trůny, a ve světě Písně obecně, by všechny ty mazaný lišáky přežila. Zatím se jí to alespoň daří. :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. dubna 2011
    Ovšem bez vlastního přičinění. Až se zbaví Malíčka, bude v podstatě bezmocná.
  • upraveno 29. dubna 2011
    Podrick jí ochrání :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. dubna 2011
    Dany a draci, Eron a draci, Vicktarion a Dany a draci - nevim, co zavrhnout dřív :)

    Nevada: Myslíme, ale nemyslím, že nezbytně vybije úplně všechny klaďase. Myslim, že pořád zachová takovou rovnovážnou míru.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. dubna 2011
    Zapper: Všimli, několikrát už se to tu probíralo :)
    Amaroun: Jo, Arya seriálová mi sedí mnohem víc než knižní (to je jedna z mála věcí, který Martin podle mě trochu přepísknul). Toho mystickýho jezdce označujou jako Studenoruký.
    Expendable: Sansa bez Lady přežívá už docela dlouho (a to už mohla zemřít několikrát). Myslím, že ty symboly není nutno brát tak úplně doslova. Ano, Podrick ji ochrání. :)
    Když už se tu mluvilo o tom, že Martina natáčení ovlivnilo, po seznámení se Sophií a Maisií prohlásil, že je hrozný, že jim připravil takový osudy, ale že se to zlepší nebo něco v tom smyslu.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.