Happy end

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace

Neda se prehlednout, ze vsichni spekulujete ze saga skonci tak, ze se Jon ozeni s Dany. Jenze ktera prace GRRM koncila happyendem nebo stastne? Behem cteni Pisne mi pripada, ze vsichni Starkovic se stanou nastroji k ukonceni valky ale panovniky ne, Jediny panovnik ze Starku me napada malicky Rickon. Protoze vsichni maji svou ulohu, Bran - magie, Sansa - politika, Arya - assasinsky stin, Robb byl valecnik a na Jonovi bude braneni Severu (mozna diky tomu ze je Targanyen mu pomuze brani i Dany). Ale Rickon je jeste maly, jeho cas teprve prijde a co na nej bude zbyvat kdyz mu sourozenci vycisti pole? Myslim, ze vladnuti.

1141516171820»

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Jay To bola reakcia na to spoledné :D Prečo by to Deti lesa nevyužili? Zakaždým, keď sa niekto takúto logickú otázku opýta v DW, stačí WWTW na vysvetlenie a všetci sú ticho :D
  • @Jay Věř nebo nevěř, je to popis nelineárního plynutí času =D
  • Uvažujete příliš trojrozměrně, drahý Picarde...
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Damocles napsal(a):

    Já myslím, že Sansa se nakonec do Tyriona zamiluje a usednou spolu na trůn:))))))))))

    Fuj, chudák Tyrion
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Jay napsal(a):

    @Gepeto: Předpokládám, že se jedná o nějakou pop-kulturní hlášku, která mi zcela nic neříká...
    (PS: Strejda Google vysvětlil... a ano, nic mi to neříká, neznám.)

    Doktora zkoukni teď běží na ČT2 od soboty do čtvrtka, seriál se jmenuje pán času

  • @Achileus: Hmm, škoda, že ČT nenaladím (ale neznamená to, že bych za ni nebyl povinnen platit koncesionářskou zlodějinu :o( )...
    Ale i tak mám seriálů ke koukání až až...
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Jay napsal(a):

    @Achileus: Hmm, škoda, že ČT nenaladím (ale neznamená to, že bych za ni nebyl povinnen platit koncesionářskou zlodějinu :o( )...
    Ale i tak mám seriálů ke koukání až až...

    Pokud vím nějaké díly by měly být na Uložto? to placení za ČT to si děláš legraci?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Jay Dá sa to sledovať aj online - nie žeby ťa to zaujímalo a nie žeby to bolo dôležité, keďže v českom dabingu wibbly-wobbly je inak... Neviem ako.
  • @Achileus Samozřejmě že nedělá. K tomu, abys musel platit koncesionářské poplatky, ani nemusíš mít v domě nebo bytě televizi. Pořady ČT ale ale aspoň kdykoliv k dispozici i na jejich webu.
  • @Achileus Ne nedělá, bohužel.
  • JayJay
    upraveno 23. října 2014
    @svoa00: To zas pr, televizi mít musím, na to abych musel platit... Nebo něco jiného, co je schopno přijímat televizní signál... ale asi toto téma utněmež, protože jediný způsob, jak to nebýt úplně offtopic by byl, kdyby naši drazí západozemci vystoupili z příběhu a zahráli si Hru o trůny s managementem ČT a našimi -doslova- drahými politiky...
  • @Jay To zas hý, stačí mít připojení k elektřině a už se platí. http://bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/ruzne/nezarazene-dotazy/1142-kdo-musi-platit-poplatek-za-televizi-ze-zakona.html Teda můžeš příslušným institucím napsat, že televizi ani rádio doopravdicky nemáš a možná ti poplatky odpustí.l
  • @Terezička: není aktuální, protože TV mám (jen ČT nenaladím), nicméně... "pokud Českému rozhlasu nebo České televizi, po jejich písemné výzvě neoznámí písemným čestným prohlášením opak" - Chápu to tak, že pokud nemám a neplatím, tak můžu čekat, dokud se neozvou a stačí prostě oznámit, že nemám, nic o tom, že by se mohli rozhodnout tam není, musí.
  • @Jay Je to takhle: nepřihlásíš se, neplatíš. Přijde ti výzva z ČT, že už máš 2roky zavedenou elektřinu a že máš začít platit + doplatit za ty 2 roky + nějaké to penále. Ty pak musíš (v přiměřeně krátké lhůtě) psát čestné prohlášení, že skutečně televizi nemáš ani jiným způsobem televizní signál nepříjmáš. Podmínkou samozřejmě je, že 1. ti ta výzva skutečně dojde (že ji na poště nezašantročí), 2. stihneš napsat odpověď, 3. nějaký hodný soused jim nenapíše že kecáš, protože máš počítač a on jasně slyší, jak si po nocích pouštíš václava hlodavce z archivu ČT. Takže ještě pokuta až 10000,- za nepravdivé údaje v čestném prohlášení.
  • @Terezička: 1. Ode dne doručení - pevně doufám, že jde o dopis do vlastních rukou, který stvrdím podpisem včetně data doručení (a ČT není stát, takže myslím, že fikce doručení neexistuje) - ale uznávám,že ČPošta je bordel na kvadrát, takže stát se může cokoli...
    2. ano, tady je problém, ale spíše v nevzdělanosti - napsat čestné prohlášení je otázka pár minut
    3. Soused může napsat co chce, otázka zní, jestli přijímač mám či nikoli (pokud ano, pak je ta pokuta zcela na místě...) a určitě to ČT nemůže napařit na základě udání, otázkou je, jestli vůbec má možnost to reálně ověřit.
    Třeba já byl asi rok bez TV a ač vlastním komp, tak netu se doma vyhýbám... ale než jednat s byrokraty, tak jsem to ani neodhlašoval... (a tehdy to možná platilo trochu jinak...)
  • @Jay Fikce doručení platí i pro ČT, ostatně jako pro každou zásilku do vlastních rukou - dají ti lístek do schránky (pokud se nezašantročí) a když si ve lhůtě nevyzvedneš (15 dní), považuje se zásilka za doručenou posledním dnem této lhůty. Pak ti zásilku hodí jen tak do schránky.

    To by mě právě zajímalo, ty si do čestného prohlášení můžeš napsat co chceš. Udání souseda by se během dokazování určitě dalo použít, ale Česká televize ti přece nemůže lézt do bytu. Budou tedy obcházet ostatní sousedy, jestli tě taky píchnou? Je to zapeklité. Ale moc lidí soudy s ČT kvůli poplatků nevyhrálo. /a možná je na čase toto okénko uzavřít/
  • AvivAviv
    upraveno 28. listopadu 2015
    Achileus napsal(a):

    Jay napsal(a):

    Everett_Young napsal(a):

    Bude to končit tím, jak Jaime vynáší zachráněnou Cersei z trosek Kings Landing za zvuku písně "I will always love you" (z filmu The bodyguard) =D

    A pak ji uškrtí...!!!!

    Ty jo Shakespeare by tě vzal do týmu :-D
    Ale ono to vážne sedí. Jaime ako bojovník verný dôverujúci Othello a Cersei ako krásna Desdemona, jež naprotiv tatíkovi zvolila si partnera a ktorá, pre zmenu, zodpovedá tvrdeniam Iagovým-Tyrionovým (taky skončil odsouzen). Lancel je Cassio a ač je Sansa manželkou, Emilie bude spíš Šae ikdyž je prostitutka. :D

    Ale v skutočnosti je Iago Petyr Baelish.
  • Gepeto napsal(a):

    @Jay To bola reakcia na to spoledné :D Prečo by to Deti lesa nevyužili? Zakaždým, keď sa niekto takúto logickú otázku opýta v DW, stačí WWTW na vysvetlenie a všetci sú ticho :D


    YESSS!

    image
  • Also...

    image
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.