Happy end

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace

Neda se prehlednout, ze vsichni spekulujete ze saga skonci tak, ze se Jon ozeni s Dany. Jenze ktera prace GRRM koncila happyendem nebo stastne? Behem cteni Pisne mi pripada, ze vsichni Starkovic se stanou nastroji k ukonceni valky ale panovniky ne, Jediny panovnik ze Starku me napada malicky Rickon. Protoze vsichni maji svou ulohu, Bran - magie, Sansa - politika, Arya - assasinsky stin, Robb byl valecnik a na Jonovi bude braneni Severu (mozna diky tomu ze je Targanyen mu pomuze brani i Dany). Ale Rickon je jeste maly, jeho cas teprve prijde a co na nej bude zbyvat kdyz mu sourozenci vycisti pole? Myslim, ze vladnuti.

1246720

Komentáře

  • upraveno 29. dubna 2011
    Podrick jí ochrání :-)
    Podrick umírá dusíc se na oprátce...Kdo ho asi tak zachrání jeho? Nebo že by byl obživnut za použití magie? Souboj zombie Hora versus zombie Podrick by byl velmi pikantní:-))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. dubna 2011
    Když už se tu mluvilo o tom, že Martina natáčení ovlivnilo, po seznámení se Sophií a Maisií prohlásil, že je hrozný, že jim připravil takový osudy, ale že se to zlepší nebo něco v tom smyslu
    Kecka starej sentimentální...
    I když pokud by to bylo na úkor Daenerys, tak bych mu to i odpustila.
  • upraveno 29. dubna 2011
    No já jsem zas četl jeho nadšení předstvitelkou Oshy. Natalie Tena je prej tak dokonalá, že jí chce do hrdinky promítnout. Takže ta nám během dalších kapitol asi značně omládne :-)
  • upraveno 29. dubna 2011
    skôr dostane viac scén...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. dubna 2011
    Chmur: Umírá. není mrtvý, stejně jako Brienne a Hyle, i když to bě by to zjevně udělalo radost :)
  • upraveno 29. dubna 2011
    Podrick a Brienne umírá = Schrödingerova kočka
  • upraveno 29. dubna 2011
    Jen ne další oživování mrtvol a vůbec si nějak nepamatuji pasáž o tom že by Hora "přežil" .
  • upraveno 29. dubna 2011
    Taky jsem proti zombiem, smrt pak nic neznamené, to už se může vrátit každej. Jon doufám neumře ale když, tak třeba při záchraně Brana z rukou Jiných nebo tak podobně. Sam by pak mohl skončit jako 999. velitel Hlídky :-) Dany má, doufám, předplacenou letenku do pekel a tam by jí kudlou v zádech mohl poslat Tyrion. A Arya by s Rickonem dali dohromady Zimohrad.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. dubna 2011
    Nezabíjejte mi pořád Jona!!! Budu "příštích 10 let" nervózní :)))
  • upraveno 29. dubna 2011
    Chmur: Umírá. není mrtvý, stejně jako Brienne a Hyle, i když to bě by to zjevně udělalo radost :)
    Ano i ne. Kapitoly s Brienne pro mě byly skutečným utrpením a za jejich konec jsem byl a budu rád. Nemuselo to však nutně skončit její smrtí.

    Je smutné, kolik tu má Dany smrt jí přejících fanoušků. Já z POV postav nepřeji smrt nikomu, dokonce ani té blonďaté mrše (rozuměj Cersei:-). Z ostatních postav přeji Devět pekel Gregorovi (ale ten už tam asi je), Kousačovi, Rorgemu a všem dalším co jezdili pod černou kozou, Boltnům a Melisandře...
  • upraveno 29. dubna 2011
    Z ostatních postav přeji Devět pekel Gregorovi (ale ten už tam asi je), Kousačovi, Rorgemu a všem dalším co jezdili pod černou kozou, Boltnům a Melisandře...
    Arya to stihne ještě než příjde jaro :-))
  • upraveno 29. dubna 2011
    Snad bude Arya o něco rychlejší než její stvořitel...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. dubna 2011
    Je smutné, kolik tu má Dany smrt jí přejících fanoušků.
    Ber to tak, že pro mě jsou Danyiny kapitoly stejným utrpením jako pro tebe Brienniny. Jen je jich mnohem víc.
  • upraveno 29. dubna 2011
    Mne príde postava Brienne zaujímavá. Aspoň v Bouři mečů v kapitolách Catelyn bola dobre vykreslená. Až potom tú postavu začal "Lord Mormont" zabíjať tým, že zmenil doterajší štýl rozprávania na dlhé kapitoly, pričom postava Brienne nemala v takých dlhých kapitolách absolútne čo ponúknuť. Ako keď stretla toho potulného rytriera Šialená myš pričom sa v tej kapitole absolútne nič zaujímavé nestalo, stretli sa a potom sa rozišli.
  • upraveno 29. dubna 2011
    Velitelů hlídky bude nakonec 1000. Takže dva ještě zařvou.
  • upraveno 29. dubna 2011
    Jak to víš?
  • upraveno 29. dubna 2011
    Géčko mi to řikal.
  • upraveno 11. června 2011
    Souhlas s Krisou, Sněha nechte napokoji! Je to moje nejoblíbenější postava!!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. června 2011
    My nic, to autor...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 12. června 2011
    Prej my nic... Vidím ty krvelačné tváře, které se třesou na odpravení Jona Snow do věčných lovišť... Syčáci:)))
  • upraveno 12. června 2011
    To se ví, Jon je výborný, stejně jako drtivá většina Starků. Hlavně ať zdechne ta licoměrná bestie Cersei - dosud největším zklamáním v SoIaF pro mne bylo to, jak lacino se ze života vyvlékl ten její první spratek - býval by si zasloužil mnohem výživnější odchod do věčných lovišť. Uvítal bych kapitolu, kde by byla podrobně popsána pekelná muka, jimiž v podsvětí trpí jednotliví Lannisterové (mimo Tyriona, to je samosebou sympaťák).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 12. června 2011
    Hopsakus Paradaj: SPOILER!!! Buď tolerantní k nečtenářům nebo k současným čtenářům :)))
  • upraveno 12. června 2011
    Mea culpa, ujelo mi to ve vzteku, který mne vždycky v souvislosti s tou blonďatou krvesmilnou sebrankou popadne :-)) . Omlouvám se, příště si dám pozor.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 12. června 2011
    Krisa: Na spoilery se hraje jen v diskusi k seriálu. Náš dobrý velitel Alek upozorňuje všechny nečtenáře, že mimo diskusi k jednotlivým dílům se vystavují nebezpečí spoilerizace. Ostatně ono v historii diskusí z doby dávno před seriálem je zaspoilerováno ažaž.
  • upraveno 12. června 2011
    Hopsakus Paradaj: Nemuzu si pomoci, ale Tywin je sympatak. A to i Roose Bolton. V historii se totiz ukazuje, ze lide jako Ned Stark nemaji dlouheho trvani. A Tywin je skvely Machiavelli.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 12. června 2011
    flanker.27: Já vím, ale teď se to tu nečtenáři a současnými čtenáři jenom hemží a tohel bylo (podle mě) vypálené celkem zostra...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. června 2011
    Malíček je Machiavelli. Tywin reaguje na základě rozběhnutých událostí. Malíček dává události do pohybu.
  • upraveno 12. června 2011
    Tywin už to má díkybohu za sebou tak teď doufám, že nějaká pomalá a hodně bolestivá smrt čeká na všechny Boltony a celou tu freyovskou chásku.
  • upraveno 12. června 2011
    Jak bylo už řečeno, spoilery jsou zakázány akorát v diskusi o seriálu, všude jinde je to free, ostatně ani nemáme na vybranou, jak řekl kolega flanker. :-)) K tomu Tywinovi: Machiavelli je i on, ostatně dodržuje maximálně základní machiavellskou poučku - účel světí prostředky. :-)
  • upraveno 12. června 2011
    rose bolton je sympaťák??? uf, uf
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.