Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
@sfik a třeba já jsem živoucí důkaz že jeho sjednocení funguje- před volbama jsem ho nesnesl a teď za ním stojím
btw Masaryk zdaleka nesjednotil lid
_________________________________
Přemýšlím že si koupím do auta takovou tu kamerku, co zaznamenává cestu, jednu na palubku, možná druhou i k zadnímu oknu. Teď večer, už bylo šero (nemám to rád, ani světlo ani tma, dálkový k ničemu, prostě fuj) a na mě se pověsilo nějaký impotentní hovado v passatu. Domů silnice jak tkanička - úzká, hodně klikatá, takže blbý na předjetí.. Ale i tak jsem jel asi 95, žádnej stres, (obvykle když to jde, sundavám nohu z plynu aby mě dotyčnej mohl předjet, obvykle mě předjede, blikne na mě, já na něj (trochu té řidičské sounáležitosti), ale dneska se to nedalo, blbé místo na předjetí tak co.). Zkrátka neviděl jsem důvod proč reagovat jinak než jet "normální" rychlostí a nechat se předjet až na nějakým lepším úseku.
Imbecil jel za mnou, pořád se ke mě střídavě přibližoval až na vzdálenost cca 1 metru. Když už mě teda začal předjíždět, nezapomenul mě ještě vyfuckovat prostředníkem. No, nebyl to žádnej nevybouřenej teenager s čerstvým řidičákem, ale nějaký pojebaný impotentní dildo z Prahy ve svým VW a krizí středního věku (a pak se Pražáci diví, že je nikde nevítají s otevřenou náručí). Když mě teda blbeček předjel, nezapomněl mě ještě asi třikrát vybrzdit. Tak jsem se nedal, pustil jsem mu dálkový a mlhovku, abych i já se svým Fiatem Seicento ukázal svaly.. :D
Zkrátka zážitek, který bych si rád odpustil, takovýhle kauzy a la Trpišovský nejsou teda nic moc. Takže se vracím zpět ke kameře, jestli jí jako vlastně můžu pak použít jako důkaz pro poliše, aspoň na udání takovýho píčuse, protože tyhle psycha akorát někoho časem na silnici sundaji/vytlačí. Ale zároveň abych si neudělal potíže, tím že si natáčím cizí SPZky..
Po příjezdu domů jsem si musel dát dva rumy, aby mě to vyrovnalo pH :)
no Havel asi ano ale tam mohl být kdokoliv a lidi by byli šťastný v eurofii že jsme se zbavili komančů a navíc to vydželo do prvního prochlsatanýho večera a pak si uvědomili že to každej zase vidí jinak ale o tom je demokracie
a to se dostávám k tomu že jestli to Zeman slíbil tak přeháněl protože to není v lidskejch silách...v každým demokratickým státě bude skupina lidí která je neskokojená se současným stavem věcí
Jinak můj přístup je zcela teoretický, zatímco Krisa (tuším) zmínila, že neřídila 5 let a čučela na vysvětlení "Kamioňáka", tak já jsem naprostý neřidič (nepočítáme-li papíry na loď) a na to vysvětlení jsem čučel taky...
Na to nemusím být řidič, já se snažím chovat slušně co to jen jde,... a většinou je mi opláceno stejně... v opačným případě bych si pomyslel něco ve stylu "aby ti nerupla žilka", zpomalil (klidně na jízdu krokem) a počkal, až magorovi dojde, že přece hrozně moc spěchá... (ale to je laický pohled, kdy bych jen lpěl na dodržování bezpečné vzdálenosti... přeci jen "nejhorší je srážka s blbcem")
O nesouladu s ústavou právě mluvím, ústava definuje, co má která složka veřejné moci za úkoly, přičemž kromě vlády je taxativně vyjmenovává (tedy úplně, opakem je demonstrativní neboli příkladmý výčet). U vlády, resp. zbytku moci výkonné, to nejde, protože jen popis, co všechno patří do oblasti veřejné správy, tvoří drtivou většinu sbírky zákonů.
U toho SVJ svým podpisem stvrzuješ, že všechno proběhlo tak, jak má (všichni jste hlasovali podle pravidel a vyhrává většina). Prezident na jednání jednotlivých vědeckých rad není vůbec přítomen (mohl by tam teoreticky být jako host), před hlasováním ale stejně musí všichni nečlenové opustit místnost. Nemůže tudíž za korektnost procesu nijak ručit. Pakliže není sám odborníkem v daném oboru (opět spíše hypotetická situace), nemůže ručit ani za odborné kvality jmenovaného. Proč tam ti narcisové ten jeho podpis teda chtějí? Na podporu bezúčelné byrokracie (v tomhle fakt vynikáme), plus ty pukrlata. Pokud si nějaký nejmenovaný (vskutku trefné ;-)) profesor myslí, že chyba je na straně prezidenta, nechť si jde stěžovat do hospody jeho voličům. Schválně, jak pochodí tam.
To, žes toho Zemana nakonec nevolil, podle mě ukazuje, že tvoje volba byla v souladu s tvým vnitřním přesvědčením. Já z toho svého podílu mám občas mírně poťouchlou radost, když se ozve nějaká ta potrefená husa. Celkově myslím, že odvádí poměrně slušnou práci. Nepřipadám si tudíž zrazen ani podveden, přičemž chápu, že někdo se občas cítí pohoršen.
S tím rozdělováním společnosti mi to připomíná scénu z Big Bangu:
"Proboha Penny, proč to děláš ještě horším?!" "Snažila jsem to zlepšit, ale nestál o to.."
@sfik: Já byl při poslední podobné situaci blízko tomu dotyčného blba vytáhnout ven a vymlátit z něj duši. Lepil se na mě kamion cca 2m za nárazníkem, mimo obec jsem mu vždy trochu odjel, ale on je projížděl 60+, takže jsem ho tam měl co chvíli zpátky. Při posledním stoupání (k Horoměřicím ve směru od Kralup) mi rozsvítil do kabiny dálkovky (i tlumená z takové blízkosti oslňují, vzhledem k tomu, že je má metr nad povrchem). Tak jsem to nahoře na světlech zašlápl a vyběhl ven. Ještě na mě měl blbé kecy, ale naštěstí jsem si stihnul jakžtakž uklidnit. Počkal jsem, až odjede, abych mohl bezpečně pokračovat.
Bez kamery nemáš absolutně šanci čehokoliv dosáhnout. Čím větší prase, tím drzejší bude, a ve výsledku je to vždy tvrzení proti tvrzení. Malým autům fandím. Sice jsem kvůli dítěti a faktoru bezpečnosti (čti remcání matky a ženy :-$) koupil i žebřiňák, ale svého postaršího Starleta jsem se zatím nevzdal.