Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
takže ženský až vás přepadne čmoud tak se neděste mohli byste přijít o svojí svobodu :)
X: Nikam nejedu
Y: Proč?
X: Nechci se seznámit s nějakým teroristou
Y: On by se rád seznámil
X: Víš, já na tyhle krátkodobé vztahy nevěřím
@Krisa
Ano, jsou chudáčci vykořenění a frustrovani, měli bychom jim poskytnout prostor pro seberealizaci a nápravu..
Krom toho Vzor 58 je něco trochu jinýho než dejme tomu beretta.
Můžu to porovnat, protože v době, kdy nás drilovali na akademii do zemdlení v rozebírání, skládání a střílení prakticky ze všeho, co měla policie k dispozici, bylo pár mých známých na vojně a jestli za ten rok vystřelili dvacetkrát, bylo to hodně.
Střelba a zacházení se zbraní vůbec rozhodně není jízda na kole, co se nezapomíná. Je to spíš jako s autem, když pět let nebudete jezdit, co vám z toho asi zůstane.