Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Přičemž tyto samozvané patroly nejsou nový problém. Tahle reportáž je přes rok stará:
A výsledek? Podle německých soudů tyto patroly neporušují zákon.
EDIT: to je hroznej průser tohle připustit, i kdyby se jednalo o pět týpků v oranžových vestách v celým Německu, je to hroznej průšvih tomuhle nechat volnej průběh, tomu se fakt nechce věřit, nemám slov...
Stejně ale musí být ta sexuální frustrace dotažená do maximální krajnosti, když tamní mládež nezná pojmy jako chození, předmanželský sex nebo nedejbože kamarádství s opačným pohlavím. Nehledě na ta manželství, to ten chlap v podstatě kupuje zajíce v pytli (doslova v pytli) a ta ženská vlastně kupuje toho chlapa jako zajíce v pytli zrovna tak (alespoň obrazně).
Teď někde na četce říkala ženská, že oni mají vážně šíleně zkreslený představy o evropských ženách. Že jejich představa o evropské ženě se rovná Sharon Stone v Základním instinktu :D to jsem se málem potrhal smíchy :)
Tohle je fakt průšvih, pánové totiž evidentně nepochopili, že tady i ta svoboda má své meze vyjádřené zákony dané země, za které se prostě neleze (a pokud jo, jde se do báně, teda většinou).
http://www.novinky.cz/kultura/392215-spike-lee-a-jada-pinkett-smithova-bojkotuji-oscary-jsou-moc-bile.html
Cena založená bílým mužem je moc bílá a bude třeba zavést kvóty :D Jestlipak ten nedostatek zastopení minorit nebude tím, že jsou to minority, které se navíc obzvlášť mimo herectví filmovému byznysu až tak nevěnují, fakt nevím.
@Terezička Pokud mluvíme o domluvených sňatcích a zajících v pytli, tak nikdo z těch dvou "chudáků" neví, jak to bude fungovat v posteli (nebo na otomanu, nevím jakou mají výbavu) Myslím si že ve zdravé populaci, je i toto velmi důležité.. Navíc jak je v tom článku výše - i ten domluvený sňatek může být vzdálen mnoho světelných let, pokud je stanovené nějaké astronomické věno za ženskou, o které víš jenom jestli má depilované obočí nebo ne.. To když ten chlap je v takovémto zoufalství, tak se oklikou vracíme ke znečištěné VHSce se Základním instinktem..
Ale fajn, můžeme zkusit filmový kvíz: kolik znáte filmů od režiséra "Spike Lee"? (já se přiznám, žádný). Kolik známte filmů, kde zářila herečka "Jada Pinkett Smithová"? (Opět přiznám se, 0 - CSFD napověděl, ale jelikož jsem rád, že si s filmem spojím 2-3 hlavní role, tak kapitánka Niobe, která se v Matrixu mihla se se žádným jménem nespojila... což není div, když nevím, kdo hrál Morphea. :o)). Jo, kdyby to bojkotovaly skutečné hvězdy jako Will Smith nebo Samuel Lee Jackson, asi by to mělo jinou váhu,... ale takhle?
EDIT: a co vlastně afroameričanům brání v tom, aby točili "oscarové" (přeci jen Oscar nerovná se výborný film) filmy, psali scénáře nebo skládali filmovou hudbu? Témata i včetně oblíbených historických, patetických nebo životopisných, by se jistě našla.
Ale tak si shrneme, jak moc jsou minority v posledních letech při Oscarech ignorované:
2015 - režie Alejandro González Iñárritu (Birdman)
2014 - režie Alfonso Cuarón (Gravitace), vedlejší herečka Lupita Nyong'o (12 let v řetězech)
2013 - režie Ang Lee (Pí a jeho život)
2012 - vedlejší herečka Octavia Spencer (Černobílý svět)
2010 - vedlejší herečka Mo'Nique (Precious)
když udělají hru kde budou jen černý tak přece nebudu brečet jaká to je nespravedlnost
něco se řešilo ohledně hry Kingdom Come - zasazená do roku 1403 v Čechách ale našli se lidi kterým udájne vadilo že to není multi-kulti