Já ten report napisu. Snad si neco budu pamatovat. Jinak ano vitezstvi bylo proti pravidlum, sic,kdybych nezabral The Eyrie, mel jsem tam jeste jednoho panacka na druhe strane, kterej by zabral do 7 mesto, takze by to bylo defakto jedno.(Ale je proste proti pravidlum, ze do zony s neutralni armadou nemuzes napochodovat s kartou velitele,coz se stalo) Ja chtel dobit jako Bar The Eyrie, pac tohle se mi jeste nikdy nepovedlo :). V Agotu mi prisly super karty tak Mac jen ziral, ja se mu pak omluvil se slovy, kdyz mam ligu ci turnaj, ziram na protihrace stejne jako ty ted na me :)
Mno, já jsem to tak brzo neplánoval, ale vlastně proč ne. Pokud budou mít chuť ostatní, tak klidně. Tenhle víkend asi ne, ale některej z příštích klidně. Takže pokud se najdou další tři čtyři lidi, já jsem za.
No to nevim, já bych proti nebyl, ale když vezmu, že jedno haní deskovky je tak na 6 hodin, to je tak, abychom se sešli nejpozdějc někdy ve tři hodiny (pak už tě z heren asi yyhoděj, nemluvě o nás dojíždějících nepražácích). A to nevim jesli je schůdný u ostatních...?
další rozšíření ?! nice ale já si ještě ani nekoupil to předešlé a přesně jsme si s kamarády říkali že tam je to prázdný že Arrynové by se tam ještě vešli :)
Komentáře
a přesně jsme si s kamarády říkali že tam je to prázdný že Arrynové by se tam ještě vešli :)