Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
16970727475172

Komentáře

  • @Melindaaaa Ono je to práve na pomery plošinoviek celkom dosť zamerané na ten príbeh, takže kecá sa tam fakt celkom dosť. Ale ako bonus, časť grafiky kreslil týpek, čo robil Jazza. :)
  • Já si na trojku RCT taky zvykala docela dlouho, ale nakonec se mi líbí hrozně moc :D (můžeš se i projet na aktrakích :D) Hlavně jsou tam lepší ty úkoly co máš plnit mi přijde :) A hlavně se mi líbí, že tam jsou bazény(
    v Soaked) :D (zvířata mě moc nebaví...zoo tycoon mě nikdy nechytnul).
  • @Arutha Další bodu pro Dust :D Aaaa...jako bych už tak nezabíjela dost času seriálama, kecáním na fórech, čtením knížek pořád dokola a hraním her :D:D
  • @Melindaaaa jo oceňuji, že tam je více atrakcí a bazén na počátku je tutovka, jak vytřískat z lidí prachy:-)) zoo tycoon mám moc ráda, ale přijde mi málo propracovaný a hodně nesmyslný v mnoha ohledech, protože je zaměřený na žrádlo pro lidi a atrakce pro fakany - na to nemusí chodit do zoo :-p :-D
  • @Černá_Alison Právě, právě...proto mi RCT 3 přijde mnohem lepší, protože je to takový komplexní a když máš v zábavním parku atrakce, bazén, spousta stánků s jídlem a blbostma a třeba i nějakou tu ohradu se žirafama, tak se nad tím člověk ani nepozastaví :D
  • @Melindaaaa No já tam ty zvířata většinou nedávám, protože se na to dívám z pohledu těch zvířat a musela by bát naprosto hluchá. Zvláště ti nosorožci jsou naprosto neuvěřitelně nemožní a absurdní.
    V Zoo tycoonu mi hlavně vadilo, že autopři naprosto nepochopili, jak zvířata žijí a že dát do jedné ohrady 2 samce je u mnoha druhů, vlastně prakticky všech šelem, vražda toho slabšího. Než já pochopila, že systém je monogamie 1+1!!! a že nevadí mít lední medvědy pohromadě, že pávi, jeleni, lvi,...nemají harém. Že medvědi se nepozabíjejí i když není období říje...zkrátka celé je to doslova na palici :-)
  • Já je tam taky nedávám, protože mě to zkrátka nebaví:-D
  • taková historka z RCT
    A:lidi mají žízeň a já nemám stánek s nápoji
    B:tak postav nanuky
    A:Ty kdybys mel zizen tak by sji si koupil nanuk?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    KRYTON: Je vědecky prokázáno, že muži potřebují k životu trochu samoty!
    LISTER: Fakt?
    KRYTON: Hm! Nejmilejší kratochvíle byly vždy ty, jimž se věnovali o samotě: golf, rybolov a opájení se svou výjimečností.
    KOCOUR: Tohle je i u zvířat! Vemte si dva tygry zavřené pohromadě! Jeden skončí vždycky jako jednohubka!
    KRYTON: Tygři, lvi, škorpióni, krysy, ale i supi v zajetí jsou v nebezpečí.
    LISTER: Co to povídáš? Supi že potřebujou mít soukromí? Aby si dali nohy na stůl a četli časopis „Naše mršina“?
  • Se smějte, ale je ubíjející, když zoo tycoon je postaven na tom, jetsli budete mít stánky s hamburgrama v savana stylu nebo v dino stylu nebo v dalších 38 stylech a zvlášť jsou stánky s horkými psy a zvlášť s načos a zvlášť s krisou na mnoha špejlích - rpostě tisíce stánků s ničím a s tím na čem nezáleží, ale zvířata mají tři druhy ohrady a důležitější je, aby je lidi viděli než jaké prostředí ty zvířata mají...
  • Simulátory ZOO.. Kam to jen ten herní svět spěje :roll: Za našich mladých let jsme pěkně spořádaně řezali mutanty motorovými pilami. Ach jo..

    Asi budu muset konečně dohrát tu Forged Alliance, na kterou jsem už přes 2 měsíce skoro nesáhl.. než zapomenu, jak se to ovládá :-k
  • @Ugla ja je střílel BFG
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Ugla Vždyť Zoo Tycoon je stejně staré jako řezání mutantů motorovou pilou.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 17. července 2013
  • upraveno 17. července 2013
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Černá_Alison Tenkrát ještě Uglovi říkali Norman :)

    Já začal na Amize, takže hry mého dětství a dospívání jsou spojeny s touto platformou. Od písíčkářských věcí té doby se odlišovaly zejména dokonalou hudbou, nižšími nároky a celkově lepší vizáží. Zvlášť patrný to bylo na konverzích z amigy do PC, třeba settleři na PC byli proti amigáckým takoví ořezaní neúplní :)

  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Černá_Alison =D Co to je?
  • @Krisa To je úchvatná textovka "Balení" či "Playboy", kde můj rekord byl 19 přítelkyň :-))) Dodnes používám hlášku "Tvůj rybíz" (ve smyslu "je to tvoje věc") :-D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Černá_Alison To bude něco jako 7 dni a 7 nocí akorát jako textovka, ne? :-D
  • No 7a7 byla vynikající hra, i když vyrobit elektromagnet bylo hodně náročné :-D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Černá_Alison Já se nejvíc zasekl na úplné blbosti, nevěděl jsem, že musim "klikat na myšku" abych dokončil dívku a úkol :-D
  • @Thorar :-D jo u toho člověk občas i zavařil myšku :-))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. července 2013
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.