Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
17273757778172

Komentáře

  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Nepřehlídla jsi slovo VPN? :-)

  • Zkratky neovládám - je třeba překládat :-))
  • http://www.steamprices.com/eu2

    Tady si navolíte, které ceny chcete srovnat (rubly, evro, dolar,..) a hned vidíte.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
  • Zajímavé, už chápu :-) (na mne se musí pomalu a s obrázky :-D)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Vyžaduje to trošku znalostí a zručnosti, ale když člověk vidí ty brutální rozdíly, asi se to vyplatí :-)
  • Ty rozdíly mne fakt někdy až vytáčejí. Evropské ceny jsou skoro vždy nejvyšší! Amíci mají dražší jen pár stříleček, jinak mají nižší ceny skoro na všechno.
    Ještě Brazilci mají značně nízké ceny a dá se od nich nakoupit, když je na některé hry v Rusku omezení (jenom pro Rusko).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    wtf, oni mají 60% slevu na všechno a pořád :evil:
  • Tak nějak - zkrátka ceny nejsou unifikované pro všechny stejně. A když jsou slevy, tak procentuelní slevy platí pro všechny z dané ceny pro jejich zemi.

    Tu Pop Cap kolekci jsme měla nakonec za 20 evro, zatímco u nás bych ji koupila v té slevě max za 50 evro - to už je rozdíl.
  • upraveno 23. července 2013
  • A co je WoT kromě ságy Kolo času, kterou se inspiroval Martin a Goodkind ?
  • @Černá_Alison Tanky.
  • upraveno 23. července 2013
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Rolandzee-Zafira-Winterfell S tankama to na Alison vůbec nezkoušej... :)
  • @Rolandzee-Zafira-Winterfell Téměř reálný? To ani omylem. S každou verzí to jde víc a víc k arkádě. Hratelnost jde ohromě dolů, tanky jsou nevybalancované a naprosto technicky odlišné od těch skutečných. Ta hra byl tankový simulátor v leda tak v době kdy skončila BETA.
  • @Everett_Young no, v istích ohladoch som myslel - fyziku majú docela prepracovanú, a najme sa vyhrali so všetkými vecami a prvkami ohladom balistiky, strelby, pancierov, fyz.modelov vozidiel, ich dynamiky tích "panzers", atd.. ; - preraznosti, odrazov, penetracie, ding., ricochet.., atd, tu toho majú zabudovaného - až moc :o

    "..Hratelnost jde ohromě dolů.." - mno to nevím, jako to mysliš ?
    ovšem že nevím, ešte som si to nejak nestačil všimnúť, za tech pár týdnov, čo som tam (aj "s cestou" =D :-$
    tak neviem, co a jako to bolo predtím, 1 - 2 -3 roky s5 :/(
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Protože v EU je spousta úžasných programů typu 20 % odběru energie z "obnovitelných" zdrojů (a chystá se přechod na 25 %), v důsledku čehož je v EU nejdražší elektřina na světě, a tomu podobně...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @flanker.27 Údajne sa teraz chce schváliť nejaký TTIP či čo, ako lepšia forma dovozu z Ameriky... To kritizujú údajne mnohí ochrancovia spotrebiteľov...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Tak to mi se líbil hlavní článek lednového Akademonu http://akademon.cz/default.asp?source=0113
    o tom, jak biopaliva zatěžují životní prostředí více než benzín a nafta a jak si z toho firmy v EU udělaly byznis a naprosto ignorují fakta :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @flanker.27 Jediné, čomu sa tam dá veriť je to
    "could result in millions of euros of savings to companies"
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Černá_Alison To neni nic novýho, jen se to tu a tam pokusí někdo oznámit, ale je tiše ignorován. BTW tuhle pitomost si vymysleli agrárníci už za první republiky (jo, zemědělskej lobbying) a už tenkrát byly studie jak to ničí motory a tak dále... Svět se zas tak moc nemění. BTW když na jednu jednotku energie na vypěstování biopaliva připadá 0,9 jednotky energie, která se z toho získá...

    Zkrátka řekněte Babišovi NE :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    BTW mě dožírá, když vidím pole kvalitní černozemě osázené řepkou namísto obilím. A mouku pak dovážíme...
  • Mám neodbytný pocit, že dnešní plánované hospodářství je plánovanější než bylo kdy jindy, protože kdysi se usilovalo o co nejvyšší výnosy, zatímco dnes nesmí být "nadprodukce" ! A tam to můj mozek přestává pojímat :(
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Černá_Alison
    Ak by sme mali dostatok pracovných miest (nie žeby sme namali, táto fáma je IMHO tvorená umelo, prepána, ja viem, že ich treba platiť, ale človek by si povedal, že v tejto ére bude potreba pracovníkov a že kríza zamestanecká sa objaví, keď budú lepšie časy a nebudeme visieť na vlásku - ale to je skôr socialistický model), dostatok vlastných potravín, čo najmenší dovoz a inteligentné obyvateľstvo, napadlo by nás, že členstvo v EÚ nás len vyciciava z našej trvdej roboty a že zatiaľčo my otročíme v tejto špinavej ére, istí nemenovaní si užívajú. A to vedenie EÚ nesmie dovoliť - preto sa v politike pohybujú plus mínus rovnakí ľudia, ktorí sú platení odtoho ničiť náš štát. To je vysvetlenie zlej správy štátu po stránke hospodárstva.

    @flanker.27
    Ja sa v pôde a tak nevyznám, ale tiež ma irituje, keď so psom chodím po Malom poli... Po Veľkom poli... Po Poli pri kablnke... Všetko celkom veľké polia, ktoré by pomohli minimálne ekonomike okresu... Ale kto by sa o ne staral, kto by tam niečo sel. Akurát teraz radšej časť tých pozemkov (ktoré sp beztak s radou majiteľov a akdžý vlastní nejaký rozcuckaný kúsok) predali nejakým stavbárom, ktorí tam stavajú drahú chalupu. Ale pekné miesto na chalupu by to bolo, to treba uznať. Síce by sa tým zmenšilo množstvo miest, kde je možné venčiť psa bez potreby zbierať jeho exkrementy, ale tak jedno vyhradené miesto by stačilo a ostatok by sa mohol zasiať. No nikto sa o to nestará.
  • @Branislav_Gepeto Furt si říkám, kolik toho lidi ještě snesou, než přijde selská bouře...


    Mimochodem - nejde u Giana sisters nějak převolit ovládání? ty šipky jsou šílené. Aspoň skok na klasický mezerník, prosím!! Jiank se mi to moc líbí, ale opravdu když mám obě ruce vecpané v šipkách, tak je to příliš náročné :(
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @Branislav_Gepeto Příliš :-)) Hlavně to pracovní využití je ještě horší než u indiánů :-D Na tom to naprosto selhává....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.